Nick Wild pracuje jako bodyguard v Las Vegas. Zároveň ví jak být profesionální zabiják a má tak trochu problém s gamblerstvím. Když mu kamaráda zmlátí sadistický gauner, Nick zasáhne a zjistí, že onen násilník je synem mocného mafiánského bosse. Nick se tak ocitne v podsvětí a na stopě mu je jak policie, tak i mafie samotná. Na Nicka tedy čeká sázka nejvyšší, hra o život začíná. (Filmbox)

DEXTER099

Další film s Jason Stahamem mě zklamal.Hlavně mi trailer přišel stokrát lepší než film a byl to klasický trailer ,který měl nalákat a asi dalo i tvůrcům zabrat dát dohromady vůbec ty dvě minuty něčeho zajímavého do toho traileru.Akce je tu asi 3 minuty,napětí žádné a ze začátku jsem si málem začal myslet,že je film nějaká parodie,ale alespoň toto podezření po chvíli opadlo.Jediné co za něco stálo (kromě klasického zakaboněného výrazu Jasona) byly scény při hraní karet a zpomalené záběry a té akce,kterou tu opravdu šetřily..Za mě celkově 50% a tři hvězdy. ()

misterz

Jedna z najlepších Stathamoviek, akú som v poslednej dobe videl. Perfektná réžia S. Westa dokázala navodiť výbornú atmosféru okolo záhadného chlapíka Nicka Wilda, Stathamovi táto rola neskutočne sekla. Narozdiel od klasiky filmov s týmto hercom, je tu síce málo bitiek, ale aj to málo čo tu je, je natočených s precíznou dokonalosťou, úplna lahoda akčných scén. Samozrejme, pomenej akcie ani najmenej nevadí, film si dokáže diváka získať aj slušným, gangsterským príbehom a hlavne svojou jedinečnou atmosférou. Miestami mi niektoré scény absurdne pripomenuli Sin City a chlapíka menom Marv. Jasný nadpriemer. 80/100 ()

Rakosnicek77

Jasona Stathema mám rád a proto každý jeho nový film s radostí slupnu jako malinu :-) Ani tentokrát jsem nebyl zklamaný a podle očekávání jsem dostal přesně to co jsem chtěl. Je to klasický akčňák, kterých už Jason natočil mnoho, přesto je každý trošičku jiný a ani tenhle není vyjímkou. Rozhodně byla dokonalá závěrečná scéna, kdy mu už došla trpělivost, se všemi těmi hnusáky co po něm šli a jednou provždy to vše vyřešil! :-) Určitě jsem nebyl zklamaný, mohu jen doporučit! ()

Xmilden

A vlastně jsem docela spokojený, po delší době sympatický Jason, který občas prohodí i nějakou tu solidní hlášku. Příběh pár slušných nápadů obsahuje a souboje vypadají zajímavě. Žádný bordel, jako je tomu například v Seagalovkách se nekoná ani náhodou. Simon West je zkušený rutinér. Potěší fakt že se to celé neodehrává tak nějak automaticky od bodu A do bodu B. 60% ()

mzss1

|20%| Tak jsem se konečně dočkal. Další film s mojim akčním oblíbencem Jasonem Stathamem. No, musím říci, že jsem v totálním šoku. Tohle byla hodně velká podpásovka. Rozhodně nepřehnáním, je to můj názor a toho si budu nemilosrdně držet. Takhle jsem dlouho nebyl zklamaný. Mnohými kritizované filmy Mechanik, Safe, Elitní zabijáci a já nevím co ještě – to byly skvělé filmy na 4* až 5* někdy. Parker – to už bylo slabší, nicméně furt rovné 3*. No jo, Statham se začal objevovat v nesprávných filmech. Ono už začátkem lonského roku se nevyvedl Homefront. Možná by si to zasloužilo 3*, ale já tomu dal 2*. Řekl jsem si, sakra, Jason měl smůlu na filmy a do tohohle jsem vkládal velké naděje. Režisér Simon West se v poslední dobou rozjel s akčními filmy. Jeho filmy mám rád. Noc Air je stará dobrá klasika, prostě špička – 5*. Generálova dcera je výborný thriller, kde k úplnému nadšení nechybělo daleko, takže lepší 4*. Lara Croft – to mi moc nesedlo, ale natočené to bylo celkem pěkně – 3*. Mechanik Zabiják – skvělý akční thriller se Stathamem – 4*. Pak následoval film Unesená s Cagem . bylo to tak na 3*, ale já nakonec ty slabší 4* dal – bavilo mě to. Poté přišel trhák Postradatelní 2 – tomu nešlo vytknout snad nic. Takže jsem byl přímo nadržený na tento snímek, Wild card. A ono se to rapidně nepovedlo. Nejde mi ani o to, že ve filmy byly jen 3 soubojové scény a žádná akce. Ale celkově tu určitě byl pokus udělat něco jiného, něco překombinovaného. Rozhodně bych se tomu nebránil. Upozornuji, že nejsem ten typ diváka, kdy se drží jedině jednoho žánru co má rád. Řekne si, jedině akční žánr, a když to bude trošku žánrově jiné, je to blbost – to rozhodně nejsem já. Ale zde opravdu netuším, co to bylo za žánr či kombinaci. Thriller ? No to nevím, ani krimi, ani akční, prostě nic. Jason Statham zde měl velmi zvláštní postavu a její charakter. Musím uznat, že to Jason zahrál celkem dobře, takže chyba nebyla v něm, ale v jeho zvolené postavě. OD začátku to působí dost nezáživně, Statham to tahá docela dobře, ale není to ono. Nic výrazného se ve filmu neděje. A scénář ? Ten jsem vůbec nepobral. Ne, že bych ho nepochopil, ale vůbec se mi nelíbil. Nepíší zde velký komentář, abych film shodil, jen se snažím (možná marně) vyjádřit mé velmi rozpačité pocity. Myslel jsem, že se bude Statham klasicky mstít za to, co ti padouchové udělali jeho bývalé přítelkyni. Ale jak to bylo pojato a jakým se to ubralo směrem ? Dokonce i ona si z toho pak nic nedělala. Že by to byl drsný styl natažený do tohoto filmu ? To asi ne. Statham tu dále hraje v casinu. Vyhraje si asi půl mega, jenže pak si uvědomí, že je to málo, přeskočí mu, začne hrát znova nakonec vše prohraje. No ty vole ! Nějaké rouzlení s padouchy co ublížili jeho ex přítelkyni tu bude, ale tuctové. No a nyní hurá na popis soubojů. Nebýt jich a trocha snažení Stathama, dal bych čistý odpad. Hudba byla taková normální, ani jsem si ji moc nevšiml, ale na tom moc nezáleželo. Takže souboje jsou tři. První mě teda moc nezaujal, nebyl špatný, ale měl zpomalovačky (pěkně natočené teda), ale zase tu pár chvatů bylo. Druhá soubojová scéna v baru byla o dost lepší. Statham měl proti sobě dost protivníků, pěkné chvaty rozdával, nešlo teda o nic výjimečného, ale bylo to dobré. Třetí soubojová scéna byla nejlepší. To už jsem byl nadšen. Bylo to nekompromisné, krvavé, celkem slušné nápady, krom chvatů i bodné zbraně, které krásně zneškodnili protivníky a tak. No, to je celé k nějakému menšímu nadšení k tomuto braku. Takže opět upozornuji, nechtěl jsem film shodit, popsal jsem to pokud možno jasně. Nebavilo mě to, relativně krátká stopáž byla pro mě peklem. Nejsem jen na akční. Mám rád filmy kde je třeba minimum akce, ale na tenhle překombinovaný styl jsem si prostě nezvykl. Doufám, že nebude mít do budoucna Statham smůlu na podobný braky. Těším se na chystaný film Rychle a zběsile 7, kde doufám zahraje slušného záporáka a rozdá pár solidních ran. Dále se pak těším, to je sice až někdy v lednu 2016 na druhé pokračování Mechanika. Pokud to pokazí, asi to nepřežiju. Tot vše. () (méně) (více)

• Nick vo filme jazdí na Forde Torino GT 1969. (Laslo)

Statham předává kurýrskou štafetu

Statham předává kurýrskou štafetu