Maniac Nurses Find Ecstasy

• USA Maniac Nurses (více)

Nin

Mno... Je to ještě větší blbost než to vypadá :) Všechno je na úrovni průměrného pornofilmu - kamera, režie, střih, hudba... a hlavně takřka nulové herecké výkony. Hlavně TY v tomto filmu obstarají tu největší porci zábavy, když na sebe dvě polonahé sestřičky míří samopaly a mračí se na sebe (třeba 2 minuty), případně procedí nějakou hlášku jako "Now you'll die". Některé scény určitě stojí za to, jako třeba rvačka dvou holek, z nichž jedné se během boje svlíkne vršek (tohle by chtěl určitě vidět Jay ze Smithových filmů) nebo "operace", kde se "pacientce" nejdřív podřízne hrdlo, následně se v ní hrabou rukama a končí akcí s motorovu pilou. A málem bych zapomněl na lehce retardovaný scénář s vypravěčem, který furt opakuje hlášky o "příběhu plného sexu, násilí, perverze, bla bla.."... se musí slyšet :) Naštěstí to má celé jen něco málo přes hodinu, ale i za tu to stačí slušně nudit. Takže dávám jednu hvězdu za pěkné slečny (jedna z hrdinek mimochodem docela připomíná Claire z Lostu) a druhou za občasnou zábavnost :) (3/10) ()

topi

Tak tohle je ultra "déčko", že Violent shit je proti tomu umělecký film (bráno z nadhledem :)). Šílený maniakální mařky nahání po lese kempaře, anebo s doktorskou dodávkou jezdí shánět nějaké oběti, které pak ve svém domově (jakýsi sanatorium) mučí a potom vraždí. Docela prdel ne? Ty štětky režisér zřejmě sebral, když někde šlapali na ulici a nabídl jim pár dolarů, když ukážou kozy a tak vznikl tenhle amatérský blábol, který produkčně zaštítila Troma, na který se ale dobře dívá a hlavně zaručeně pobaví (některé hlášky jsou fakt kruťácký a také hlas vypravěče tomu dodává festovní šmrnc). Už jen jména hlavních hrdinek jsou kult : Sabrina, Ilsa, Greta :D. Navíc se skoro celý děj odehrává v jarním období v lese a já mám jaro tak rád. K tomu ještě bizarní postavičky jako gardener nebo garbage man a o zábavu je postaráno. Prostě totální volovinka, která je věnovaná Traci Lords a to myslím, že už mluví za vše :D. ()

Le_Chuck

Manifest estrogénu v ktorom je muž buď: 1.mučený, 2.zneužitý, 3.zabitý, 4.ponižovaný, prípadne všetko naráz. Číro zábavný fetišitický (biele podväzdky, nemecké uniformy, kožené náhubky) badmovie so zfetovanými sestričkami, ktorých sexuálny apetýt prerástol do nekontrolovateľných rozmerov. Nešetrí sa ani krvou, ani obnaženými telami, ani "hereckými výkomni". Hodina desať must see zábavy, umocnená úplne šialenou pointou ("there was a child born with Elvis tattoo") a náznakom moralitky. ()

Ricky_CZ

Zhlédnuto po požití značného množství podpůrných látek..:A musím uznat, že to bylo slušný psycho. Dialogy jsou svou rafinovanou -rádoby- demencí naprosto úchvatné a to sexuální napětí, kdy čekáte, kdy to porno začně být pornem, k nevydržení. Tetování elvise vás absolutně položí..."They have tried too much.." :))) 75% ()

Martass21

Nelze hodnotit. Z hlediska filmovýho by to byl jasný odpad. Scénář a režii má asi na svědomí člověk s pěti třídama zvláštní školy, kameramana nabrali po cestě na plac a herecký výkony jako z pornofilmu. To se ani nezmiňuju o děsný hudbě a strašným zvuku a blbým střihu. Ovšem z hlediska zábavního naprosto plný počet, poněvadž sem se pořád těšil jakou zhovadilost ještě uvidim. PS: Většina amatérských filmů je udělaná líp než tohle. Tam s aspoň mrtvole nehejbe hrudník:) ()