Poslední vojenský experiment v Millhaven Research Facility vytvořil místo supervojáka neovladatelné zvíře a tým expertů chce za poctivé americké dolary opravu. Na konkurzu vybere 4 úplné outsidery, kteří mají být těmi pravými. Nastanou problémy a máme tu škaredého zabijáka, pár vystrašených vojáků, 4 chudáky a jednoho Mengeleho s vyvinutou asistentkou v tajném spletitém komplexu, ve kterém tiká bomba. (oficiální text distributora)

cinema_cz

Béčková "klaustrofobní" vyvražďovačka v tajných armádních laboratořích nenabídne kromě superdrsného Madsena dokonce ani distributorem v názvu slibované elektrické křeslo. (Ci 05/2008) ()

CrazymanM

Další sračka!Nechápu,kdo dává peníze na takový filmy.Zvládl jsem to dodívat celý,hvězdu dávám,protože je Michael Madsen jeden z mých oblíbených herců,no ale filmy by si měl vybírat líp,začíná upadat níž a níž. ()

pájap odpad!

pokud se tady nesmí mluvit či psát sprostě ,já to stejně udělám ..totální píčovina........howgh........... ()

Little_Sawy

Fatálný sračka která dějově ničím nezaujme, má hodně jednoduchý príběh o šileným doktůrkoví ktery děla experimenty na vojakoch, aby byli jěště větší monštra. Jednoho hnusáka tam tedy má, u kterého se hormóny jen budí když je vkuse nadrženej.. chci říct, nasranej celej film. Závěr celkem ušel.. ()

deryck odpad!

Nech teda nič nevynechám: 1) Obsadenie - príšerné. až na m.madsena je to úplne hrozné, hoci aj ten je tam úplne čajový. Charaktery postav sú tak klišéovité až to bolí - typický okuliarnatý lúzer, veľmi slušné dievčatko, drsná bezďáčka a nesympatický dement. nebudem klamať, len dúfate, že všetci budú zapichnutí v rýchlom slede. Herecké výkony nulové, aj ja by som to zahral presvedčivejšie (a to si nefandím) 2) Scenár a dej - niečo neuveriteľné. To sa nebudete stačiť diviť. Také niečo som ešte nevidel. Zas raz americká temná armáda stvorila za pomoci mutovania genetického kódu (ako inak) monštrum, ktoré zabíja (ako inak). Vymkne sa im spod kontroly (ako inak), ale oni, aj keď ho nevyužívajú už na žiadne pokusy, držia ho niekde vo svojich skladoch. Celé tajné laboratórium na pokusy s ľuďmi sa skladá asi z 250 miestností, ktoré sú zásadne prázdne a tmavé. Celé je to strážené asi tak 3 vojakmi, ktorí aj tak nemajú dlhú životnosť (našťastie). Personál sa skladá z hlavného frajera (Madsen), ktorý síce vraví, že keby sa tento výskum dostal na verejnosť, je zle, lebo konajú na vlastnú päsť, o 20 minút nato svoj výrok zneguje tvrdením, že je len vojak, a že vykoná, čo je mu prikázané (ako inak). Ešte hádam doktor Mengele, a surová mrcha doktorka (ako inak). Dalo by sa o tejto sračke písať ešte veeeľmi dlho, tak len zhrniem: monštrum vojak ujde, pobehuje výlučne po miestnostiach, kde nik nie je, prípadne sa sem-tam zjaví na tmavej chodbe. Lúzri pobehujú tiež - chcú utiecť, no akosi sa im nedarí (ako inak). Romantická scéna ku koncu ma dojala k slzám (plakal som nad sebou, prečo som taký blb, že to pozerám, keď som to do polky 3x vypol. ale stavil som sa že to dobojujem). 3) Násilie a efekty - LOL. nemám rád tú skratku, ale vystihuje moju reakciu. udrbával som sa a zároveň nadával. Za celý film nie je vidno NIČ. Rozpočet o hodnote 14 kanadských dolárov stačil ledva na šišky pre režiséra (ktorého výsledky IQ testov a diplom z kinematografickych vied by som milerád zhliadnuť). Záverečná scéna s "výbuchom" nemala chyby. To proste ak človek neuvidí, tak neuverí, že niečo také je v r.2006 možné natočiť. Viem, že toto hov*o si nezasluhuje taký dlhý komentár, ale keďže som tento film zaradil medzi 10 najhorších sračiek, aké som kedy videl, mal som chuť sa vyjadriť. Neodsudzujem prácu ľudí, ktorí majú malý rozpočet a snažia sa, to je fajn. Toto je ale úplná absencia talentu, nápadu, logiky, úplné mrhanie času a vysmievanie sa z intelektu diváka. Vyvarujte sa tomuto počinu na kilometre, neurobte chybu ako ja (som si to schválne pozrel, prečo to má tak nízke hodnotenie). My bad. ()

bocy odpad!

Tak toto je fakt prepadák nad všetky prepadáky...nemožem si pomôcť. A ja som od toho čakal seriózny film. Asi som bol naivný...:-) Neodporúčam nikomu...A keby sa to niekomu páčilo, tak nech si pozrie aj film Cerberus, možno práve tieto filmy budú jeho naj. ()