Tím, kdo bude letos na Vánoce rozdávat dárky není starý dobrý Santa, ale Satan. Ten totiž před tisíci lety prohrál ve hře s andělem a od té doby musel dělat Santu. Teď ale jeho trest končí a on si konečně může vylít zlost za všechno dobré, co kdy musel udělat... (Magic Box)

Olafsson

Úvodní scéna s vyvražděním (mimochodem výborně praštěné) rodiny mně navnadila na pořádný rodeo... Bill je jako vraždící Santa skvělej... Jenže tak nějak to všechno vyprchalo do vzduchoprázdna a fim, jehož námět měl potenciál na kultovní masakr akci s černým smyslem pro humor, mě postupně uspal... Škoda, možná kdyby se námětu chopili třeba Dánové a ne politicky korektní Amící psal bych tu teď oslavné litanie... Tři hvězdy za cool Billa, první scénu a pár pěkných polonahých holek... ()

Kvapec

No co dodat...tak trapné, až je to vtipné....nic víc k tomuto kousku říct nemůžu....Santa je velice dobře zpracovaný,ale to je tak všechno na co se dá dívat. No myslím že jednou a dost. ()

Brano

Originálny nápad, ale i tak je to hlúposť. Nasratý Santa, ktorý vyčíňa a vraždy v meste každého. Keby to bolo aspoň zábavne. Polovicu filmu som dokázal pozrieť, no druhú časť som už iba pretáčal. Herci slabý. Douglasa Smitha už dúfam nikdy neuvidím hrať v žiadnom inom filme. ()

matoon97

Tak tu som sa skôr smial, ako bál. Ako horor - odpad, ako komédia - 3. Ale to neznamená, že sa mi to páčilo. Je to film pre nie viac ak 12 - ročné úchylné deti, ktorých koníčkom je šikanovanie iných a predovšetkým nenávidia Vianoce. ()

rolly

"Trošku" čiernejšie poňatie vianočných sviatkov prináša solídnu zábavu, len škoda, že nadupaná úvodná scéna dala latku príliš vysoko, ktorej sa dej celého filmu nedokáže ani len priblížiť, vzhľadom na to je aj dĺžka filmu adekvátna. V konečnom zúčtovaní 6/10 ()

tremors

Celkem dobrá hororová komedie. Vůbec jsem se nenudil a některé dialogy se opravdu povedly. Jako oddychovka na večer se Ďábelský Santa celkem hodí. ()

aiv

Tenhle film mě uchvátil. Konečně netradiční pojetí Santa Clause, kdy Santa není hodný děda, ale naštvaný syn Satana, kterého už nebaví rozdávat radost. Líbí se mi vtipnost, kdy Nicolas příjde domů a je v šoku, že děda má bunkr v domu, stejně tak postarší žena, která rozdává "radost vánoc" v lahůdkářství. Jedinné co jsem nechápala bylo, když na konci Santa prchnul z ledního stadionu, když měl šanci je shodit do pekelné díry všechny tři. Ale potřebovali to ukončit happyendem, takže to filmařům odpouštím. Je to zase zpestření jinak komediálních vánočních filmů ()

waltosin

Tak takhle to má vypadat film běží 75 minut a já se neměl čas ani nadechnout :D Hned ten začátek jak tam všechny rozseká, já se tlemil tomu ještě tejden, ale byli tu spousta scén u kterých jsem se za břicho popadal. Lidi co chcete víc, tady vám nabízí film 75 minut zábavy a vy hodnotíte takhle??? Měl by mít tak přes 80 % a říkejte si co chcete :D :D :D ()

bobin

Na Vánoční pohodu jsem čekal něco jiného. Vyvalil se na mě krvavý santovský masakr bez kouska vtipu. Tedy ani komedie, natož horor. Něco krve bych si i užil, ale tahle tupárna dovede pouze otrávit. Nadšení budou snad jen ti nejfanatičtější hororoví příznivci. Ale kvalitu to zdaleka nemá. ()

Mustaffa

Hrozná blbost, bohužel! Zápletka se zdála po přečtení obsahu jako blbost, ale taková ta správná blbost, ale výsledek je opravdu moc špatný. ()

Bossi123

Myslím, že původní idea je docela zajímavá - zaměnit hodného Santu za nelítostného a krutého Satana. Celkový dojem z filmu je dobrý. Z plusů musím zmínit nevrlou a sprostou babču, která se alespoň ze začátku postarala o nějakou tu legraci, již zmiňovaný Santa/Satan rozsévající smrt všude tam, kde přijde, zaujala mě hudba, která tomu dodávala tu správnou atmosféru, která však, což je asi největší mínus, nebyla vůbec hororová. Také kombinace horor-komedie je častokrát velmi zrádná, podle mě jsou tyto dva žánry natolik těžko spojitelné, že režisér by musel být skutečný mistr, aby z toho vylezlo něco kvalitního, což Steiman žel nesplňuje. Jedná se o takovou průměrnou hororovou komedii, která přináší přesně to, co slibuje. ()

Lady Grey

Hrozná srágořina. Dětičky, které očekávají dárečky, ale uletí jim při jejich rozbalování hlava... Vtipy? Ne. Horor? Ehm, k tomu se raději nevyjadřuji... sorry Santo, ale dost slabé. Ani po tomhle v tebe nevěřím. ()

Charlie.Harper

Je mi úplne jasné, že niekto si bez tohto nevie predstaviť Vianoce, tento badass Santa to vie naozaj roztočiť vo veľkom štýle. Začiatok bol dosť rozjazdový a film nadobudol nejaký ten potenciál no po 5-10 minútach sa Santa “terminátor“ ubral presne takým smerom akým sa uberajú filmy pod 50% a to som ešte prekvapený, že to tu ma nad 40%. Škoda no.. ale môžeme dúfať, že sa raz nejaká šikovná hlava rozhodne urobiť remake.. a to ešte len bude nárez. ()

Hookins86 odpad!

Vraždící vymakanej, nasranej santa je opravdu vymakanej a aby toho nebylo málo, tak nasraně vraždí. Myslím, že to mluví za vše... ()

mikiqex

Něco mezi Komandem, Terminátorem a filmy se Spencerem a Hillem, v podání militantního Santy, jehož sáně táhne krvežíznivý bizon s červeným nosem. Na dnešní poměry béčkové, sprosté a ujeté, na druhou stranu mě ale potěšilo, že se takové filmy nepřestaly točit v osmdesátých. Asi nikoho nepřekvapí, že představitel Sa(n)tana má wrestlingovou minulost. ()

sidthekid

Ideální štědrovečerní rodinná komedie. Hodný strýček Santa hromadně zabíjí všechny v okolí, rozdává dárky v podobě bomb a vazí se na saních vezené zabijáckým sobem... Co chtít víc... ()