Dokonalý učitel (2010) (TV film)

Celkom zaujímavý pekný učiteľ s malou dcérkou k tomu sa prihlási do školy ako vyučujúci telocvikár, to však netuší čo všetko tým spôsobí. Bude hlavným terčom jednej blondínky ktorá je jeho žiačkou/asistentkou ktorú si celkom obľúbil a ona si jeho náklonnosť vo svojej psychotickej hlave zle vysvetlí. Dej filmu dosť nudný a nezáživný.

Come Back to Me (2014)

Mladý chalan dostane zvlaštny dar, ktorým dokáže vzkriesiť ľudí po smrti. Jeho matka, to už nemohla vydržať, ale on ju stále priviedol medzi živých. Zaujímavý nápad. Niečo podobné tu ešte nebolo. MysteryThriller ktorý som si celkom rád pozrel.

Potomek (2019)

Ani neviem čo si o The profily mam namýšlať, tajné som nejak veril, že to bude ak The Boy, ale trochu som ostal sklamaný. Po vyšinutej matke sa zdedil syn, do ktorého sa reinkarnoval bývalý vrah. Námet bol dobrý, decko bolo desivé, ale mohli tam viac pridať jumpcsary, aby to nabralo viac na efektu.

365 dní: Ten den (2022)

Čo ja viem, Massimo sa vedel slušne zahrať, aj keď Laura bola vždy len tá poslušná dobrá, manželka..ale pán záhradník, vedel pekne pokosiť trávnik, ale na konci sa z neho vykľul pekný zmrd. Záver bol šokujúci, kto by čakal že tam budú dvojičky a všetko bude naplánované ako v nejakom filme?

Zabiják (2023)

Tento užívateľ má dosť. Zo začiatku ta vypadalo dobre, zaujímavé, zabijak ktorý killuje zbohatlích čurákov, a potom sa pomstí za ublíženie jeho dcéry a začne celkom fajn vraždiť jedného po druhom za malú pomstu.

Starci (2022)

Miesto zombikov tu sú starí killing people. Dramatický, aj celkom komicky ma to bavilo.

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Seriál monk nikdy neskalaml keď som prišiel domov zo školy či práce a teraz aj keď som doma, občas si ho pustím a vždy ma vie zaujať. Monk je dôvtipný, pracovitý, tuťmák ktorého prírodné živly denne provokujú, vytáčajú, hlavne že musí mať pri sebe neustále asistentku ktorá ho vždy zachrání od nežiaducích baktérií od ľudí. Perfektný seriál.

Temný dům (2020)

Žena príde o muža ktorý sa zastrelil na lodi, pretože mu to kázala smrť, pretože tá smrť chcela tú ženu, tak jej muž zabíjal ženy ktoré sa na ňu podobajú ako vajco k vajcu, nemôžem povedať žeby ma odkrývanie pravdy nebavilo.

Opičí muž (2024)

Nepoviem, že by sa mi to nepáčilo. Privítali sme do sveta Indie, kde Monkey Man, bojovník ktorý nebol príliš úspešný, bojoval čo zápas to prehra. Koniec filmu, bol zaujímavý, prelínanie svetom čo bolo keď bol malý s jeho terajším životom a ako sa z neho stal Indický John Wick, bol celkom zaujímavý prínos do deja, ale mohli to spraviť lepšie, niečo nové vymyslieť.