Príbeh sa odohráva na novo objavenom ostrove, kam je poslané vyšetrovacie komando k prebádaniu terénu. Ich objav je šokujúci! Ostrov obýva obrovský varan a nenásytná kobra. A sú naozaj veľmi hladní. Celý tím musí nasadiť všetky svoje sily a postaviť sa dvom hrozivým predátorom. (oficiální text distributora)

Smok odpad!

Perfektný film na piatkový večer s priateľkou a fľašou červeného. Len to devedéčko nedávajte do prehrávača, ale radšej pod tú fľašu, aby vám červené nepotieklo na obrus. ()

klerik

Masaker ako má byť. Je to céčko, ktoré bez zbytočných slov a príbehu rozpútava boj o prežitie na tajuplnom ostrove. Michael Paré si to buď užíva alebo sa nudí, každopádne je celkom zábavný. Kašlite na logiku a triky a bavte sa... ()

SeBig odpad!

Filmu kde má zbraň nekonečný zásobník a efekty jak vystřižený z omalovánek nemohu dát ani jednu hvězdu! KATASTROFA ()

Crocuta

Chytlavý hudební motiv, nadmíru pohledná ženská část hereckého ansámblu (zahrnující zrzky, blondýny i brunety) a pistole umožňující nepřetržitou střelbu, protože jim nikdy nedojdou náboje - to už za tu jednu * určitě stojí. A navíc je to celý fakt prdel! ()

honajz

Takový ten film na sobotní půlnoc u televize - oddychovka, u které můžete na chvilku usnout, a když se sem tam vzbudíte, jen spočítáte rychle body count. Logiku zde nehledat - třeba střely z pistole varanovi evidentně nic nedělají, ale všichni se můžou zbláznit, aby stříleli zrovna z pistole a furt (=nekonečné zásoby munice). Ostrov je vlastně neobyvatelný, ale holka tam má barák a žádný varan nebo kobra jí na něj za celou tu dobu nešlápl. Atd., atd. Fakt jen taková sobotní popůlnoční oddychovka, nic víc. ()

SOLOM.

Nejvíc mě zaujalo prostředí natáčení. Jak už je mým dobrým zvykem, na toto hledím především. Zde se mi dostalo celkem překvapivě pěkného ostrova s několika vodopády, krásnou kamenitou pláží a hustě porostlou džunglí. Tím si u mě získali velké plus. Hudební doprovod v tomto filmu se skládal z jedné melodie, která se neustále dokola opakovala, takže nic moc. Kvalita obrazu i střih nebyly moc dobré a to proto, že často byly používány digitální triky, které jak už jsem řekl mi připadaly jako z nějaké hry. Nejvíc mě ovšem dostala naivita filmařů co se soubojů s monstry týká. Ve filmech jsem už zvyklý na ledacos, takže mě moc nepřekvapily pistole, z nichž se střílelo ostošest, aniž by musely postavy měnit zásobníky. Samozřejmě monstrům to vůbec neublížilo. Jako celek však tento film moc mojí přízeň nezískal. Patří do řady těch nudných filmů o digitálních nestvůrách, kterých mám ve své sbírce již několik. Nejvíc bych ho kvalitou přirovnal asi k filmu New Alcatraz. Nemůžu mu ale upřít několik dobrých momentek, které jsem tam našel. ()

eraserhead666

Je jen pár věcí, pro které stojí za to film sledovat. Exotické lokace, božský Paré a trosečnice Jerri Manthey. A vlastně i super americké pistole se zásobníky minimálně na 61 nábojů (schválně zkuste počítat, kolikrát Paré vystřelí hned poprvé na tu přerostlou obludu). To, že tam je nějaký přerostlý had a ještěrka je docela podružné a vlastně i nezajímavé. Poučení: Sexy samice neumírají. Škoda. 0,5* ()

kajda.l

Nečekejte nic od filmu, kde nejlepší herecký výkon podala neherečka Jerri Manthey, známá to BITCH trosečnice "black widow" z našeho oblíbeného Survivora:) ()

JASON_X

Naprostá pecka, už dlouho jsem se takhle báječně neodreagoval. V haluznosti tenhle film snad překonají jen Birdemicy, Sharknada a možná ještě pár dalších kousků, na které si teď ovšem nevzpomenu, něco o arachnidech a tak podobně. Děj, herci, dialogy, triky - všechno je totálně megašílené a mozkorvoucí. To se nedá popisovat ani převyprávět, to se musí vidět. Pokud ale nemáte smysl pro kouzlo absurdity, nadsázku a nechtěnou humornost, jděte o film dál. Narazil jsem na tuhle pecku jen díky tomu, že v ní hraje známá mrcha Jerri ze Survivora (tedy z několika Survivorů). A bylo pro mě příjemným překvapením, že hrála ze všech zde zúčastněných prken bezkonkurenčně nejlíp. Nejlepší scéna... Sakra těch bylo... Už jenom ten prolog... Aha, už vím: pijavice! ()

Morholt odpad!

To bylo neuvěřitelný! Nemam teď ani tak na mysli scénář, nebo triky. To všechno splnilo moje podprůměrný očekávání. Dokonce jsem čekal i hereckej projev na úrovni venezuelskýho soft porna pro náctiletý.....................ale ty kecy a to jejich chování.................já v životě nic takovýho neviděl. Nejdřív jsem se jenom usmíval, ale postupem času jsem se začal řehtat na celý kolo. A do toho Paré s bouchačkama od Čertova švagra, který ještě držel jak prase kost? Tohle mě vyřídilo a asi z toho neusnu. Házim si korunou jestli dam odpad, nebo plnou palbu. :D ()

Caelos odpad!

Tentokrát budu hodnotit objektivně a objektivně musím říct, že je to sračka. A to mi nepomohly ani dvě láhve Chardonnay. ()

curunir

Tento druh filmov je akosi chybne vnímaný. Väčšina ľudí s akým-takým úsudkom si povie presne to, čo tu napísal radagast, ktorého úsudok je skôr polovičný, pretože takýto druh filmov je účelovo nakrúcaný a nejde v ňom o žiadnu umeleckú hodnotu ale len čisto o zábavu. A tak aj k týmto filmom treba pristupovať. K tomu potom aj pristupujú scenáristi, v prípade Varan vs. kobra nieje scenár až tak zle vystavaný, dokonca má aj slušnú zápletku i keď si tvorcovia neodpustili aj niekoľko ukážok suchého humoru, za všetko príklad, keď sa hrdinovia plavia na ostrov a sú uprostred šíreho mora: ,,UŽ SME BLÍZKO?" ,,VIDÍTE TAM NIEKDE OSTROV?" (pohľad na nekonečné more) ,,NIE." ,,TAK NIE SME BLÍZKO." Vizuálne efekty sú síce otrasne odvedené (poteší uťahovanie si s hollywoodskych špeciálnych efektov), avšak tiež sa dajú vidieť ako istý druh zábavy, navyše konanie niektorých postáv je neskutočne proti logike, poteší keď nevyčerpateľnými zásobníkmi strieľajú do 2 obávaných plazov a tvária sa pritom ako keby strielali na plechovky. Doteraz som mal tú česť iba s jedným podobným filmom - Boa vs. Pytón - a to bol skutočný výplach, takže 1* je v tomto prípade viac než len na mieste, okrem toho ja som sa celkom bavil, takže možno niekedy hodnotenie aj prilepším (teraz je to tak na 1.5*). Režisér Jim Wynorski je uvádzaný v tomto filme pod pseudonymom Jay Andrews. ()

fcreading

Táto prasárňa vôbec ako horor nevyzerala tie efekty ju velmi zhadzovali niečo také príšerného som videl napr. Boa vs Python alebo Gargoyl. Zatracovať ale do odpadov si toto vôbec nezaslúži pretože ako zábavka na jeden krát to úplne stačí a nudiť sa u tohoto nebudete. ()

Z0oMb3E odpad!

Vedel som do čoho idem. Vedel som že to bude kravina najhrubšieho zrna. No to čo sa mi na obrazovke ukázalo prekonalo všetky moje očakávania. Ďalší film ktorý ma urazil asi po 10 minútach. Vlastne už prvé scény kde sa nám predstavili obaja hlavní predstavitelia ma prikovali do sedačky. Ešteže som ležal, lebo sa mi odkrvyl mozog. Film ďaleko od zoologickej presnosti, film ďaleko od logického myslenia. Nehorázne stupídne dialógy, ktoré slúža len na to, aby sa prekryl čas medzi ďalším zožratím. Efekty tak nízkorozpočtové, že ich robil niekto na laptope počas nakrúcania v skicári (painte). V takýchto filmoch je jediná vec, ktorá zaujme. To sú pekné polonahé ženy, no tu bola len jedna a aj tá skončila relatívne rýchlo. Odpad nepozerateľný do 2 promile. Nedopozeral (nedalo sa)! ()

kaylin

Pokud se u většiny filmů, kde jsou obrovská monstra, těšíte na scény, kde se monstrum objeví, a nebaví vás scény, kde není a kde se jen kecá, snímek „Varan vs. Kobra“ je přesný opakem. Zde vás nebudou bavit scény s monstry a budete si užívat scény, kde jsou je lidé a kde se snaží herci trochu hrát. Ani tak vás ale snímek moc nenadchne, protože je to prostě slabé. Hodně slabé. ()

Rakosnicek77 odpad!

Pokud tohle někdo zvládne dokoukat střízlivý, případně jinak odrovnaný, tak si ten plnej počet hvězd zaslouží sám :-) Co plnej počet, celou hvězdnou oblohu! Děsivá obludnost, nejděsivější úrovně. ()