Šíleného bestiálního vraha zabije párek šílených ukecaných poldů. O devět měsíců později ho skupinka šílených satanistů přivede zpátky pomocí rituální vraždy jeho potomka, jenže situace se jim vymkne zpod kontroly. A pak začne šílený zombík řádit po městě a znásilňovat živé, mrtvé i umělé. A kdo jiný mu v tom může zabránit, než onen párek šíleně odhodlaných poldů? (monolog)

Tormentor665

Tady se musel určitě inspirovat Řezník! Většina nedostatků amatérských filmů působí spíše negativně, i když ty gore-efekty mi přijdou celkem zvládnuté. I pár velmi vtipných momentů se v této bizarní hovadince najde. Pokud byl účel pobavit podobný tip zvrhlíků jako jsem já, pak myslím, že se to podařilo. ()

Stejšn

Oproti tomuhle i Troma točí skvosty. A jedině s jejími výtvory se to dá taky srovnávat. Je pravda, že zombieho s metrovým čurákem, který omrdá holku a pak jí sežere záda, nebo létající gumový dítě, který zaútočí na nafukovací šukací pannu, jsem fakt nikde jinde neviděl. Koukal jsem na to po litru vína a ani to to nezachránilo. ()

hansen

Tento snímek hodnotit lze ze dvou pohledů.Jako film,at scénář,hudba,herecké výkony,atmosféra,režie atd. co k filmu patří tak za nula.Hodnotit to jako zábavu,tak za pět.Super,mega,total úchylárna.To "panenkové" dítě létající po městě je špica.Je vidět i provázek na kterém je capartík pověšen.Holt Spielberg to není :-). ()