Avicii: True Stories (2017)

Avicii bol aj bude pre mňa najlepší producent elektronickej hudby! Jeho hudba bude tu žiť s nami naveky. Veľmi som si prial ho zažiť naživo na nejakom koncerte, no to sa už nikdy nestane. Tento dokument približuje viac z jeho pekného, no ale aj dosť utrápeného života. Nikdy som nevedel, že mal až takéto obrovské zdravotné, ale aj psychické problémy. Česť jeho pamiatke!

Rod Draka (2022) (seriál)

Podstatné slabšie ako Game of Thrones. Zvládol som to sledovať po 6. časť prvej série. Dej ma vôbec nezaujal, akčných scén bolo minimum a herecké obsadenie nevýrazné.

Lost Highway (1997)

Takmer počas celého filmu som nevedel o čo ide a nedozvedel som sa to ani na jeho konci. Ale bolo to zaujímavé, malo to taký drive a Rammstein song bol len čerešničkou na torte, ktorá dotvárala tú temnú atmosféru. Hodnotím ako mierne nadpriemerný film.

Rammstein in Amerika (2015) (koncert)

Rammstein počúvam od mala, ale k tomuto dokumentu som sa dostal až teraz. Priniesol mi mnoho zajímavých informácii zo zákulisia o ktorých som nevedel. Dokument približuje začiatky kapely a ich turné po Amerike. Veľmi ma zaujali aj komentáre iných slávnych kapiel.  Za mňa plný počet.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Podarená komédia z českej produkcie. Malo to nápad, vtip, pomerne rýchly priebeh a veľmi sympatické herecké obsadenie. Ja som sa nenudil.

Corro da te (2022)

Veľmi sympatická komédia - pôvodný film som nevidel, tak pri hodnotení nebudem taký negatívny, ako poniektorí.

3/19 (2021)

Neuveriteľné stupídne chovanie hlavnej postavy. Ten kto písal scenár nebol najtriezvejší. Celkovo samotný príbeh je pomerne absurdný.

Hra špionů (2020)

Veľmi zaujímavo natočený film o studenej vojne z pohľadu špionáže. Tvorcom sa veľmi dobre dokázalo vystihnúť dobovú atmosféru. Malo to spád, myšlienku a ten záver bol dokonalý. Celý film je skôr pasívny a kto očakáva nejakú akciu, tak bude možno sklamaný. Vyzdvihol by som ešte herecké výkony hlavných predstaviteľov, ktoré boli pomerne dosť presvedčivé.

Odna (2022)

Film nezaujímavý, neustále prelínanie prítomnosti s minulosťou už bolo tak otravné a trápne, že som to ledva zvládol dopozerať do konca. A čo sa týka dejovej línie, tak tam bolo toľko prifarbených vecí, že pri niektorých scénach som sa len pousmial. Rusi nech radšej ostanú pri chľastaní vodky, pretože kvalitného filmu sa od nich asi nikdy nedočkám.

Stratená dolina (1976) odpad!

Nepozerateľné, až trápne. S výbornými predchádzajúcimi dielmi to nemá nič spoločné.