Hazardní hráč 2

• USA Dangerous Things 2
Pornografický
USA, 2000, 89 min

Pod brazilským sluncem je mladá spisovatelka pohlcena horkem a rozhodne se dokončit příběh své poslední knihy. Ve společnosti nových přátel si vesele užívá orálního, análního i skupinového sexu. Boří si tím absurdní bariéru váženosti a pokrytectví. I zde se setkáváme s nádhernou pornoherečkou Silvií Saint. (Rodriguez)

Yarwen

Dokončení příběhu o spisovatelce hledající inspiraci v Brazílii. V hlavní roli naše nejslavnější pornohvězda Silvia Saint, které zdatně sekunduje bývalá česká olympionička, přitažlivá Lea de Mae, žel bohu už jistý čas na onom světě. ()

korbitch22

Tahle češka,která se živila řvaním na podřízené jako manažerka a pusu používala převážně k pojídaní pokrmů,přesedlala na vojíždění podřízených a pusu začala používat převážně na ustní hygienu ocasem o velikosti střední anakondy :-D a co si budem povídat,umí to ze všech nejlíp :-D ()

Paity

Už jen titulní strana s mokrou prdelkou Silvie Saint musí Dangerous Things 2 prodávat samortná. Pro mě pět hvězdiček. ()

lesumir

Říká se, že Česká republika má pouze dvě celosvětové osobnosti. Prvním je Václav Havel a tou druhou je SIlvia Saint :)) ()