Tím, kdo bude letos na Vánoce rozdávat dárky není starý dobrý Santa, ale Satan. Ten totiž před tisíci lety prohrál ve hře s andělem a od té doby musel dělat Santu. Teď ale jeho trest končí a on si konečně může vylít zlost za všechno dobré, co kdy musel udělat... (Magic Box)

pistik

Skvelá čierna komédia, ktorá sa dá pozeražť jedine s vypnutým mozgom. herecké výkony sú hrozné, dej žiaden, ale bez ohľadu na to, je to jedna z najlepších vianočných komédií na jedno pozretie. Pri druhom vzhliadnutí by totižto mohla dostať maximálne 1*. P.S. filu veľmi pomohol slovenský dabing, pretože len v slovenčine existujú také skvostné vety ako: doboha, to bolelo. Neber meno božie nadarmo ty kretén a podobne ()

Wann

Dobře... je to kravina ale film jako je Ďábelský Santa je prostě sranda, sranda a sranda. Dobře, ne vždycky jsem se zasmál ale celkově mě to bavilo. Přesně tahle věc mě na ČSFD štve... uživatelé se snaží na všechno dívat z "odborného pohledu" a dělat ze sebe bůh ví koho. Ale to je ohromná chyba a myslím že i škoda, protože díky tomuhle hodnocení se na tenhle film většina lidí nepodívá. Lidem co rádi "přiblblý" humor vřele doporučuju. ()

KdG

Tak tohle nemá chybu, vlastně má, je to moc krátké, nejlepší je úvodní scéna, ale i dál jsem se náramně bavil. Mohli do natočit ještě o chloupek víc krvavé a absurdní ale i tak jsem spokojen. ()

Fildas

Tato směsice černého a hloupého humoru mě neurazila, ba i na konec mě dosti pobavila, ten Mr. Santa neměl chybu, žádnej vypasenej dědek ale pořádné hovado. PS: Se divím že to v americe neudělalo nějakej pořádnej skandál, když cenzurovaly Bárta v Simpsonovejch. :D ()

BaronX

Ze začátku docela gut, čistka v stupidní rodině - to byla docela pecka, ale postupem času to vyšumělo do ztracena. Chyběl tomu srozumitelnej děj, kvalitnější herci a závěr ... škoda mluvit (i to parádní vyvražďování postupem času sláblo - že by se tvůrce zalekli reakcí diváků?). Ale ten santa byl řízek, velmi příjemná změna od těch přeslazenejch tlouštíků. Hou hou hou !!! Každopádně dobrý záměr, slabé zpracování. Ta jedna hvězda je za Billa Goldberga. ()

Magoor odpad!

Při sledování tohoto snímku jsem přemýšlel o hvězdičce za snahu a odpadu. Nakonec jsem se rozhodl pochopitelně pro to druhé, jelikož podle mě je daleko horší pohřbít dobrý nápad, než se ze špatného snažit udělat dobrý film. A toto je jasný příklad, tudíž jasný ODPAD!!! ()

giaruj

Čistá zhovadilosť, zvrátenosť, nelogickosť a tuposť. Od horšieho hodnotenia uchránilo film, to že som ho odtrpel pri 30 stupňových letných horúčavách v noci... ()

dannyd14

Pobláznený Santa, ktorý pobláznil moju myseľ a dávam mu bláznivých 5 bodov. Tá hláška na konci, Šatan, to celé zaklincovala :D. Čo ma ešte prekvapilo bola tá extrémne krátka dĺžka filmu, ale inak všetko geniálne urobené. ()

Kozy9

Klasická americká komédia na dlhé zimné večery. Jediným plusom je atypický scenár a hŕstka zaujímavých vrážd v podaní Santu, samozrejme hrozné dialógy, slabý dej a nudné zakončenie. Nebyť Fran Drescher na úvod tak by som to ani nezačal pozerať. ()

Amras

Zásadně odmítám skousnout pojem hororová komedie. Přijde mi to jako jakési zneuctění samotného hororového žánru. Proto takovéto filmy samovolně nevyhledávám. Nicméně jsou i výjimky. Snímek Santa's slay jsem měl již delší dobu na seznamu. Na svém hororovém blogu jsem si speciálně vytvořil kategorii s horory s vánoční atmosférou. Byl tam i tento Ďábelský Santa. Pustil jsem si to a už po první minutě mi bylo jasné, co to bude. Byl jsem zklamaný a přiznám se, že jsem měl zpočatku chuť film vypnout. Opět komedie! Jenže jsem to nevypnul a udělal jsem dobře. Už jen základní pointa je skvělá. Myslel jsem si, že Santa není jen tak hodný a milý, jak se o něm často říká. Je to pěkný zmetek. A to je dobře. Billu Goldbergovi ta role nesmírně sedla a myslím, že i on sám si ji užil. Je to vtipné, sice občas trochu přitažené za vlasy, ale bavil jsem se. Délka tak akorát, příběh super. Již se na to nejspíš znovu ale nekouknu. Ale i tak to můžu zařadit k těm povedenějším komediím. ()

deep

taková poměrně sympatická kravina,když nemáte kolem půlnoci nic lepšího na práci.sice to nejlepší se odehraje hned v úvodní sekvenci,ale koukat se na to dá ()