Federální agent (R.Gere) před odchodem na odpočinek zaučuje svou nástupkyni (C. Danes) a přitom hledá nezvěstnou dívku. Je přesvědčen, že za její zmizení je odpovědný propuštěný sexuální násilník, kterého vyšetřuje. Přestože ho tlačí čas, rozmotá klubko stop vedoucí k potencionálnímu vrahovi. (oficiální text distributora)

touchud odpad!

"Hororové" záblesky mimo nudný hlavný děj opravdu z filmu trhák neudělají, děsné rozplizlé, na první pohled to vypadá nízkorozpočtově s jediným větším nákladem - R. Gere. Snad se při natáčení aspoň A. Lavigne seznámila s Gerem, ale to opravdu na jednu hvězdu nestačí, další z filmů, které je lepší vypnout a koukat raději do zapnuté mikrovlnky. ()

Blackburn8

Ten to film mě nalákal hlavně kvůli roli Avril Lavigne, která tam teda moc nehrála což mě docela mrzelo, ale i přesto se mi film docela líbil 65%. ()

jojoping

Priemerná kriminálna s hororovým nádychom. Neustále striedanie žánrov vo filme mi vadilo. Napodiv mi viac vyhovovala detektívna pokľudnejšia poloha, keď sa vyšetrovalo a lepili sa získané dieliky puzzlí dokopy. Akčná časť bola násilne rušená neustálym pobehovaním a nájazdmi kamery, prestrihmi a samoúčelnými výkrikmi. Škoda toho, lebo Gere s Danes tvorili relatívne sympatickú dvojicu a ich hereckým výkonom nie je čo vytknúť, námet a scenár obstojný, kamera mi vadila a režijne mierne odfláknuté. ()

DJ Kritik

Svižné tempo, vcelku prijateľný hrdina a silné téma. Príjemné prekvapenie, ktorému sa dá vytknúť len občasné prestrelenie situácie. ()

cinema_cz

Chaotický thriller s prazvláštní koncepcí způsobuje dvěma protagonistům, především kvůli jalovým dialogům, horké chvíle, jež nedokáže zachránit ani "zajímavá" kamera. (Kristýna Pleskotová, Ci 06/2008) ()

jopal

Mna tento film dostal. Kvoli objektivite priznavam, par nezmysov ma zarazilo, ale bavil som sa, tak ucel bol splneny.. ()

veverysiak

Človeku sa až nechce veriť, že Amerika to dotiahla tak ďaleko, takéto príbehy zo zapadnutého vidieka a prázdnej polopúšte vzbudzujú pocit, že tam nedokáže vyrásť nič normálne, pozerá sa na to veľmi ťažko, lebo až pri niečom podobnom si uvedomujeme, kto môže byť v našej relatívnej blízosti, pálčivý príbeh, veľmi zaujímavá kamera, surový štýl snímania a interesantná Klára, takže 65%. ()

Camp_nou

Jako milovník půvabných hereček mě k tomuhle menšímu propadáku lákala pouze Claire Danes (ano, možná i trochu Avril), jejíž role zaškolujícího se nováčka v oblasti brutálního týrání žen těmi největšími sexuálními "prasaty" ale nepřínáší nic zajímavého. To co ale snímek s podobnou tématikou zřejmě přinášet má, a to zamyšlení se nad danou problematikou a podráždění diváka nechutnými scény a záběry, Osobní spravedlnost dokládá. Bez Richarda Gera by ale po tomhle filmu sotva pes štěkl. ()

bocy

Film sa mi páčil, má myšlienku hoci je zasadený do trochu netypického prostredia. Odporučam pozrieť.:-) ()

Milda4444

Nechápu, jak se někdo u tohoto filmu mohl nudit, no každý máme nějaký názor, já se rozhodně nenudil, i když je to trošku ujetý, ale bohužel taková je realita v tomhle světě... ()

budejovice

Chaos. To je průšvih tohoto filmu. Nezvládla jsem ho kvůli tomu dokoukat do konce. Prostě jsem se v něm ztrácela. Přitom námět mě zaujal a těšila jsem se. Herci se snažili, ale zachránit to nemohli. Jednu hvězdičku dávám kvůli výkonu Richarda Gera, jinak tomu hrozil odpad! ()

Filmoar

Vynikajúci film, ak tu dakto má problém s chaotickou kamerou tak potom Scottov Muž v ohni je výlet do disko landu. Kvalitný snímok, Gere je super v týchto postavách a sedí mu to. Film má emócií na rozdávanie, super za mňa 75% ako oči a aj kúsok viac. ()