Tajemství loňského léta 2: Rok poté (1998)

Toto môže obdivovať jedine tak niekto z 10% IQ, druhý diel je tak strašne nápadný a tak strašne nelogický že to už snáď horšie byť nemôže. Čakal som, že to bude lepšie, keď že idú do 'dovolenku' smrti, kde ich čaká to isté čo v predchádzajúcom dieli. Ibaže toto je sklamanie, na plnej čiare. Atmosféra je celkom hustá, to je asi tak všetko, a J.Black ako Bob Marley je tam hustý, škoda, že nemal viac priestoru. A starý woodo šaman, bol divný už od začiatku. Bill, sa mi celý čas nezdal, čakal som ze z toho bude problém. Ale toto, otras.

Garfield ve filmu (2024)

Chápem o čo tomuto animáku išlo, nehovorím že to bolo k smrti zhrozné, niektoré vtipy fungovali, Odie a tlstý kocúr Garfield ktorý je sklamaný z rodiča ktorý ho ako malého opustil, sklamaný a zatrpknutý musia spojiť spolu sily vyriešili zabudnutí spor a jednu kočiču ktorá túži po pomste. Milé, smutné, vtipné.

Rozhodnutí nebo život (2022) odpad!

Dlho som ničomu nedal odpad ale tu sa to podarilo na plnej čiare. Film sleduje oba dve hlavné postavy (matka sa tam moc nevyskytuje), začalo to byť dosť podobné Saw, čo ma najprv nadchlo ale môj záujem sa žacal rýchlo vytrácať. Curly girl ktorej sa utopil brat, ktorý vyzeral jak z planéty opíc, začne vyskakovať hra choose for Die. Sledujeme dve hlavné postavy, kde ju chalan skúša baliť, ona oňho nejaký absolútne záujem, nájdu spoločnú reč po tom čo ho skontaktuje aby jej pomohol. Ďalej je tam typek a matka fetka, ktorý si to tiež ku koncu celkom zlízne. O atmosfére sa tu hovoriť nedá, krvavé scény tu boli iba max 3, toto pozerať rozhodne náradím. Zbytočná stráta času.

V/H/S/2 (2013)

Tu dlho uvažovať nad hodnotením nemusím, všetky poviedky ms brali, až na tú A ride in the park, kde boli zombie, alebo nakazený, ktorý si šli na fondue na oslavu, celkom ma to prevedenie nasralo. A ta parta deciek, ktorý si natáčajú sexuálne radovánky jej ich kamarátky v posteli a týpka čo si honíbrko nad porno keď ostatní spia? Prepad emzákov bol super, ale čo ma ranilo bol chudák pes, to skôr mal zletieť, ten chalan. Príbeh muža s robotickým okom ma zaujal a bol vynikajúci, nápad to bol dobrý, u mňa celkom fungoval. VHS-II sa u mňa podarila na plnej čiare. Ešte sa vrátim k sekte, ktorá chcela spáchať hromadnú samovraždu detí, aj členov sekty. Ten príbeh vedel byť napínavý, vedel ma zaujať, koniec bol brutálny, krv nádherne striekala, kamera bola super, až na miernu znrivosť.

V/H/S/94 (2021)

Mohlo to byť horšie, ale čo som mal čakať. Storm Drian - poviedka o Ratmanovi, nieje špatná, celkom creepy, šumivá kamera k tomu dava dobrú atmosféru, ale za zlatého bludišťáka by som to nenazval. Ďalšia poviedka je o potrebnom ústave, kde sa toho zo začiatku moc nedeje takže umierať nudou sledujúc pipku ako stráži mŕtvolu z ktorej počuje klopanie a záhadné pootočenie rakvy. Po nejakej chvíli to celkom divne vyexplodovalo a na chvíľu ma to zaujalo ale, potom môj záujem upadol. Ďalšia poviedka bol s názvom Segment - šialený doc. Ktorý si unáša pacientov, ktorých následne skríži z mechanickými časťami aby z výsledku bol mechanický človek, čiže čím viac mechanický než ľudský, to je pre doctůrka špeciál. Ďalší príbeh, bol nezaujímavý, nezaujímavý, a znova nezaujímavý. Posledný sa celkom dal.

Drahý Davide (2023)

Film o dvoch gayoch, ktorým to klape dovtedy dokým jeden z nich nezačne vidieť chlapca s prerazenou lebkou, ktorý ho straší a svojim chovaním odohná priateľa aj kolegyňu, pretože mu sa mu David dostane do hlavy. Atmosféru film mal, za mňa pozeratelné.

Velká šestka (2014)

Tak skvelo podarený animák, že som z úžasom fascinovaný a nepríjemné očarovaný že som ho tak dlho obchádzalª. Ani neviem prečo, ale toto si zaslúži rozhodne viac hviezd než len päť.

Dokonalá chůva (2014)

Nehovorím že to bolo úplne beznádejne a viac menej nepozeratelné. Skôr jedno pozretie a stačí, zajtra sa na to zabudne, ale strašne mi to pripomínalo film Orphan, akurát že tá bola lepšia, toto bolo slabé.

Lowlifes (2024)

Rodinka ktorá si masakruje ostatných, zvrat excelentný.

Médium (2021)

Thajský rituál o posadnutí thajskom démonom v dievčine, ktorá zo začiatku nevie kde je sever, na každého vrčí, syčí, tečie jej krv, vyvolá v divákovi trochu nepokoj že s dievčinou to tak jednoduché nebude. Šamanka Nim, bola v pohode, aj vyzerala že chce Kim pomôcť. Bavili ma hlavne zábery s nočným videním, kde to bolo dosť scary, miestami mi to pripomínalo Rec, aj Paranormal Activity s tými kamerami, to nemalo chyby. Záverečná 30 minútovka bola popiči. Bavilo! 4* si to zaslúži.

Časové pásmo bylo změněno