Zlouni z vesmíru

(festivalový název)
  • Velká Británie Evil Aliens

Jedna žena tvrdí, že má v sebe zárodok mimozenského votrelca , ktorého do nej vložili mimozenšťania. Tejto informácie sa chytá redaktorka sci-fi televízneho kanálu I keď žene z výjazdového týmu TV nikto neverí, pri rekonštrukcii napadnutia, však čoskoro zmenia názor, keď sú i oni napadnutý krvilačnými mimozenšťanmi. Nezostáva im nič iné, len sa im postaviť na odpor. (andykovac)

Pitryx

Toto bude asi první béčko s plným počtem bodů, no, plným, 95%. Prakticky to nemá hluché místo, gore efekty se nešetří a snad až od poloviny filmuje znát nedostatek peněz a začínají digi triky. Přesto jsem se bavil a nenudil. Některé vtípky asi budou pro některé diváky na hraně, ale v tom případě jim doporučím nějakou pohádku. Mne ta zaujalo i tematicky. Legrace se dá udělat ze všeho. ()

sinom

maso, skoda ze je ich tak malo (myslim fimov,ktore su neskutocne zhovadilosti, ale na druhej strane dokazu neskutocne pobavit:) ()

CrazymanM

Tak to teda byla pěkná kravina,pokud to chci brát jako horor.Jinak ale musím přiznat,že jako komedie to nebylo zase tak špatné,párkrát jsem se fakt zasmál.Jo,díky za Hollyho! ()

Virusman666

Taková slátanina spousty filmů, jen dobře, že z komedie toho tam je málo, jinak by to tuto směsku degradovalo níž, než by si zasloužila, rozhodoval jsem se mezi lepšími 3 a nebo horšími 4*, které jsem nakonec udělil - za docela povedené masky.. ()

Zerthimon

První polovina je neskutečně trapná, amaterská, nechutná, zvrácená. Od poloviny je to průměrné, nechutné, zvrácené. Poslední půl hodina je zábavná, nechutná, zvrácená. Zvláště scená s kombajnem je nezapomenutelná. Toť vše. ()

picháček

mám hodně rád béčkové filmy, co si dokáží samy ze sebe utahovat, ale u tohoto kousku mi ta nadsázka nějak nesedí. mám pocit, že je to zbytečně zdlouhavé a že se těmi hektolitry krve snaží přiblížit k Braindead. ale ten je jen jeden. tohle je kýč. těšil jsem se na zábavu, ale místo toho se cítím ošizený. je deset minut po tom, co jsem to dodíval a vážně si nepamatuju ani jednu vtipnou scénu. ()

morbido

Totálne B-čko pri ktorom komediálne prvky 100% prebijú tie scifi a horrorové.Horror to proste nie je Scifi v podstate tiež takže jedine tak krvavá komédia.Dohromady my to dáva tak 50% takže **. Ani zdaleka sa to nechytá na Westov neskorší DOGHOUSE. ()

AmunRa

Poloamatérská komedie pro fanoušky žánru s ubohými triky a ujetým dějem. Tvůrcům se do filmu podařilo nacpat všechna klišé žánru a něco navíc - sex, sex s mimozemšťany, anální sondy, implantáty, vkládání mimozemských nemluvňat do pozemšťanek, mezirasové těhotenství, zdegenerované burany na samotě, konspiraci o menhirech, podzemní chodby, masakr motorovou pilou, ukřižování, naražení na kůl, masakr kombajnem a celou škálu dalších metod bizardního vraždění. Nechybí hektolitry krve, kilometry střev, trhání a sekání údů i hlav. Kdo má rád zvrhlou zábavu s velkým množstvím narážek na známé sf a horory, přijde si na své. Pro ostatní to bude pitomost k nevydržení. ()

SkeeveTulp

Má to občas vtipné momenty, ale je to až moc amatérské a hloupé. Pokus napodobit Bad Taste a Braindead je příliš okatý, a nevyšel. ()

Anstoss

První čeho si asi všimnete, když film pustíte, je laciná kamera a tak víte od úvodních vteřin, že se tu jedná o nízko rozpočtové béčko. Bohužel není vizuální stránka to, co tomuto film nejvíce uškodí. Naprosto hloupé a často taky nechutné vtipy mě přiváděly k zoufalství a nebít brutality a litry krve, dal bych jako hodnocení odpad. Kdyby to Jake West natočil jako temný a čistý Sci-Fi Horor, možná by udělal lip. Takhle mě to moc nevzalo. 4/10 ()

Crucifere

Spousta krve, sataništičtí alieni, sex s mimozemšťankou, jatka kombajnem, krovinořezem a dalšími ,,zbraněmi", až na některé scénky vemi povedené efekty a hlavně Emily Booth (kterou prostě miluji a je škoda, že dostáva role v hodně špatných filmech). To všechno zaručuje nenáročnou podívanou plné akce a musím říct, že i napodruhé jsem se slušně bavil. ()

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019