Skupina přátel se po autohavárii dostane do nepoužívané nemocnice, kde řádí šílený doktor a jeho personál. Začíná boj o přežiti. (xxvasa)

Kstew4ever

3 hvězdy plus 1 za fešnou herečku v hlavní roli. Klasickej vyvražďovák tentokrát na variaci zamilovanýho doktora kterej se snaží udělat všechno pro svojí ženu. Dokonce i tahat z lidí orgány a stavět divnej mimotělní oběh. Nechápu proč vždycky skončí tak divně. ()

HIPHOPer

Zase jeden z milionu filmů u čeho se člověk nudí a neví co má dělat,jestli to vypnout,dokoukat to.Já to dokoukal a nevím co si mám představit.Možná že kdyby se vykašlali na hektolitry krve a radši by řešili atmosféru,bych možná tu hvězdičku navíc dal ()

kollera

Ale áno, toto bolo aj napriek lacnejšiemu looku výborné. Horor presne ako má byť s výbornou krvavou atmosférou, presvedčivými "hereckými výkonmi" ale perfektne sa hodiacimi k filmu ktorý nemá ambíciu byť intelektuálne, scénaristicky a obsahovo bohvieakým veldielom. Skvelý, brutálny jednoduchý hororík... takéto filmy mám rád. Mimochodom Bobby so svojim vnútorným obsahom rozvešaným okolo neho v miestnosti bol na úrovni. ()

Pollini

Jeden z dobrých béčkových krvavých hororů. Ovšem opět až na ten pomatený konec. Další zmatlaný nedotažený konec do sbírky. ()

DyingAngel

V hlavných úlohách opäť partia mladých ľudí, ktorí sa zabávajú a následne nezodpovedne sadnú za volant a, samozrejme, nabúrajú. Privolajú sanitku, ktorá ich odvezie do miestnej nemocnice, pričom ani len netušia, že už je tri roky zavretá a dostávajú sa tak do spárov šialeného doktora a jeho poskokov. Doktor postupne vraždí jedného po druhom, až na hrdinku Jessicu Lowndess, ktorej sa vždy nejakým zázračným spôsobom podarí vyšmyknúť spod jeho pazúrov. Dokonca si dokáže zachovať mieru duchaprítomnosti natoľko, aby sa láskyplne rozlúčila so svojím umierajúcim a znetvoreným priateľom... Temná atmosféra filmu sa nezaprie. Sanitár, ktorého si zahral úžasný a presvedčivý Robert LaSardo, dodáva celému deju tú správnu mieru brutálnosti, zvrátenosti a krvavosti. Konečné rozuzlenie filmu dodávajú nejaké tie percentá navyše, aj keď pár scén pôsobilo absurdne (najmä večná hlúposť policajnej hliadky, či neposlušnosť niektorých mladistvých...). Napriek tomu je to originálny kúsok s rýchlym spádom deja, ktorý určite nenudí. ()