Ore dake Level Up na Ken

• Japonsko 俺だけレベルアップな件 (více)
Japonsko, (2024–2025), 9 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Série(2) / Epizody(24)

Ve světě lovců s nadlidskými schopnostmi a nestvůr získá nevýrazný lovec Jinwoo Sung díky záhadnému programu neobyčejné schopnosti, které z něj udělají jednoho z nejsilnějších lovců a umožní mu dobýt i ty nejstrašnější žaláře. (mikki089)

Recenze uživatele Kimkong k tomuto seriálu (13)

Ore dake Level Up na Ken (2024)

Nemůžu se zbavit dojmu, že ten seriál je těžce přehodnocen. Přitom je jak generovaný AI. Hrdina je šupák co sílí a neustále bojuje. Postavy nezajímavé. Hudba nic moc. Animace standart na rok 2024. Nic vůli čemu bych to musel někomu doporučit. ()

I'm Used to It (2024) (S01E01)

Něco takové jsme již někde viděli. Portál s monstry? Seriál GATE. Hrdina slaboch a otloukánek? Každý isekani. Nebezpečí smrti v první epizodě? Také již bylo. Uvidíme kam nás to dovede. Krve se to nebojí. Jen mě trochu nesedí ten reálný současný svět. ()

It’s Like a Game (2024) (S01E03)

Hrdina poznává své unikátní schopnosti a snaží se, aby nedostal penalizace za plnění úkolů. A jak v jiném seriálu někdo maxoval obranu, tak tady maxuje sílu. ()

I've Gotta Get Stronger (2024) (S01E04)

Tak hrdina sílí. Jak nečekané. jen jestli nebude moc arogantní. Je ale slyšet, že auto hudby pracoval na Shingeki no kyojin, ale stále to není ono, ()

A Pretty Good Deal (2024) (S01E05)

Díky tréningu je z hrdiny babolap a to mu ani nevypadaly vlasy. Cesta do dungeonu, která se trochu zvrtne. ()

The Real Hunt Begins (2024) (S01E06)

Konečně pořádná epizoda. Dobrá hudba. Trocha toho psychockého rozkolu co udělat. Rychlá bitka. Tak co s tím kamarád udělá? Pude práskat? Copak udělá bratříček? ()

Let's See How Far I Can Go (2024) (S01E07)

Hrdina se chce jen starat o rodinu, takže odmítá luxusní nabídku, ale díky možnosti získat speciální lektvar asi půjde do tréningu naplno. Ale ta jeho odolnost je divná. Dost přehnané. ()

This Is Frustrating (2024) (S01E08)

Nedivím se, že má tento díl tak špatné hodnocení. Je to strašný mišmaš. Spousta postav o kterých nic nevíme chystá nějaké plány a do toho naprosto random přes MM složený raid. ()

You've Been Hiding Your Skills (2024) (S01E09)

Takže tady se vysvětlilo částečně složení party. Ukázka síly a schopností. Hrdina se mění v něco temného asi. ()

A Knight Who Defends an Empty Throne (2024) (S01E11)

Zcela nezajímavá bitva jako již bylo možné vidět mnohokrát někde jinde. Do toho nějaká expedice na nějaký ostrov, která je úplně zbytečná, když se hrdiny netýká. ()

Arise (2024) (S01E12)

Proč začal být seriál zajímavý až v okamžiku, když přestal být Solo Leveling? ()