Můj auťák Brouk

• USA Herbie: Fully Loaded (více)

Rodina Peytonova se už několik let účastní automobilových závodů NASCAR. Nejmladší dcera Maggie by také chtěla závodit, ale její otec jí v jakékoliv kariéře s vůní benzínu brání, protože nechce, aby se jí něco stalo. Proto dostane Maggie od otce k úspěšnému zakončení studia jako dárek starý Volkswagen Brouk z vrakoviště. Maggie ho s kamarádem opraví a ke svému překvapení zjistí, že Brouk má jméno Herbie. Jak se brzy ukáže, není Brouk jen obyčejný kus rezavé karoserie s motorem, ale kouzelné auto, které Maggie pomůže splnit její velké sny. (TV Nova)

CZechi odpad!

Tak taková mrdka z krtka už nebyla dlouho na světě. Úplně si představuju toho režiséra, scénáristu a všechny, co to vymýšleli, jak sedí hromadně na latríně a provádí rozkaz "RELEASE THE KRAKEN!" a bum bác, rovnou na filmové plátno. ()

Alagaesie

Jakmile tam hraje Keaton, tak to nemůže bejt úplná kravina. Auto s vlastní hlavou?? Vrak na jeřábu byl dobrý. „Seš jen auto - “ Auto není radno podceňovat. Varování Ministerstva dopravy: „Vaše auto se může splašit.“ Zrcátko si žilo vlastní život a brouk měl vlastní plány. Závod měl „koule“. A skladby byly taky skvělý. Herbie se zadním spoilerem vypadal skvěle. Bojovný auto! Kurážná Maggie mezi truckama neměla chybu. Veleskok za zvuků profláklýho Van Halena byl bezvadnej. „On na mě mrknul.“ Patriotický Herbie byl vtipnej. Při NASCARu byly bezva manévry. Scéna stíhačky za Tripem byla celkem rychlá. Opět vyhrál outsider. Ale i tyhle filmy jsou potřeba. ()