Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Tato séria vždy vedela niečím zaujať, táto časť nám ukázala ako si to chlapci užili na svadbe a chudakovi ženichovi to trochu vždy okorenili nepríjemnými a nečakanými prekvapeniami. Uznávam že tu to bolo o čosi vážnejšie a chudák Stifmajster, mal od svojich trhlých kamošov vždy podporu, ale teraz šiel cez čiaru. Ale Gay bar príjemné prekvapil.

Čas na sebe (2022)

V tomto kúsku kde hrá Kevin Hart ako otec ktorý žije srdcom dušou pre rodinu, príde mi to tutrochu slabé, aj keď pár vtipných momentov kde som sa zasmial sa našlo. Jeho zájazd s bývalým kamošom, ktorý bol pokokot v dlhoch a utieral si prdel 100dolárovkami, bol celkom fajn trip na celkom fajn komédiu. Ibaže mi tam chýbal, taký ten ťah, ako poldov švagor, no ani totooo nebolo vyslovene špatné. Tie 3* tomu s kľudom pacnem.

Beowulf (1999)

Nič moc, čo sa dá očakávať od takejto tragédie. Gerald z wishu, vyzeral otrasne.

Godzilla x Kong: Nové impérium (2024)

Nový Kong ma celkom ohúril a aj sklamal. Takže sa neviem rozhodnúť medzi 3 a 4 hviezdičkami. Je to tak na hrane. Ale nehovorím že to bolo najhoršie čo som videl, Kong sa snaží nájsť svojich, a objaví to čo nečakal. V kine sa to totálne pozerať nedalo, pretože mi tam kazil celú dobu film jeden tínedžer ktorému som mal chuť vybiť zuby. Toto je moje 1000 hodnotenie! Bolo zaujímavé vidieť, dve extrémne monštrá bojovať bok po boku, proti ďalším rovnakým monštrám. Uznávam, miestami to bolo chaotické, ale nehovorím že štaptné.

Otec (2020)

Zaujímavý pohľad na človeka s demenciou, ako to funguje, ako nevie kde sa nachádza, stráca pojem o čase, fungovaní normálneho života, strašný príklad ako žiaľ raz skončíme, a budeme si srať do pleniek. Brrr... hrôza. Nehovorím, Hopkins si zaslúži už v takom veku zlatého vtáka bludištáka, za mňa excelentný výkon. Applause!

REC 4: Apokalypsa (2014)

Také slušné 3/5 by sa tomu pacnúť dalo. Masky, a scéna s nakazenou opicou boli za mňa dobré. Čo mi žralo nervy bola roztrasená kamera, jak keby kameraman prežíval strach s nimi, alebo mal parkinsona. Čo sa týka babky, ťa mi prišla čudná už na začiatku filmu, čakal som že bude šibnutá ale tiež som tušil, že to bude zaujímavá postava a dozvieme sa viac, žiaľ.. zombici oper rýchli, čo sa týka akcie, spokojnosť. Aj keď mi dali pavúka do hlavy, bol som v tom že nakazená je stále Angela. Žiaľ, ja sa tiež mýlim. Ináč taký priemer.

Ils (2006) odpad!

"Oni si s námi nechci hrát." Já na ich mieste by som sa držal od takých miest na kilometre ďaleko. Zvlášť keď si manželia spolu v haciende žijú akoby sa nechumelilo, ďaleko od civilizácie, a jediné čo ich tam stráži je pes ktorý vyzerá že by neustražil ani vlastne jedlo. Konečný 20 minútový run aspoň zaujal, zaň dávam 1 hviezdu.

Nikdo nevyvázne živý (2021)

Fuu, neviem no, zrejme ma to nijak neoslovilo. Aj keď nemôžem povedať, že do posledných 20 minút to bol celkom light exploation filmešek jak vyšitý. Niečo tam buchlo, niečo puklo, sem tam sa zjavil nejaký bubák, ale nič viac. Atmosféru to celkom malo, nevravím že nie, aj bratia boli celkom pošahaný cvoci, a barák pekne creepy.

Little Monsters (2019)

Škoda, že to bolo v tej menej odvážnej hororovej atmosfére, kde sa nedalo užiť pohľad na vnútorností malých detí ako im zombie vytrhavajú z nehybných tiel kusy mäsa. Škoda, aj keď výmenu hlavnej hrdinky by som si predstaviť vedel. Vďaka Livingdeadovi za preklad.

Virus:32 (2022)

Žiaľ z tohto sa už viac vytrieskať nedalo. Matka si vezme do práce malú dcérku kde sa po nejakom čase vypne prúd a začnú sa do opustenej haly valiť hordy šialencov/nemŕtvych, neviem ako to správne definovať. No proste nakazených, a začne sa hrá na mačku a myš. Nehovorím že sa mi to nepáčilo, ale ..nepačilo. Chcelo to viac krvi, šoku, mrazivý scén. A nie nudy, bežania, nudy, 32 sekundovej slepoti a zas running. Nič moc.