Newyorští hasiči Chuck a Larry jsou už od školy ti nejlepší přátelé. Zatímco Chuck nemá vážný vztah a naplno si užívá mládeneckého života, Larry se po smrti manželky sám stará o dvě děti. Larry má kvůli rizikovému zaměstnáni uzavřenou výhodnou životní pojistku, po smrti své ženy však neurčil nového příjemce pojistky, a tak pojišťovna hrozí, že mu pojistku zruší. Larry přemýšlí, že od hasičů odejde, tíží ho myšlenka, že v případě jeho smrti nebude o děti postaráno, pak ale přichází s geniálním řešením. Uzavřou s Chuckem registrované partnerství, a pokud se s ním něco stane, bude Chuckovi vyplacena jeho životní pojistka a Chuck se pak postará o jeho děti. Jak ale přesvědčit vyšetřovatele sociální správy i okolí, že jsou Chuck a Larry homosexuálové? (TV Nova)

Kingjiri

Sympatická ujetá Sandlerovka, která ani přes zvolený téma neobsahuje příliš trapnejch scének, ale naopak dokáže spolehlivě bavit po většinu stopáže. Závěr se místama možná bere trochu vážně, nicméně ani tady neni o zábavu nouze. Fakt jsem zasmál, protože nějaký scénky a hlášky byly fakt suprový. Potěšilo taky obsazení vedlejších rolí (Steve Buscemi, Dan Aykroyd nebo Ving Rhames). No, nebudu lhát, trochu jsem si taky povzdech, že se něco takhle "nekorektního" dneska asi jen tak nenatočí. Za mě teda velká spokojenost, čtyři slabší hvězdy. ()

Ajvngou

davam spis 3,5 ale rozhodně to stálo za to... Čekal jsem průměrnou komedii o 4% menšině, ale určitě to je dost nadprůměr. Oba dva hlavní hrdinové se od začátku sází svižnýma hláškama a pravda... ten konec je takovej "klasicko-upřímej-doják-jak-jsme-prokoukli" ()

zapalik

Sandler mě i ve svých hloupějších komediích poměrně spolehlivě pobaví. I tenhle film měl pár povedených klišé, ale protože šlo o biják o rádoby "buzničkách", o klišé abys nezakopl. Mno, příště si snad Adam vybere zas o něco lepší scénář. ()

E lan

Vcelku překvapivě průměrná komedie s očekávaným jednoduchým dějem a vcelku nenudným spádem. Od Sandlera docela nadprůměrný počin... ()

Trixi

Na komedii tohoto rázu a navíc s Adamem Sandlerem....slabý. Čekala jsem víc šťávy. Sem tam dobrá hláška nevytrhne jinak plochý příběh dvou heteroušů hrajících si na homosexuály kvůli sociálním výhodám. ()

Vorlon

Musím říct, že tuto béčkovou komedii jsem viděl chvilku po té co Bathory. A je smutné, že tako americká ke konci stupidníma morálníma poučkama přecpaná komedie z mého pohledu byla lepší než nejdražší český film všech dob. ()

AbelXavier

Dalsi z silenych nametu Sandlera, ktereho muzu cim dal tim vic. Od srdce jsem se zasmal nekolikrat, az jsem musel v duchu vzpominat, jestli jsem nekde neprisel o vkus, kdyz se smeju takovym trapnostem. Sandler dela to co umi nejlepe, svym osobitym zpusobem bavi za vlast. ()

Psycho.R

Nejsem člověk, který by se bavil shazováním Sandlerovek i když neni uplně v mym top tenu, ale u některejch jeho filmů se bavim a některý ve mě nechali něco jako nezapomínající originalitu šílenství. Ovšem tady šlápl vedle. Tohle téma se podle mě prostě na komedie nehodí, spíš na nějaký drama, nevim. Každopádně musim říct... tohle bohužel neni můj šálek melty... ()

Jonatána

U mě dobrý, 4 hvězdy. Dvojka Sandler - James nádherně šlape a např. u scény ve sprše s vlnícím se Vingem Rhamesem mi tekly od smíchu slzy. Ani předvídatelný konec mi nevadil, ba dokonce mi ukápla i slzička dojetí (což po dvou hodinách žehlení není nic divného, to s jedním zacvičí :-)). ()

Sign

pro mně osobně obrovské překvapení, upřímně jsem čekal úplně něco jiného a to doslova, a dostal sem ještě lepší výsledek než jsem čekal, Adama mám rád a Kevin se mi pomalu ale jistě také začíná dostávat pod kůži, oni dva a jejich další kolegové kteří se objevují ve všech posledních filmech s Adamem jsou výbornou partičkou, všeci se nám dohromady předvedly ve filmu Machři :-) doufám že uý teď připravují další komedii a to všeci, nejradši mám pohromadě Sandlera Jamese Schneidera a Jamese ()

Kotsour

Průměrná komedie s nadprůměrným Sandlerem a několika skvělými momenty, ty však střídají slabší části, takže je konečný výsledek tak někde mezi. ()

gemi

Pokus o crazy komedii, na které je ale crazy hlavně její provedení. Scénář vypadá, jakoby jej spíchli během gaypárty, vůbec nic tady nedává smysl. Tuny křečovitých vtipů, které vyústí jenom v pocit trapnosti. ()