Medvěd

Geller

Vynikající balzám na duši, který je tak neuvěřitelně realisticky natočený, že asi většina z nás ani nechápe jak je něco podobného vytvořit možné. Na druhé straně je zde samozřejmě několik pro mě málo uvěřitelných momentů bez kterých by však tento snímek postrádal svou krásu a rodinou atmosféru. ()

FElix06

Film mého dětství a mého srdce. Nespočetněkrát viděn, nikdy neokoukán a vždy nadšen, jsem se jen nerad odtrhával od televize, marně prosící neúprosnou maminku, abych směl přetočit vymletou VHS ještě jednou. Nádherné exteriéry, nádherná hudba – nádherný film. Nejlepší scény, které nejdou zapomenout : lízání ran a vodopád. ()

inyan

Krásný film, z nádherného prostředí a se skvělým hereckým obsazením... Navíc se na filmu podílel Břetislav Pojar...Takže nemohu hodnotit jinak, než za plný počet... ()

JanPancir

Tohle není film, ale ždímačka emocí a pocitů. Sežral jsem mu úplně všechno i s navijákem a nechal se ždímat. Nechal jsem se tak, že se bojím na tento snímek podívat znovu. V každém filmu ve kterém se příběh odehrává kolem dětí nebo zvířat, tak je jaksi předurčen k tomu, aby divákovi zaútočil na jeho city. Nicméně v průběhu tohoto filmu mě taková myšlenka nenapadla a já se nechal unést! Nechte se taky je to zážitek na celý život:) Dnes je mi 23 let a o tomto filmu jsme si povídali v škole. Pustil jsem si jen jeho trailer a vytryskli mě slzy. Takovou ten film má moc... Do dnes rozhodně nepřekonáno! ()

Atheas

Něco tak krásného a roztomilého jsem dost dlouho neviděl. Oba dva medvidci skvělí a nejmenší méďa je naprosto úžasný, zcela jistě by jsi zasloužila malého Oscara. A příběh je nenáročný, kouzelný, s jistou dávkou humoru zautočí na každého přímo k těm nejcitlivějším místum dušičky člověka. ()

Caine

Myslím že by si Oskara zasloužilo za tento film několik herců a mého oblíbence Tchéky Karya zrovna nemyslím... ()

bolan

Filmy, kde hlavní úlohu hrají zvířátka jsou pro mě naprosto neúnosné. Tohle je zatím první film, kde jsem byla ochotna to akceptovat. Některým přehnaně "unreal" momentům se mohli autoři vyvarovat, ale i tak je to doopravdy hezký. Žádnej Václav Chaloupek :-) ()

Pawlisman

Hlavní předností je samozřejmě kamera a úžasné natočení, na příběhu už nic moc vykouzlit nejde, ale teda ty záběry? Odkud jak a co to dalo práce... Krásná práce méďo 8/10 ()

Hepy13

Abych mohl dát 5 hvězd, čekal jsem přeci jen o něco víc. Ale to nemění nic na tom, že je to jeden z nejlepších filmů o zvířatech, s minimální přítomností liských rolích. Krásna příroda, a medídek samozřejmně joztomijoučkej, to mi bylo jasný už předem. ()

M1k9

Neznám žádný podobný film o zvířatech, tak napínavý, zábavný a dojemný. Zažitá představa je podobné filmy rovnou házet do přihrádky dokumentů a pak z nich mít takové vlažné pocity. 7/10 ()

Elgin

Jeden z najvacsich skovstou na filmovom nebi...Annaud sa do niecoho len tak nepusi a opet latka velmi vysoko a on to opet bravurne zvladol...Film s velkym posolstvom pre dalsie generacie. Nesmiem opomenut vhodne zvolenu kulisu a to prirodu samu, dojemny a srdcervuci pribeh ktory Vas nenecha chladnymi. S odstupom casu cca 20 rokov od jeho vzniku a co som to videl po prvy krat v kine musim zmenit svoje stanovisko a dat plny pocet naprosto zasluzene. ()

Milwa

K tomuhle filmu mám niterní vztah od svých 6 let, co jsem na něm byla s rodiči v kině. Nikdy potom jsem neviděla tolik dětí proplakat v kině 90% filmu:-)) Příběh medvídka, kterému umře maminka není pro malé děti úplně ten nejmilejší žážitek, ale až vyrostou bude to jeden z jejich oblíbených filmů. Můj rozhodně je. ()

Martyr

Nadherny film s vybornym hereckym obsadenim. 90% A odkaz pre Trona - zjavne si nepochopil co sa tymto vyrokom mysli. Clovek by prezil aj keby medvede nezabijal. To ti tento film mohol trochu aj naznacit, nakolko konanie cloveka pri konci uz bolo odlisne od toho na zaciatku. ()

RadimFišer

Mě již prostě dochází slova. Slyším medvědy a chci je navštívit. Dodneska jsem nepochopil jak mohli dokázat takové dílo s takovou úctou a realistickým zpracováním. Zničení koně, no a co? My si to zasloužíme vidět. ()