365 dní (2020)

Sklamalo ma že to nemá tak dobrý smrc ako dvojka, keďže to väčšinou býva opačne, žiaľ tu sa nemôžem uspokojiť s 3 hviezdičkami. Massimo si získal Lauru celkom skorej ako mal v plane, ale zase sa mi páčilo ako si ju vedel získať silou, zatiaľ čo ona ho celkom slušne provokovala. Koniec dopadol, tak ako som čakal, uznám, Massimo má pekný luxus.

Podvodník z Tinderu (2022)

Netflix si zase siahol do rukáva a vytiahol z nej takúto pecku! Musím uznať že exceletne vykresľuje presne to čo sa na Tindru (modernej novodobej aplikácií) práve deje a že podvodníci sú všade. Izraelský podvodník si žije z podvodov a okrádania pekných žien, ktoré sú tak naivné a tupé až sa mi chce plakať. Pri sledovaní filmu som 'neveril' vlastným očiam a ušiam. Áno, každý keď je zaslepený láskou, vidí len osobu do ktorej je zamilovaný, ale TOTO bolo dosť, aj na mňa. 3 krásky, ktoré si vyhliadli podvodníka ktorý si krásne žil z podvodov a okrádania druhých žien na vysokej nohe. Dosť ma len serie, ako môže byť niekto tak neuveriteľné sprostý, aby niekomu poslal vlastnú kreditku, s ktorým sa videli doslova 2x v živote a už mu išli dobrovoľne posielať vlastnú kreditku, dobre ze mu nedali aj obličku. A hlavne tie príbehy, že ho niekto stále sleduje preto potrebuje ďalšie a ďalšie peniaze. Čo ma len mrzí, je to, že si žije ďalej, a nedostal viacej rokov v base. Homelles king, ktorý si na konci okoštoval vlastnú medicínu, bol pekný trik od poslednej obete. Hlavne, ked musel dojedať jedlo po druhych a prespávať v 1hviezdičkovim hoteli, to bol extrémne dobrý pokes na dno. Žiaľ, dlho to nevydržalo a nakoniec si našiel modelku, s ktorou to asi tiež nevyjde rúžovo. Ale čo musím uznať, v oblekoch, drahých veciach, luxusných autách, vyzeral skrátka dobre, gentleman na úrovni, alebo ako sa povie, šaty (peniaze) robia človeka. Natáčanie a reálne fotky aj s večierkami bolo excelentné.

Pokrevní bratři 2 (2009)

Dvojku hodnotím tak ako hodnotím, neda sa povedať ze by ma to nejak extrémne nebavilo, chipsy mi pri tom ale pomohli. Aj keď nábeh na 3 tam bol, je smola, že sa jej nedočkáme. Hlavne koniec bol prekvapujúci, v kútiku duše som tajné dúfal, že pokračovanie bude.

Monstrum - Příběh Jeffreyho Dahmera (2022) (série)

Tak toto bol neuveriteľný Sqoust do Dahmerovho života. Najlepší seriál čo Netflix mohol ponúknuť. Už ako malý sa učil od svojho tatka zaujímavé hobby, a tým bolo že pitval sprešované zvieratá, Na strednej škole sa z neho stal typický outsider. Už v tomto období bol niekoľkokrát zatknutý pri rôznych príležitostiach, medzi nimi napríklad aj za týranie malého chlapca. Len tri týždne po skončení štúdia sa však odhodlal k prvej mrazivé vražde. V roku 1978 zomrel 19-ročný Steven Hicks, s ktorým mal mať Dahmer sex. Najprv ho omámil, následne omráčil činkou a nakoniec uškrtil. Hicksove telo skončilo rozrezané, kosti rozbité kladivom a rozhádzané po pozemku. Mäso vrah rozdelil do vriec a starostlivo zahrabal pod domom. Polícii trvalo dlhých 13 rokov, kým vôbec pozostatky našla.Nasledujúci rok sa Dahmer pridal k americkým pozemným silám a bol odvelený na základňu v Nemecku. Aj keď nikdy nebola preukázaná žiadna spojitosť, v jej blízkosti sa v tom čase stali tri nevyriešené vraždy. Mladík s krvavým tajomstvom sa však v armáde príliš dlho neohrial - v roku 1981 ho prepustili kvôli násilníckemu správaniu a alkoholizmu. Potom sa Dahmerove vraždenie, minimálne podľa oficiálneho vyšetrovania, zastavilo sa šesť rokov. 21. novembra 1987 v hoteli Ambassador zabil mladého homosexuála menom Steve Tuomi. Omámil ho, rozsekol mu hruď pokúsil sa mu zaživa vytrhnúť srdce. Následne na to spanikáril, telo napchal do veľkého kufra a neskôr ho rozrezal a vyhodil. Ostatky sa nikdy nenašli. Jeho obeťami boli mladí černošskí a ázijskí homosexuálni chlapci. Obvykle ich opil, omámil a potom uškrtil. Na niektorých mŕtvolách sa nekrofilne ukojil, s inými zvrhlo experimentoval. Nechával si aj trofeje v podobe odrezaných penisov a lebiek. Aby toho nebolo málo, odrezával si z nich kusy mäsa, ktoré potom konzumoval surové či tepelne upravené. Z tohto obdobia mu dokázali vraždu pätnástich mužov a chlapcov. Obetí však môže byť aj viac a zrejme by pribudli aj ďalšie, keby 22. júla 1991 nezastavil policajnú hliadku nahý Tracy Edwards. Mužom zákona povedal, že bol v neďalekej garsónke číslo 213 napadnutý nožom. Vo vazeni si robil celkom prču z toho, aj z ostatných vaznov. Niekoľkokrát bol preto napadnutý, no osudovým sa mu stal až útok z 28. novembra 1994. Našli sa aj nahrávky, ktoré neboli uvedené v žiadnom dokumente, Lionel, Jeffreyho otec v nich hovorí o tom, že v mladosti mal aj on divné a zvrátené myšlienky, no nikto o tom nevedel. Priznal, že Jeffrey je rovnaký ako on.

Dokonalý učitel (2010) (TV film)

Celkom zaujímavý pekný učiteľ s malou dcérkou k tomu sa prihlási do školy ako vyučujúci telocvikár, to však netuší čo všetko tým spôsobí. Bude hlavným terčom jednej blondínky ktorá je jeho žiačkou/asistentkou ktorú si celkom obľúbil a ona si jeho náklonnosť vo svojej psychotickej hlave zle vysvetlí. Dej filmu dosť nudný a nezáživný.

Come Back to Me (2014)

Mladý chalan dostane zvlaštny dar, ktorým dokáže vzkriesiť ľudí po smrti. Jeho matka, to už nemohla vydržať, ale on ju stále priviedol medzi živých. Zaujímavý nápad. Niečo podobné tu ešte nebolo. MysteryThriller ktorý som si celkom rád pozrel.

Potomek (2019)

Ani neviem čo si o The profily mam namýšlať, tajné som nejak veril, že to bude ak The Boy, ale trochu som ostal sklamaný. Po vyšinutej matke sa zdedil syn, do ktorého sa reinkarnoval bývalý vrah. Námet bol dobrý, decko bolo desivé, ale mohli tam viac pridať jumpcsary, aby to nabralo viac na efektu.

365 dní: Ten den (2022)

Čo ja viem, Massimo sa vedel slušne zahrať, aj keď Laura bola vždy len tá poslušná dobrá, manželka..ale pán záhradník, vedel pekne pokosiť trávnik, ale na konci sa z neho vykľul pekný zmrd. Záver bol šokujúci, kto by čakal že tam budú dvojičky a všetko bude naplánované ako v nejakom filme?

Zabiják (2023)

Tento užívateľ má dosť. Zo začiatku ta vypadalo dobre, zaujímavé, zabijak ktorý killuje zbohatlích čurákov, a potom sa pomstí za ublíženie jeho dcéry a začne celkom fajn vraždiť jedného po druhom za malú pomstu.

Starci (2022)

Miesto zombikov tu sú starí killing people. Dramatický, aj celkom komicky ma to bavilo.