Epizody(12)

JackStrange

Mnoho lidí asi odradila 3D animace, ale to je ten nejmenší problém. Stylisticky je to podle mě momenty i docela povedené. Ale na tenhle námět už byla spousta pokusů, a tady se postavy ani trochu nechovají uvěřitelně, jejich speciální schopnosti jsou většinou nezajímavé a nebo zůstavají zapomenuté a nevyužité. První polovina se ještě dala, ale celý seriál má formulaickou strukturu, takže ke konci už sem na to nezvládal koukat a musel spoustu roztahaných momentů prostě zkrátit. ()

Jeoffrey

Můj dojem po těch pár dílech, které jsem nakonec viděl je asi takový, že si Jokó Taró s kamarády u piva jednou řekli, že by chtěli mít vlastní Mirai Nikki, ale jak měli ještě pár promile v krvi, tak se rozhodli, že bude skvělý nápad udělat to celé v 3D animaci. Bohužel už z prvního traileru jsem si říkal, že to vypadá otřesně, modely postav nevypadají vůbec hezky, ani se nijak přirozeně nepohybují. Celé je to přehnaně barevné, že z toho až bolí oči, prostě jsem šel do prvního dílu s velkými předsudky, které ani druhý nebo třetí díl nedokázali rozehnat. Což je asi škoda, věřil jsem, že když je pod seriál podepsaný právě Jokó Taró, tak by v tom mohlo být něco víc, mohlo by to mít zajímavý a promyšlený příběh, který mě chytne a nepustí. Ale ono nic, jediné, co nakonec nevypadalo úplně mizerně, byly souboje, které dokázaly té šílené barevnosti občas docela hezky využít, ale děj mě vůbec nezajímal (byl spíš nudný, než že by byl vysloveně špatný), postavy mě neoslovily a ani nic hlubšího jsem v tom všem neviděl. Ono je reálně možné, že se to časem zlepší, že tam potenciál je a ukáže se až o něco později, že to má pomalý rozjezd, ale chcete se hrabat v odpadcích v naději, že občas najdete něco použitelného a někdy možná (za x let) najdete poklad? Já ani moc ne, ale tenhle seriál aspoň dostal šanci – drop po třetím díle a 3,5/10, protože měl aspoň „něco použitelného“ a nedokázal mě vysloveně naštvat, spíš jen nudil a nelíbil se. ()