Zlouni z vesmíru

(festivalový název)
  • Velká Británie Evil Aliens

Jedna žena tvrdí, že má v sebe zárodok mimozenského votrelca , ktorého do nej vložili mimozenšťania. Tejto informácie sa chytá redaktorka sci-fi televízneho kanálu I keď žene z výjazdového týmu TV nikto neverí, pri rekonštrukcii napadnutia, však čoskoro zmenia názor, keď sú i oni napadnutý krvilačnými mimozenšťanmi. Nezostáva im nič iné, len sa im postaviť na odpor. (andykovac)

demented

Veľmi milý splatter, ktorý si v ničom nezadá za Jacksonovou prvotinou Bad Taste. Dočkáme sa tu motorovej píly, kosačky, dokonca aj kombajnu. Hektolitre krvi, odtrhnuté končatiny, vytrhnuté črevá, explózie - to všetko tu je a je to obrovská zábava. V epizódnej úlohe sa tu objaví dokonca Norman Lovett, ktorého milovníkom Červeného trpaslíka zrejme predstavovať nemusím :) ()

ghatos

Wales a mimozemšťani. Samo o sobě je to vtipné. Přidejte si do toho typické místní farmáře s "cool" měšťáky. Vznikne vám prapodivná kombinace hororu-komedie. Má silnější pasáže (kombajn, pestré sekanice), ale i slabší chvilky. Přes různé nedostatky je třeba vyzdvihnout nadšení zůčastněných. 42%. ()

Han22

Jo tohle byla paráda a přesně něco takovýho mi tu už dlouho chybělo. Partička těch největších magorů, fetek, nerdů, štětek a buzíků se vydává natočit další díl šílené sračky o ufounech, přičemž všichni neustále chlastaj, šukaj, fetujou, nadávaj. Do toho se objevuje trojice vidláků, která jakoby utekla z těch všech Pachů krve, Texaských masakrů a podobných brutalit (akorát že tady jsou na straně dobra) a aby toho nebylo málo přilétají skuteční ufouni. A co takoví ufouni mají dělat? No samozřejmě - mrzačit dobytek, zavádět anální sondy a implantáty, unášet, znásilňovat a odplodňovat ženy a podobný chuťovky. A když partička antihrdinů se štěstím vyřídí všechny tři, přilétá obří mateřská loď a pořádný masakr může začít :-) Vidláci versus vetřelci, kombajn, sekačka na trávu a desítky dalších způsobů jak někoho naporcovat a dokonce dojde i na sex nerda a mimozemšťanky :-) A ten konec je luxusní. ()

misstake

Romantika na sobotní večer s přítelkyní, se kterou si krátíte čas při čekání na své první znásilnění emzáckou prsaticí. Béčková lahůdka napěchovaná nápady, která jede jako týpek klouzající na banánové slupce. Některé jsou bombastické, některé je třeba vymáčknout jako přezrálý beďar, ale většina srdcí nás béčkových úchyláků musí zaplesat. Kombajn. ()

TERRORDROME

Ako kreténi porazili emzákov. Hneď na úvod brutal análna sonda a potom banda trpákov pátra na vidieku po dôkazoch o UFO aby natočili reportáž. Mimozemšťania sú skutočný, žerú kravy, oplodňujú ženy a zabíjajú pre srandu. Nemali však naštvať miestnych buranov, zocelených chlastaním piva. Sú šialený, majú motorové píly a neboja sa ich použiť. Väčšinu filmu sa hrdinovia márujú s alienmi, odseknuté hlavy, údy či vypichnuté oči svištia vzduchom a hromada demntných fórov to istí odzadu. Vrcholnou scénou je bez debaty kosenie ufónov kombajnom pri počúvaní motivačnej farmárskej hudby, ale aj gymnastická súlož s kozatou alienkou solídne pobaví. Vyberane debilný humor jemnej fekálnej akosti poteší aj mimoriadne náročné publikum ktoré konečne pochopí že vraziť niekomu do zadku kôl až mu vylezie ústami je hrozná prča. Tvorcovia naviac prišli so zásadným odhalením, že všetky tie Stounhendžovské zoskupenia veľkých šutrov slúžia na dobíjanie lietajúcich tanierov. A ja že to si tam Obelix staval domino. Ešte dodajme že z kvality digitálnych efektov sa väčšine ľudí pretočia oči dozadu a vybuchnú v hlave, ale celkovo je to veľmi zábavná poloamatérska chobotovina. P.S. na začiatku sa na pár minút zjaví v obraze aj Norman "Holly" Lovett, ale bohužiaľ hneď zasa zmizne. ()

Klay

K natočení dobrého trashe ještě nestačí, když jsou tvůrci zapálení fandové do žánru. Režisér Jake West nepředvádí ani desetinu talentu, kterým na sebe kdysi upozornil Peter Jackson a srovnání s Bad Taste je úplně mimo, tohle má blíž k australským Undead, ale je to ještě horší. Snad nejslabším článkem Evil Aliens jsou pokusy o humor, které dopadají vesměs trapně. Nechutnosti zůstávají pouhými nechutnostmi, ale pořádný vtip nebo nápad jim chybí. Je tu pár odkazů (Evil dead 2, Braindead) a pár nápadů s dobrým potenciálem (kombajn, sex s mimozemšťankou), ale všechno je to mizerně natočené a dokurvené hnusným CGI. O skutečné zábavě se dá mluvit až v posledních cca 20 minutách, kdy to přece jen chytne nějaké tempo, proto celé 2*. Pokud hledáte nějakou novější oddechovou a VTIPNOU slátaninu, zkuste raději čtvrtý díl Toxic Avengera. ()

sona123 odpad!

Na tenhle film jsem prostě měla příliš zdravého rozumu. Nepodařilo se mi vypnout a bez toho se prostě na film koukat nedá. Ano, béčkové filmy mám od čas od času ráda, ale tohle je příliš, to už není žádné béčko...A trochu je mi to líto, protože tu byly zábavné momenty, leč hodně, hodně poskrovnu. ()

mosnak odpad!

Kokotina všech kokotin! Tohle má být sci-fi komedie? Ubohost! Komedie ani náhodou a sci-fi možná (ti převlečení borci za mimozemšťany mě měli asi přesvědčit). Celou dobu co jsem na to koukal jsem jen nevěřícně kroutil hlavou :-( ()

Chulimanga

Tak k tomuhle neni co dodat. Rozhodoval jsem se mezi odpadem a 5*, protože tahle komedie je neuvěřitelná, nechutná, zvrácená, zábavná a zároveň hrozně stupidní při pohledu na ty tuny krve všude kolem. Nejlepší scénu nebudu prozrazovat, aby se měl každý na co těšit, protože to stojí za to:-) ()

wampire23

Uf, tentoraz Engláni zatli poriadne do živého. Prvá tretina je neznesiteľne nudná a myslel som, že film pre mňa skončí skôr ako začne. Ale som rád, že som vydržal. Pretože to, čo sa začalo diať po úvodnej polhodine, bol čisto-čistý masaker. Likvidácia emzákov za pomoci všetkého, čo nájdete v Mountfielde (plus jeden agrohospodársky stroj:D). Sem tam nejaká tá dobrá britská hláška, otrasní herci a prsnaté herečky. Ako milovník splatteru však nemôžem ísť nižšie, takže pekné objektívne tri hviezdy. ()

RomeroIsGod

Neskutečný jatka, hlavně v druhý polovině lítaj ruce, nohy, hlavy i střeva. Několik naprosto kulervoucích scén (kombajn, anální sonda), spousty odkazů na zásadní sci-fi a horory kousky a hlavně velká zábava pro nadšence. Nevadil mi ani relativně mini rozpočet. 75% ()

Venous666

Tohle jsem vůbec nečekal. Jake West mi dal, co jsem potřeboval. WTF, říkám supr mega moc dobrá komedie. Lehký start, než se na scéně ukáže vrtačka zadků. Od té doby luxusní prasárna. Kdo má aspoň trochu rád UFO a vesmírné příšery, ten se s Evil Aliens nudit nebude. 4++ ()

Hapretor

Totální blbina. Ale zároveň vtipná a ne debilně udělaná. Triky jsou kupodivu dost dobré. Jako film bych toto hodnotil odpadem, ve srovnání s podobnými ujetými snímky např. Braindead, hodnotím za tři. Tohle je u mě dokonce lepší jak Braindead. Nepřišlo mi to totiž vyloženě jen stupidní a nechutné. ()

Johny M.

Narozdíl od Doghouseu jsou Evil Aliens děsně trapný a herecky absolutně nezvládnutý, ale masky/triky a extrémně brutální scény mě fakt dostávaly... 3,5* ()

Petulka88

Šílená blbost, která se dá shrnout do jedné věty: Banda amatérů se zhulí, vezmou do ruky kameru a jdou točit. No a výsledek se jmenuje Evil aliens. První půlhodinka je přitom zralá na Odpad. Je to totiž něco tak stupidního a ubohého, že mi z toho bylo až trapně. Ve zbytku filmu se to ,,tvůrci" snaží dohnat, takže divákovi servírují neuvěřitelný sled těch největší šíleností, které Vás napadnou. A dílem se to i daří, přiznávám se, že místy jsem se musel smát. Nicméně je to pořád blbost nejtěžšího ražení. Nakonec jsem se přiklonil ke 2*. Hlavním důvodem byla relativně slušná druhá polovina filmu a nadějně vypadající výstřih Emily Booth. O jeho obsahu se bohužel divák nic bližšího nedozví... ()

fililipekk

Bylo to dobré, no alespoň pro mě. Hlavy, ruce, nohy a to vše odděleno od těla, tvrďácký alieni, občas nějaký vtípek, sympatické duo blondýnka - němý ostrovan a nakonec spoustu odkazů na známé filmy. Takže palec vysoko nahoru. ()

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019