Město Seattle je ohromeno sérií vražd, ale pachatel stále uniká. Detektiv Jake Riley se snaží případ vyřešit, ale neúspěch ho znechucuje a chce odejít od policie. Jednoho dne nečekaně odhalí šokující tajemství - vrahem je jistý Garrotte, se kterým má konflikt z minulosti, a ten se chce pomstít tak, že zabije jeho matku. Jake požádá o pomoc tajnou vládní organizaci, která ze vzorků DNA vraha vyklonuje Garrottova geneticky dokonalého dvojníka - replikanta. Jake chce proniknout do mysli vraha a i když je replikant zatím mentálně na úrovni dítěte, fyzicky je plně vyvinutý a nebezpečný, protože s DNA vraha může zlo kdykoliv vybouchnout. V závodě s časem a vyvíjejícím se replikantem musí Jake zneškodnit zabijáka dříve, než bude pozdě - jinak může čelit dvojité hrozbě! (oficiální text distributora)

oLí odpad!

Jooooooo..... :))) To byla vážně prdel. Van Damme ve své další dvojroli je fantastický herec, skutečný kouzelník, hotový čaroděj ! ()

Tommassi3

"Bože !! To bylo tvoje poprvé ?? Proč jsi něco neřekl ??" ;) Ta poměrně podařená pasáž se šlápotou mě nutí znovu parafrázovat a zeptat se Ringa Lama na totéž.. Protože soudit jeho schopnosti jen na základě téhle zhovadilosti, která však místy opravdu dost baví, byť naprosto mimo původní cíle tvůrců, nevěřil bych, že tenhle hongkongský režisér vůbec kdy předtím stál "za kamerou".. Ale možná bychom měli brát Replikanta jen jako jeden z jeho pověstných vtípků, ačkoliv dost nepovedený !! Na druhou stranu upocený Les Weldon mu tím scénářem spolu s až (tragi)komickým Van Dammem v jeho další dvojroli v řadě práci hodně ztížili.. ()

Dale

Veľmi sa nevyznám v klonovaní, ale to, čo si vymyslel scenárista v tomto filme sa mi zdalo byť postavené na hlavu. Neviem, čo by na to potom hovorili ľudia, ktorí sa v tom vyznajú. No ale keď si odmyslíme ten blbý príbeh, nebolo to až také zlé. Ringo Lam vie točiť akčné filmy a tu to dokazuje. Film má svižné tempo, o ktoré sa stará pohyblivá kamera a rýchly strih. A dokonca tu Van Damme konečne aj niečo zahral. Ten dementný klon mu išiel až príliš dobre, takže neviem či to hral, alebo bol len sám sebou. ()

Expendable

Je to dost netipický film, který patří k těm horším filmům co Van Damme natočil, akční scény jsou dost hrozné pokud neuvádím tu brutalitu kterou Torch (zlý Van Damme) předvede,jako brutální vraždy žen, pak zabití barmana, shození starce z vozíku atd.Pak je tu hodný Van Damme (Replikant), ketrý dokáže číst Torchovo myšlenky, ale je svou mentalitou na úrovni dítěte.Po většinu filmu stále slyšíte Michaela Roookera jak na Van Damma řve pojd sem, sedni, zůstan.Tento film nedoporučuji ke vzhlédnutí, ale pro fanoušky Van Damma je to nutnost! ()

corpsy

Jean Claude má asi rád dvojčatá, ináč si neviem predstaviť prečo práve prijal úlohu v tomto filme. Kvôli Ringo Lamovi? Aj ten nejako zabudol aké hongkongské pecky niekedy točil. ()

Ajinka126 odpad!

Ano, ano.. už od první minuty nevíte, zda se Vám to jen nezdá. Opravdu v tom hraje příšerný a toporný Jean, kterého uznávám za to, že je oblíbeným chlapeckým akčním hrdinou, to je ale vše. Z herectví se za ta léta nic nenaučil. Nevydržela jsem to dokonce, raději jsem přes hlasité protesty vypla tv. Je to skutečně hodno vysílání na Tv Nova. Oni totiž snad ani nemají ambice pro změnu dát do programu kvalitní film. Nedoporučuji ani svému nepříteli. ()

Andersis

Zbytečně zdlouhavé. Van Dame mi víc seděl jako hajzl než ten tupý klon. Scénář se vytratil, ale díky bohu za ty rvačky. ()

themic

Náhodou tenhle film se mi s Van Dammem docela líbíl, no ale bylo trapný jak se snažil hrát na city... Nic moc, v podstatě jako všechno jeho ostatní filmy... ()

Tony.cs

Replikant není vůbec špatný film. A Ringo Lam nepatří zrovna ke špatným režisérům. Špatné na tomto filmu je pouze to, jak ho většina lidí přijímá. Ale věřím, že polovina ani neměla tu odvahu ho dokoukat do konce a spousta ho jistě ani neviděla. Jakkoli je příběh naivní, není zase tak nelogický, pokud to bereme s nadhledem. ()

decouble

Prvních dvacet mintut je fakt legračních až k popuknání jak Van Damme předstírá, že je charakterní herec. A pak se to zvrtne v opravdu velkou nudu. Hvězdička za těch prvních 20 minut. A vzkaz pro Jeana: „Zkus natočit nějakou komedii, to je žánr, ve kterým by ses mohl uchytit.“ ()

kinderman

Ringo Lam byl režisér, jenž i z průměrného scénáře dokázal udělat koukatelný film, který ani Jean- Claude Van Damme v hlavní roli nezvládl úplně pokazit. Silnější trojka a ty odpady si nacpěte do špic. ()

SallyZen

Ale zase do kolonky nejhorších filmů bych ho neřadil. Van Damme zahrál tu dvojroli celkem povedeně a Rooker nebyl zas tak otřesný. Nápad na film si myslím, že to nebyl vůbec špatný, ale bohužel hodně blbě zpracovaný(po většině stránek). 35% ()

peto12

Další z lepších van Dammeových filmov. van Damme tu hrá dvojúlohu. Sú dvaja - jeden zabíja manželky a druhý stojí na opačnej strane. Akčné efekty slabšie, obsahovo dobré. ()

Martin741 odpad!

Hnoj. Komentar tu netreba, niet co komentovat. Kazdy predsa vie, co je hnoj a fyzikalno-chemicke vlastnosti hnoja sa nepatri rozoberat na filmovej databaze. Prepadak plnym pravom.0 % ()

Figu

Dnes jsem měl tu možnost vidět po x letech Replikanta a upřímně se stydím, za moji jednu hvězdu, která tu dlouho svítila. Nevím jestli to je tím, že nám hoši ze staré školy tak rychle stárnou a dnes už je nevidíme až v takové formě jako tenkrát, ale starých filmů Van Damma je třeba si vážit a opravdu je zdejší číslo zalitý v černý barvě krapet k smíchu. Replikant si na nic nehraje, je to hodně svižný béčko se supr fightama (mimochodem souboje JCVD vs JCVD jsou fakt parádní), ale taky s parádním výkonem Míši Rookera. Nemluvě o tom, že "the Torch" je jeden z nejdrsnějších a nejzákeřnějších záporných hovad, co se v akčních filmech "Oldschoolu" vyskytlo! 60% ()

raptorrr

Po vsi te zdrcujici kritice me film nakonec prijemne prekvapil, rozhodne nebyl bezduchy, jen zoufale neakcni. Jean Claude uz ma ve filmografii vetsi kraviny... ()

Rodriguez

Viděl jsem ho před 10ti lety a nyní sem se odhodlal k reinkarnaci. Musím za sebe říct, že hodně podceněný film. 80% ()