Pan Shank sbírá lebky. Lidské lebky. Spolu se svým irským pomocníkem, taky pěkným ptáčkem, si vyhlédnou vhodný přírůstek, přemluví ho ke své hře a uspořádají na něj velkolepý hon. A těmto dvěma psychopatům padl do oka právě Pest. Snadno ho zlákali na odstupné 50 000 dolarů za jeho hlavu a řekli mu: Utíkej, utíkej! Jestli se trefíme, máš smůlu. Od té chvíle začalo být Pestovi v Miami pekelné horko! (oficiální text distributora)

markyzgero

mladej john leguizamo zde potvrzuje, jak trnitá je v hollywoodu cesta k dobrejm rolím. přesto věřim, že by si něco podobnýho klidně střihl i teď. ()

Daginka

Tak tohle by se mi líbilo buďto jako 14-letýmu klukovi, nebo po pár flaškách vína a mraky vyhulených jointů. Dala jsem prvních 20 minut, pak jsem měla meteorit v hlavě, a vypla a smazala. Naštěstí se tyhle veledíla neudrží v paměti moc dlouho, takže už za hodinu nemáte tucha, vo tam jako šlo. ()

horor2

Když jsem došel do videopůjčovny a řekl jim, že chci úchyla, tak se mi prva vysmáli a pak řekli tady ho máš chlapče :-) Jinak takový menší mix živého terče s píčovinou na n-tou. Už jen úvodní scéna ve sprše napoví, na co se máte připravit :-D :-D ()

Lea.inJuly

Průměrný film, který je tak šílený, že se ani nechce věřit, že jeden člověk dokáže tak dlouho energicky tajtrdlíkovat:) Proto přidávám ke třem * ještě jednu za vtipný energický výstup Johna Leguizama. ()