Tichá pláž

Škola končí a čtyři studenti se rozhodnou strávit začátek prázdnin na krásné opuštěné pláži. Před nimi leží širý oceán, volné dny plné slunce a objevování tajemství lásky a sexu. Žádný z nich netuší, že je čekají i chvíle hrůzy, která proniká až do morku kostí. Gary, Brad, Emily a Tracey se setkají s podivínem Zippem, ale to ještě neví, že strach je uvězní v síti jako bezbranné ryby... (oficiální text distributora)

Lhurgoyf

Tvorcovia mali očividne radi a jasne sa inšpirovali Texaským masakrom motorovou pílou - a to nie príbehom, ale formou. Surová, až dokumentaristická low-budget kamera, nemastní-neslaní občas prehrávajúci herci, Wolkgswagen van a v neposlednom rade i doslovne vykradnutá "železná" hudba. Narozdiel od Masakru ale postráda hutnú atmosféru, gore efekty a uspokojujúci záver. Dobrý pokus, ktorý bohužiaľ nevyšiel. ()

AlistairMir

Máte rádi filmy, kde se nic neděje a když se něco děje, tak to nedává smysl? Super, tak to bude Tichá pláž Vaše jednička. Film o pár hercích, jedné pláži, jednomu VW a jediné, co se mi na tomto filmu líbí je ten plakát, kterej mě nalákal a já jelito se nechal nachytat. Nemá to atmosféru, nemá to smysl, nemá to pořádný vraždy, ono to fakt nemá nic. Konec někoho potěšil, mě zcela utvrdil v tom, že je to strašná blbost. ()

MareT.

Jako já musím přiznat, že kdyby někdo seděl nad scénářem déle než dvě hodiny (a vznikaly by lepší dialogy=takové jaké jsou v tomto filmu nenajdete nikde jinde, vůbec totiž nedávají smysl a veškeré otázky jsou zodpovězené otázkami) a promysleli by pořádně všechny časové roviny a linie, tak by vznikla chuťovka hodná kultu. Ovšem že s větším rozpočtem a jiným obsazením. Ale tvůrci se spokojili s tímto, budiž jim aspoň pochválena hudba a atmosféra. ()

Deimos

DVD/// Obsazení 2/10 Děj 2/10 Hudba 4/10 Efekty 2/10/// +no tak to rozuzlení bylo opravdu překvapující, no ale aspoň nějaký zvrat -špatná režie, toporní a nesimpatičtí herci, ze začátku nulová atmosféra/// Našlo by se tady hodně nedostatků. Jediný opravdu kloudný nápad je ta pointa v závěru. S takovou se člověk nesetkává každý den. Jinak je to ovšem divný film. Vše je divné, člověk se neorientuje, nechápe. Postavy se chovají hloupě a podivně, atmosféra je budována pomalu. Nedočkáme se ani žádné pořádného masakru. Vlastně žádného je přesnější termín a při tom dlouhém čekání na "něco" to dost nudí. Navíc na obálce je napsáno "horor se sexy mladými lidmi. Leda prd. Sexy určitě nejsou./// Celkem 24%/// ()

fcreading

" Toto miesto má svoje velké tajomstvo." Aké tajomstvo? Ešte ste nato neprišli? Nie povedz nám to. " Keď vám to poviem, budem vás musieť zabiť!" Amatérsky horor, ktorého do sračiek tiahnú mizerný herci. Celé sa to tiahne, dej je rozťahaný až nudí, všetko to je o dvoch dievčatách, ktoré sa snažia nablázniť dvoch chlapov. Skoro mi to pripadalo, že sa pozerám na telenovelu, ale hodina ušla a už sa dalo hovoriť o nejakej tej atmosfére, aj keď nie úplnej a vniečom to pripomínalo Blair Witch, kdežto Blair Witch je majstrovský kúsok a zrovnávať sa to nedá. Koniec už bol trošku nedotiahnutý, tak z nostalgie dávam 20 percent. PS: Žiadna brutálna vyvražďovačka sa nekoná! ()