The Exciting Escapades of Mr. Bean

(video kompilace)
Krátkometrážní / Komedie
Velká Británie, 1991, 55 min

Prekliatie Mr. Beana: Plaváreň, snaha o útek z parkoviska bez zaplatenia, výroba sendviču v parku, návšteva hororového kina s priateľkou. Mr. Bean ide do mesta: Ladenie televízora, topánka na streche auta, stretávka s priateľkou na diskotéke. (POMO)

Tyny

Tenhle díl si moc dobře pamatuji z dětství, jak jsem se šklebila u televize ještě pár minut po tom, co film skončil. ()

Paity

Kdo by neznal Mr. Beana u bazénu, jak se bojí skočit, nebo jak si dělá sendvič v parku. To jsou scénky, které se prostě nezapomínají. ()

Skarface

U mě vede příhoda výroba sendviče v parku :D Koho by to napadlo sundat si ponožku a začít si v ní sušit hlavkový salát ? :D Pan Beana vždycky :D ()

Hapretor

Rowan Atkinson rozhodně nepatří mezi pohledné herce, ale patří mezi geniální komiky. Kdo chce dělat humor na úrovni a kvalitní "skeče", měl by si vzít příklad právě z pana Beana !!! ()

foundation

Navstevu kina si radim minimalne do top 3 najlepsich Beanovych scenok a ako pozeram vobec nie som sam. Proste klasika klasikovata, neskutocna, neumierajuca. Toto sa da pozerat aj 356 krat dookola. ()