Pan Shank sbírá lebky. Lidské lebky. Spolu se svým irským pomocníkem, taky pěkným ptáčkem, si vyhlédnou vhodný přírůstek, přemluví ho ke své hře a uspořádají na něj velkolepý hon. A těmto dvěma psychopatům padl do oka právě Pest. Snadno ho zlákali na odstupné 50 000 dolarů za jeho hlavu a řekli mu: Utíkej, utíkej! Jestli se trefíme, máš smůlu. Od té chvíle začalo být Pestovi v Miami pekelné horko! (oficiální text distributora)

Daginka

Tak tohle by se mi líbilo buďto jako 14-letýmu klukovi, nebo po pár flaškách vína a mraky vyhulených jointů. Dala jsem prvních 20 minut, pak jsem měla meteorit v hlavě, a vypla a smazala. Naštěstí se tyhle veledíla neudrží v paměti moc dlouho, takže už za hodinu nemáte tucha, vo tam jako šlo. ()

Cortesz

Jako patnáctiletej nebo kolik mi tenkrát bylo co jsem tuto komedii viděl prvně jsem byl nadšen. Ovšem po dnešním shlédnutí tím dřívějším nadšením neoplývám, ale spíše naopak. A ani nostalgie zde nic nezmůže. Komedie prostřednictvím hlavní postavy jasně kopíruje Ace Venturu, sice se to zde Johnu Leguizamovi daří, protože je nesporně talentovanej herec, kterej zde dostal snad poprvé hlavní roli a dokázal utáhnout celý film. Jenže on je také to jediné co je zde k vidění a k pousmání. Dějově je to spíše trapné a nudné, nechybí dávka nechutností tak jak je zvykem u těchto amerických komedií. V patnácti bych dal beze sporu 5*, dnes je to s bídou za 2*. ()

horor2

Když jsem došel do videopůjčovny a řekl jim, že chci úchyla, tak se mi prva vysmáli a pak řekli tady ho máš chlapče :-) Jinak takový menší mix živého terče s píčovinou na n-tou. Už jen úvodní scéna ve sprše napoví, na co se máte připravit :-D :-D ()

Lea.inJuly

Průměrný film, který je tak šílený, že se ani nechce věřit, že jeden člověk dokáže tak dlouho energicky tajtrdlíkovat:) Proto přidávám ke třem * ještě jednu za vtipný energický výstup Johna Leguizama. ()