About Love

• Tchaj-wan Guan yu ai
všechny plakáty

Tři příběhy o lásce a překonání jazykové bariéry, které se odehrávají ve třech různých městech - Tokio, Tchaj-pej a Šanghaj. V prvním příběhu vystupuje Yao, který přicestoval do Japonska z Taiwanu. Volný čas tráví projížďkami po Tokiu na kole. Náhodně potká malířku Michiko a zamiluje se do ní. Druhý příběh vypráví o Tecchanovi - japonském studentu v Tchaj-peji, který pomůže kamarádce A-Su s montáží poličky. V posledním třetím příběhu přilétá Shuhei z Japonska do Šanghaje. Yun, která žije v malé samoobsluze s matkou a u nichž je cizinec ubytován, se ihned do Schuei zamiuluje. (-Rastaman-)

Magi90

Pro mě je tohle dílko průměrné...Určitě je to pěkný film o lásce, ale mě to přišlo zdlouhavé a místy nudné. Myslela jsem si. že když to má tak vysoké hodnocení, tak se mi to bude moc líbit, ale tenhle film se mnou nepohnul..Znám mnohem lepší. . . ()

Andy.6

Prostřední příběh o malinko horší než dva zbylé. Samotný název filmu vypovídá snad o všem, láska je prostě krásná věc :) ()

doginko

Prvá vec z japonskej produkcie ktorá ma nezaujala,sklamala...1 a tretí príbeh sa ešte ako tak dá,dvojka je veľmi nudná...celkovo podpriemer... ()

hateu

Tři milostné příbehy vzájemně propojené. Kdyby nebylo poslední smutného tak asi nehodnotím tk vysoko. ()

Puslanka

Se sebezapřením čtyři *, ale jak zvrhlík, tak pablb mě stejně přivádí k nutkání snižovat jen na tři. Byla by to škoda. Tento snímek je výjimečný, z různých prostředí. První příběh je nádherný, romantický, v druhém jsem raději poskakovala dopředu, když došlo na zdlouhavé protahování...a třetí...no, já vím, i tací lidé existují. Hodně se mi líbila mnohojazyčnost (i když kolikrát se i docela dlouho nemluvilo a stejně příběh příjemně pokračoval :) ). ()