Řeč ulice 2

Na zanedbaném pařížském předměstí bojují bratři Traoréovi za lepší zítřky. Nedaří se jim přitom ale vymanit ze začarovaného kruhu zrady, pomsty a násilí. (Netflix)

mdf odpad!

Asi nic nudnějšího jsem dlouho neviděl, možná posledních 15 minut,ale ani ty to rozhodně nezachrání. ()

petikacka

No dvojka už není scénáristicky tak kompaktní jako jednička ani tak plná násilí a i díky tomu je místy dost hluchých míst. Nicméně když pomineme druhou půlku filmu, který je taková agitka na asimilaci, tak je mi to vlastně sympatické, že to přišlo z té druhé , pořád nasrané temné strany, která se střelila do vlastní nohy což může mít daleko větší účinnost a výpovědní hodnotu páč co si budeme povídat začít se musí vždycky u sebe. Za mě spokojených 75% ()

mira007

Čekal jsem další filmový výlet na špinavé předměstí nějakého francouzského města,  ale ne v žánru sociální drama u kterého budu hodinu čekat než se z toho stane slabé krimi. Překvapivě na to, že se tam nic nedělo tak to dokázalo dost dlouho udržet moji pozornost, ale jinak bylo znát,  že to bylo točené někým z francouzské menšiny. ()