Za ginipiggu 2: Chiniku no hana

Japonsko, 1985, 42 min

Režie:

Hideshi Hino

Kirara Júgao

Krátkometrážní snímek zobrazující postupné rozčtvrcení a rozsekání dívky úchylným maniakem oblečeným do samurajského kostýmu. Žádný děj. Údajně rekonstrukce skutečné vraždy. (Flipnic)

maldoror16 odpad!

Totální sado uchylárna - což by nevadilo, ale je to příííšerná nuda... Navzdory některým zde to nijak moc "realisticky" nepůsobilo, gore-efekty jsou nanejvýš občas průměrné (ale ok, vzhledem k roku vzniku si nestěžuji), vzhledem k naprosté a samolibé samoúčelnosti ani nešokovalo, ani neznechucovalo. Zdaleka nejslabší část je ovšem hlavní "hrdina" a jeho "image", fakt spíš směšný a dost trapný týpek jak oblečením a imbecilními monology, tak "herectvím", takže ten tento film "zabil" nadobro. No a to s tou drogou a žížalama???, aaach jo, teda aaach ne... Zbytečný, nudný, samolibý odpad. ()

Arigato

Dávám jednu hvězdu za poměrně dobré efekty na tu dobu, a navíc za tu vyeskalovanou mystifikaci ohledně původu filmu, zda se jedná nebo nejedná o snuff, jež musela být vyvrácena až samotnými tvůrci. ()

Profík

Jelikož je to z roku 1985, tak dle mého názoru ta úsměvnost filmu nebyla chtěná. Takhle mi to připadá, že někdo chtěl neuměle napodobit např. Sama Raimiho a zůstal daleko od cíle. Občas to působí nechutně, ale většinou spíš směšně, hlavně vinou divně ztvárněného maniaka. 15% ()