Jean Hamiltonová je matka ve středních letech a její největší radostí jsou dcery Holly a Zoe. Největší starostí zase chlapi. Každý nepodařený vztah řeší útěkem bez ohledu na své dcery a ani ji nenapadne, že by na tom bylo něco špatného. Holly už unavuje stěhovat se pokaždé, když matce nevyjde další vztah. Jediné, co by pomohlo, je tajný ctitel. Ten ale neexistuje, a tak si ho Holly jednoduše vymyslí. Její matka je po dlouhé době znovu šťastná. Muž, který se do ní zamiloval, je konečně tím pravým, ráda by ale znala jeho jméno a tvář. Jediným adeptem na dokonalého muže je spolužaččin šarmantní strýc Ben, a tak si Holly tak nějak "vypůjčí" jeho totožnost... (TV Nova)

Marek1991

Dôvod prečo pozerám aj tieto filmy je, že vo svete je málo pozitívnych filmov bez drog, sexu, alkoholu, zbraní a pokrivených hodnôt, kde by som našiel skutočnú lásku, zábavu, akciu. No nanešťastie je mnoho takýchto filmov plných klišé, trápností, rozpačitostí, infantilnosti a ide akoby podľa nejakej šablóny. Tento film má silný názov, ale k nemu prislúcha slabý dej. Hilary Duff v tomto filme nie je pekná, má zlé vlasy, ešte horšie oblečenie a pubertálne nalíčenie. Heather Locklear je naopak na svoj vek veľmi pekná žena, len pre tú Hilary som mal svojho času slabosť a aj napriek tomu, že v tomto filme nie je pekná sa mi v ňom páči najviac. Toto je typický stredne dlhý film, o ktorom už na začiatku viete ako dopadne. Pár trápnych zápletiek ohľadom zamotania sa do klamstiev, nejaké bláznivosti, ktoré sú trápne ako chlapík v jeansoch, koženej bunde a šiltovke, ktorý je automobilový fanatik a ďalšia hlúposť je na svete. ()

Dever

Soundtrack Christophe Beck: 1. Collide - Howie Day ,2. I Will Learn to Love Again - Kaci ,3. Better Than This - Kimberley Locke ,4. Real Life Fairytale - Plumb ,5. Let It Go - Jadon Lavik ,6. The Real Thing - Sara Overall ,7. If You Got What You Came For - Beth Thornley ,8. Make Room - Grits ,9. Mr. Roboto - Dennis DeYoung ,10. Lady - Dennis DeYoung ,11. Babe - Dennis DeYoung ,12. The Best of Times - Dennis DeYoung , ()

Pepinec

V prvý řadě bych rád uvedl věci na pravou míru, protože samozřejmě já jsem ten jedinej a pravej dokonalej chlap, božskej k tomu. Je mi líto Hilary, že na to ještě nepřišla, protože jinak by si nemusela vymejšlet falešnýho bambulu, kterej se její zoufale sex postrádající maminu snaží sbalit tak originálně a nápaditě, že by to sice možná zabralo na puberťácky vyšilující deváťačku, ale na Heather, která ve sportovním flirtování s muži znamená totéž, co vrstevník Jágr v NHL...? Asi nikdy nebudu správnej Američan. První poločas, ve kterym se hraje spíš na fórky a parodie, je ke koukání. Bohužel na druhou půlku naběhne naprosto marnej okresní přebor a chybí snad už jen Pepík Hnátků, kterej by po nekončícím nastavení plným toho nejprovařenějšího klišé a kýče prochlastaným hlasem zahlásil "ty vole, dem to zalejt." ()

Tommassi3

"Hele, můžu tě o něco poprosit ?? Musíš se rozejít s mojí mámou.." - "A kdy jsem s ní začal chodit ??" ;) Už nikdy nechci vidět žádný další Božský film Marka Rosmana.. To radši nákup ve špičce u Rossmanna !! A Hillary Duff ?? To snad radši pivo Duff.. A to taky není žádná sláva !! To mi věřte.. I když bolest hlavy jako bolest hlavy.. Zlatý Sex ve městě.. ()

Dulamasaka

Hilary Duff je buď zlá herečka, alebo si vyberá zlé filmy. Nuda nuda nuda. Navyše prakticky žiadna zápletka a dej tak priamočiari, že som vedela ako to skončí po 5 minútach. Ako jednorazovka v upršanom počasí keď sa nedá robiť nič zmysluplnejšie a všetky dobré filmy ste už videli sa to ale prežiť dá. ()

• Film je založen na životě scénáristky Heather Robinson z doby, kdy jako teenager žila v Tucsonu. (HappySmile)
  • Muž, který je představen jako lídr skupiny Styx, je Dennis DeYoung, který byl až do roku 1999 doopravdy hlavním zpěvákem Styx. (HappySmile)