Mstitel beze jména

• Hongkong Wo shi shui (více)

Poté, co byl po brutálním zásahu CIA prohlášen za mrtvého, musí osamělý mstitel rychle najít svou pamět, aby odhalil mezinárodní špionážní spiknutí, které chce uvést do provozu nový smrtonosný zdroj energie. S pomocí dvou krásných bojovnic musí Jackie překonat kontinenty a čelit ozbrojeným zabijákům a zlověstným spiknutím na každém kroku. (Bonton Home Video)

Haymar

Byla to v podstatě děsná blbina ale určitým (maličko zvráceným) způsobem mám vlastně filmy s Jackiem Chanem rád. A pořád mě baví koukat na všechny ty neuvěřitelný akrobatický kousky malýho číňana pro kterýho zákony gravitace prostě neplatí! ()

TERRORDROME

Jackie stratil pamäť a musí sa rozpamätať aké chujoviny že to predtým robil. Pri tom ešte cestovať hore-dole svetom a mlátiť zloduchov ktorí sa na neho vrhajú všade kam sa pohne. Nie je to žiadne veľdielo a má to pomerne pretiahnutú stopáž, ale hýbe sa to vcelku slušne a Jackie predvedie pár podarených hop-kop kúskov ( prebieha cez cestu, o vlások minie rozbehnutý kamión a skope zloduchov drevákmi ). Všetko neprekvapivo speje k záverečnej vymakanej bitke na streche mrakodrapu s dvoma frajerskými búchačmi čo machrujú, ktorý z nich dá Jackieho rýchlejšie dole. OK zábavka, ale Jackie už mal lepšie a napriek svojim kladom táto patrí k tým zabudnuteľnejším a priemernejším. ()

1945

Tradiční ,,Chanovka" okořeněná jako vždy originálními triky - kopáním dřeváků, šílenou jízdou autem a nakonec i skluzavkou z mrakodrapu ()

mira007

Jeden z lepších filmů Jackieho z Hongkongské produkce. Tentokrát obohaceno natáčením v Africe a celkem to překvapuje bohatou výpravou. ()

Matli

Sice už je to dýl, co jsem to viděl a to několikrát, ale nic lepšího s Jackiem asi neznám. Bojové scény na jedničku, samozřejmě s kapkou humoru, která k J.Ch. patří a bitku na střeše nic nemůže překonat. Hned bych se na to mrknul znova. 82% ()

Mike.mk1

Docela svižný film, pořád se něco děje, tradičně výborné bitky, hlavně ta se dřeváky a na konci na střeše mrakodrapu nemají chybu. ()

gumbo

Trochu slabší Chanovka. Děj je zde místy až příliš zkratkovitý či nepřehledný. Všecno ale vynahrazuje skvělá akce, vyšperkovaná skvělým dvojsoubojem na střeše. 60% P.S. Nikdo mi nevymluví, že na tenhle film nekoukali Wachowští, když točili Matrix. Ty souboje, ta střecha...tam je jasná inspirace. ()

Pet 510

Těžký průměr. Ani náznak pokusu o něco originálního nebo nedej bůh překvapivého. Na druhou stranu to byla docela sranda a akční scény byly dobré i když scéna na střeše byla přímo smrtící. Jackie jako vždy skvělý. ()

panoramix

Vynikající zábava od začátku do konce. Není zde sice tolik humoru jako u ostatních Jackieho filmů, ale o to více je zde akce. Jde spíše o vážně míněný film. ()

emdvojka

Jackieho Chana uznávam a obdivujem hlavne kvôli jeho bojovému umeniu, ktoré vďaka choreografii akčných scén, vypiloval do dokonalosti. Horšie to je už samozrejme z jeho hereckým talentom, ktorý sa nikdy nevymyká s priemeru. Jeho filmy sú zábavne hlavne vďaka už spomínaním akčným sekvenciám, pretože hádam každý filmárik a či filmuška čo videl viac ako dva-tri jeho filmy vidí, že Chan hraje v každom filme toho istého chlapíka. Nevadí, hlavne, že sa rozdávajú tvrdé rany a všetko sa to zaobíde bez krvi a brutality. ()

R4D0

Dobré spracovanie,premáknuté sceny a hlavne výborné bitky ktoré sa len tak vo filme nevidia musel som sa smiať pri konci aké maly výrazi na tváry pekné štyri. ()

kwaicheng

Jackie Chan je vážně bourák co se BU týče. Nic jiného než jeho kaskadérské kousky a "bitky" nebylo v téhleté kravině ke koukání...s hlavním hrdinou coby neuvěřitelně okatě přehrávajícím dementem, který běhá jako připodělanej retardovanej kůň a podobně se taky vyjadřuje, s tím se fakt ztotožnit nedokážu. ()

Colour

Veľký problém Chanových filmov je snaha tlačiť humor vrchom spodkom, výsledkom čoho je množstvo trápnych vrajvtipov. Druhým problémom je, že nikdy nevie odhadnúť vhodnú mieru akcie, takmer v každom je jej nadbytok. Tu je akcie neskutočne zbytočne veľa, celé je to od začiatku po koniec napchaté nejakou bitkou. Treba uznať, že na tie bitky sa síce dá dívať, sú originálne, ale všetkým sa dá prejesť. V tomto prípade už po hodine. A Jackieho nesmrteľnosť je tiež obdivuhodná. 50% ()

Sign

Tak přesně takhle si představuji akční film, akce jak se rozjede, nemá konce, jen příležitostné pauzičky abyste si stačili odpočinou, děj je náhodou velice povedený, takový Jackiho Agent bez minulosti, Jackie zde opět hraje a nechápu stále jak někdo může tvrdit že ne, Jackie si prostě vytvořil svojí vlastní ikonu stejně jako Bruce Lee a to se cení, také je to rozhodně jeden z jeho nejnebezpečnějších filmů pro něj samotného(těch životu nebezpečných kousků je zde opravdu moc) a finální souboj je doslova bech deroucí, Bravo Jackie! ()