Horror in the Forest

B3n odpad!

Partia filmárov sa vydáva do lesa preskúmať miestnu legendu o strácajúcich sa deťoch, ktoré má unášať čarodejnica. Herecké výkony sú tu také, že keď herečka plače, tak to vyzerá, že plače len podľa zvukov. Tvár tomu nezodpovedá. Ostatní sú na tom s hereckým umením podobne. Vo výsledku to pôsobí tak, že divák sa hanbí za nich. Nástrojom herca je jeho herecký výraz, tu to absentuje. Väčšinou len kričia, keď majú chuť niečo zdôrazniť. Film je taký hybrid, tvári sa to ako found footage, ale nie je to FF. Je to trochu dokument, hlavne je to cringe... Trpí to chorobou nedostatku talentu, keď režisér, scenárista aj kameraman, tým pádom aj jedna z postáv, je jeden a ten istý človek s tristnými schopnosťami. Ruky preč. ()

DoctorVisual odpad!

Najprv som si vravel že aspoň 1* dám. Po záverečnom monológu hlavnej postavy do kamery som zmenil názor. Tak lacný film a tak cringe neprofesionálne herecké výkony som už dlho nevidel. Herecké výkony nájdete lepšie aj v súdnej sieni. Ani dej ničím nezaujal. Takže za mňa odpad, neodporúčam. ()