Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když je agent CIA dopaden při pašování drog, všichni začnou hledat obětního beránka. A jejich oči spočinou na Tomu Hanksovi. Proč? Přece proto, že má červenou botu. Tajní agenti jsou jím ohromeni. Krásné ženy jsou jím přitahovány. A úplně neznámí lidé mu najednou padají k nohám. V hlavních rolích bláznivé špionážní komedie se vám představí Tom Hanks a Jim Belushi. (Guild Home Video)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (64)

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Úvodem raději zmíním, že jsem neviděl francouzský originál, neboť se mi Muž s červenou botou docela líbil. Přišel mi velice zábavný, a to hlavně s přispěním představitele hlavní role - Toma Hankse, který opět předvádí, že není jen vážný herec, ale má i docela slušný komediální talent. Film uběhne docela rychle, nevyhne se však nudným pasážím a místy i trapným vyústěním nejrůznějších situací. Na druhou stranu při scénách s pouštěním vody v koupelně a "máš v bytě na podlaze tři mrtvé chlapy" mi nejednou zaskočilo sousto večeře. Klasická komedie osmdesátých let, nic víc, nic míň. ()

kyLuke 

všechny recenze uživatele

Tímto komentářem nabízím srovnání mezi tímto remakem a starou francouzskou verzí . Když porovnáme filmy samotné, tak rozhodně zvítězí verze stará , ale i tento film má co nabídnout . Prvním srovnáním jsou herci . Pokud srovnáme Pierra Richarda s Tomem Hanksem , pravděpodobně zvítězí Pierre Richard , ale i Tom Hanks je velmi přesný . Vlastně mi tahle jeho role velmi sedla . Další herci už jsou však slabší ( zaujme už jenom James Belushi v roli Morrise ) . Další srovnání je scénář . Tento film se od staré verze ve scénáři moc neliší , akorát některé prvky jsou upravené , ale pro mě byl scénář celkem v pořádku . Potom režie a tady asi nastává největší problém . Film má sice ( pro mě ) některé silné momenty , ale je přece jen zvláštně natočený nepříliš známým Stanem Dragotim . Takže tady opět vyhrává Yves Robert . A jediné v čem je jen nepatrný rozdíl je hudba . Vladimir Cosma ve staré verzi předvedl velmi dobré motivy , ale ve staré verzi jsou jen asi dvě skladby úvodní a ještě jedna . Tady je skladeb hodně a všechny povedené . Thomas Newman tady zaperlil . Takže Muž s červenou botou je prostě a jednoduše sice podle csfd 46 % film , ale já jsem se při něm prostě dobře bavil a musím dát průměrné tři hvězdičky . Skutečně povedená práce . ()

Reklama

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Predom upozorňujem, že som originál nevidel. Preto veľmi nechápem, čo každý má proti tomuto filmu ... a ani to riešiť nechcem. Muž s červenou topánkou má všetko, čo má komédia z 80s mať: humor, ktorý kašle na cenzúru, pekné baby (Lori Singer v kostýmčeku s odhaleným chrbátom, ooooch :)), príťažlivý hudobný doprovod = new wave, synth pop a syntetizované inštrumentálky, skvelé herecké výkony (Hanks, Fischer, Belushi ...). ()

C0r0ner 

všechny recenze uživatele

Hm, tak tady jdu těžce proti proudu, tentokrát z druhé strany. Často se mi totiž nelíbí "geniální klasiky". Hlavní rozpor vidím v tom, že vážně nemám rád Pierra Richarda a proto originál neznám. Možná je lepší, nevím, ale já se při remaku bavil opravdu výborně a nic mě neodradí od plného počtu hvězdiček. 90% ()

giacobbe odpad!

všechny recenze uživatele

U ostatních amerických remaků Richardových komedií- Otec a otec,Kopyto, se můžu jen divit, proč se dostanou do distribuce v Evropě? Na muže s červenou botou byla škoda filmového materiálu. Je jednou z komedií která Ti sama říká ,,Jsem velice vtipná", skutečně však moc není. V porovnání s originálem je největším propadem postava Maurice-přítele hlavního hrdiny. ... P.S. Všem vřele doporučuji rozebírat odpad pod umyvadlem s hlavou vraženou pod sifonem, tak jako agent CIA v tomto filmu.Ani laciného gagu chrstnutí splašek do obličeje jsme se z toho nedočkali. ()

Galerie (37)

Reklama

Reklama