Královna koření

• USA The Mistress of Spices (více)

Tilo (Aishwarya Rai) vlastní obchod s kořením v Kalifornii. Neprodává zde však jen přísady do jídel, ale pomáhá svým zákazníkům splnit jejich největší přání. Je královna koření a ovládá tajemné magické síly.Pomocí těchto sil, tak uzdravuje, šíří moudrost a léčí smutky. Až do té doby, kdy do obchodu a jejího života vstoupí osamocený Doug (Dylan McDermott) a Tilo pro něj nemůže najít to pravé koření. On v ní totiž probudí city, které ji magické síly zakazují a ona je postavena před rozhodnutí, které změní nejen její život. Musí se vzdát lásky nebo schopnosti pomáhat ostatním… (oficiální text distributora)

Saimon odpad!

Zažili jste už někdy ten pocit, když se Vám během krknutí nahrnou zvratky do úst a Vy je pak znovu spolknete? Nebo znáte alespoň ten pocit, když někoho komu se toto stane vidíte nebo o tom slyšíte? Tak přesně takový jsem měl během sledování tohoto Livingdeadova skvostu... ()

MELODY

Film za čtyři hvězdy nestojí, ale z obchůdku s kořením se linuly vůně až do mého obýváku, takže čtvrtá hvězda za atmošku. ()

Avarga

Ale tak první polovina je zajímavá, plynulá a plná relaxace. Chtěl jsem dát 3 *, jenže sem se bohužel dostal ke konci, který celý film kýčovitě podtrhl a zlikvidoval celkový příjemný dojem. Ale... Aishwarya je fakt kóóóóóóóóóóča :p ()

rawboy

Přesná ukázka žánru, který nesnáším a poměrně s úspěchem se mu vyhýbám. Od začátku je to blboučké a prakticky ničím to nemůže překvapit a každému je jasné kam to směřuje a co se bude dít. Nicméně jsem vcelku nepoznamenán dokoukal a to především kvůli neuvěřitelně krásným očím - Vy víte koho. ()

samera

Keď som videla ukážky, tak táto herečka ma veľmi chytila.....ale film ma trošku sklamal, čakala som viac, ale aj tak bol proste úžasný a ona je nádherná. ()

vilusinska

Krásný film plná indických tradic,a sice nejsem chlap ale páááni ta Aishwarya Rai je kus ženský :-D, ani se nedivím že diváci mužského pohlaví dokážou prominout že se tam vlastně hodně mluví o koření,stačí se podívat do očí hlavní představitelky a člověk by jí ledasco prominul. ()

wick

Hezký námět, spousta exotického koření a bylin, které mnoho lidé ani nezná (Tulsi, kardamom) ale bohužel televizní zpracování. ()

Aidina

Ráda vařím a samozřejmě, že používám nejrůznější koření. Nejraději čerstvý černý pepř. Aniž bych tušila, že je to vlastně král koření, který umí lidem rozvazovat jazyky, jak mě z filmu poučila indická kořenářka Tila. Takže vlastně po každé jídle, co uvařím, následuje takový malý výslech. Nedivím se teď, že jsou všichni tak ukecaní. Co mě nejvíce fascinovalo, jak Aishwara Rai leží v rudě-červených šatech na tisících čilli papričkách. ()

gizi

Nemůžu říct, že se mně to vyloženě nelíbilo, ale bylo to takové neslané, nemastné, pomalu plynoucí, no nic moc. 45%. ()

h.madlenka

3.5 | Několikanásobně předčilo moje očekávání. Dávat koření nadpřirozenou moc mi sice připadalo trochu ujeté, ale je to docela dobrý námět. Navíc se mi líbí indické prostředí a taky hudba, která filmu dávala zvláštní atmosféru. ()

Kinderr

Holka co mluví s kořením a ono jí odpovídá, to jako vážně?? Filmoví tvůrci už se opravdu zbláznili. Šlo to pojmout trochu jinak a byla by z toho slušná romantika,ale takhle jediné co jde ocenit jsou kulisy v krámu a herecké obsazení. Takže celkově žádná sláva. Určitě to není film, který bych doporučovala. ()

Pythonator

Aishwarya Rai může být sebevíc přitažlivá a kouzelná, ale na film to nestačí. Téma magie bylin by si zasloužilo mnohem lepší scénář a hlavně mnohem lepší film. Při sledování doporučuju užívat petržel, aby divák vydržel. Ještěže tam byl ten krásný krámek plný barev, aby se bylo na co dívat. Dostal jsem chuť na něco s kardamonem, když jsem viděl tu hromadu, co tam měla. ()

maart

Prvých 20 minút vás to baví, toľko korenia atď a zdá sa, že to bude za niečo stáť, ale neskôr sa už nedeje nič viac a všetkého veľa škodí a tak sa zdá, že aj korenia aj peknej tváričky, ktorá nezíde z obrazu 92 min z 96. Avšak neurazí. ()

Katsiki

Ano, hlavní představitelka je nádherná, ale příběh, který je plytký, předvídatelný a televizní nestojí za více než 2 hvězdičky. ()