Hudební komedie o tom, kterak Popelka Marilyn ke štěstí přišla. Snímek, který v roce 1960 natočil režisér George Cukor je předposledním dokončeným filmem legendární Marylin Monroe a vypráví příběh chudé, ale poctivé dívky, tanečnice Amandy, která se zamiluje do francouzského tanečníka, který vystupuje ve stejném divadle. Ani v nejmenším netuší, že Jean-Marco Clement, do kterého se zamilovala, je ve skutečnosti multimilonářem. (oficiální text distributora)

vitekpe

Bohyne MM uprostred nudy. Ja proste muzikalum neprijdu na chut asi nikdy...Pribeh uz vubec nekomentuju. Jen mi opet pripomnel, ze kdyz mate prachy muzete mit vse nac si ukazete, a to je trochu depresivni... ()

Han22

Předposlední film Marilyn Monroe a v podstatě klasická romantická komedie. On je francouzský milionář, ona chudá herečka a tak aby se k ní dostal, začne předstírat rovněž chudého herce. Ústřední dvojice je v pohodě, i když je trochu nezvyk vidět Montanda v americkém filmu, pár vtipných čísel by se taky našlo (úvodní titulky, radioaktivní náramek) a bavily mě camea - Milton Berle, Gene Kelly a Bing Crosby jako učitelé komiky, tance a zpěvu. Díky té divadelní stylizaci a swingovým songům to ale působí jako mnohem starší film. A morálka hrdiny - získat dívku, navíc zadanou tím, že ji celý příběh lžu prakticky o všem se mi hnusí. Celkově průměr, který odpovídá zdejšímu hodnocení. ()

Mikino00

Slabounká komedie s spoustou hloupostí a nelogičností. Chudák Montand asi nevěděl do čeho jde, zato Marylin sedla role dobře a sluší jí to jako vždy. Muzikálová čísla se mi vyloženě nelíbila. ()

aLPaC

Někdy úsměvná, ale ve skrze spíše průměrná komedie o boháčovi a hloupé blondýně. HELE, CO TO VLASTNĚ PRODÁVÁTE? RADIOAKTIVNÍ BIŽUTERII. NOVÁ FRANCOUZSKÁ SPOLEČNOST. ()

cervenican

Krásna blondína Marilyn, z nádherným hlasom bola dokonalá. Je to prvý film z Marilyn Monroe ktorý som videl a strašne sa mi páčil. Marilyn-krásna pôvabná blondína a Yves Montand-francúzsky zvodca + milinonár - vždy keď sa na seba pozreli niet to ešte keď sa rozprávali, bolo vidieť ako to medzi nimi iskrí... Je to taká stará dobrá klasika s pekným vtipným príbehom... "But my heart belongs to daddy. " :) ()

Gyl

Trochu mi vadila koncepce toho divadla, ve kterém se děj odehrává. Nevěděl jsem, jestli je to balet nebo bordel. A proto se nedivím, že divadlo mělo finanční potíže..Jinak film podle mě skvělý, herci výborní, zápletka ne originální, ale milá. Prostě příjemná komedie. ()

positivity

Veľmi pekný a zaujímavý príbeh, ja by som to ani neradil medzi muzikál! To že si tam trošku zaspievajú to je atmosferické na tú dobu ale moc milé... aj keď pri 17 minúte keď spievali som to chcel vypnúť celkovo ma film zaujal :-) ()