Elektrické křeslo (2006)

Fatálný sračka která dějově ničím nezaujme, má hodně jednoduchý príběh o šileným doktůrkoví ktery děla experimenty na vojakoch, aby byli jěště větší monštra. Jednoho hnusáka tam tedy má, u kterého se hormóny jen budí když je vkuse nadrženej.. chci říct, nasranej celej film. Závěr celkem ušel..

Zavražděné děti (2006) odpad!

Tak na toto som fakt nemal silu. Každá vražda mimo záběr, parta přátel se vydá proskoumat léčebnu, neboli sanatórium, nebo tam byli nějak zázrakem vrhnutí, už nevím, začátku jsem moc pozornosť nedával, zaujalo mě to až v okamihu když byli uvěznení uvnitř. Ale I tak děj nudný, postavy se začali strácet jedna po druhém také začali skapínať, buddžel, hlasy byli celkem fajn i když někdy těžko zrozumiteľné, a konec? Mladá holčina která si vybrala špatnou krabici a šíleného doktora.

Hamiltonovi (2006)

"Žijeme s chorobou, žijeme v domoch vedle vás, pracujeme v obchodech kde nakupujete, vaše děti si hrají s našimi. Snažíme se bejt normální rodina, snažíme se zjistiť kam, vlastně patříme. Ale, potřebujeme krev. Potřebujeme jí hodně. Nějradši čerstvou. Nezmrazenou." Sakra to byl divnej film, s mířně řízlím Texaským masakrem o šílení rodince, která si to jede na fondué.

Pitevna (2006)

Svatá prostato! To bylo mých nějkrutějších 92 minút v mém životě. NUDA, nič víc než nuda. Atmosféra byla cítiť jak houno, lekačky taky moc nefungovali, herci byli totálně odvařený, a hlavní hrdince pěkne mrdalo v hlavě. Jedna či svě scény z filmu bylo jakš tak dobré, ostatok bych klidně prospal.

Experiment: Zombie (2006)

Zbožňujú filmy se zombie tematikou, kde lítají střevíčka z těl, ledviny a jiné vnitřnosti, ale tohle byl totální vrchol absurdného nefungujícího filmu. Kde si zatraceně umí zombík otevřít dveřě? No, přesně. NIKDE. Tedy aspoň v zombie filmu, tady to je sakra vše nenormální.

Zdrojový kód (2011)

Gylenhaal je prostě bůh, v z těch málo filmů čo jsem s ním zatím viděl, mohu jen súhlasiť že to dotáhné hodně ďaleko a já mu to hooodně přeju!. Co se filmu týče, ja jsem byla unesen taky! Ale ne chaosem ale perfektním přepracovaním čosi tady tvůrci na mě vymysleli. 8 minútová smička, 2 bomby, 1 voják, a pár lidí na druhé straně. Závěr byl za mě přijatělný.

Everest (2015)

Sakra! Z tohohle až Mrazí! Jěště fakt když to je přávě podlě skutečných událostí. Nikdy bych nechtěl jět na takovou výpravu kde zahynulo 200 reálnych lidí a výpravců který se odhodlali navštíviť nějvyšší vrch, a rozhodli se tam nechať svou vlajku, takové podmínky jsou i pro mě dosť strhujíci když jsem viděl tenhle úžasný, fascinujíci strhujíci a to jsem už říkal ..tahle exkluzívny bomba! Nemám slov..doopravdy. Hodně dobrý film, hodně dobré herecké výkony. Hold dávam česť pozůstalým který reálne zemřeli na Everestu..

Sexbomba od vedle (2004)

Píšou se dějiny! Tohle je mé 900. hodnocení na ČSFD!! Jenom tolik k mě šílenosti..těd k filmu...Celkem důvtypná, skvělá komédie která jsem nečakala že mě bude baviť ale na mé překvapení to celkem i bavilo. Asi jsem si musel trochu sklidniť nervy pri nějaké teen komédií, jenom sem nečěkal, že to bude tahle.

22 Jump Street (2014)

Tak tahle šilenost s jěště většími idiotmi mě rozesmála na celou místnost! Veškera přehnanost v 22 Jump Street měla svůj ůčel a to splnilo na 200%. Zábava, šilenost, a opět skvělé duo s Iceom, ten nesklamal, ten jeho nasranej výraz ten mě vždy jaksi zneklidní a fascinuje zároveň, tá jeho černá držka s tým gangsterským faceom, prostě ten borec má kuráž v jakkom koli filmu hraje či už špatnou nebo kladnou postavu. Jo, mrtě se mi to líbilo!.

Zombie: Začátek (2007) odpad!

Tohle se jednoducho nedá brát vážně. Videl jsem to jako 10-11 leto kluk a musím říct vtedy mě to bavilo víc, no tèd když už chápů co se ve filmech dějě, jaké jsou kostýmy, triky, neherci, tak to vidím že tohle je totálnej brak který patří do 300 nějhorších a to právem. Vykrádačka Vetřelce se nedá popřít, I to dosť lituji, Zombie Totální Sračka.