Věc: Počátek (2011)

Na tejto Veci mi nesadla jedna vec, a to je tá divná baba, která sa rozpólila vejpůl, takže vyzerala, jěště odpornejší, než bola ako člověk. No však, byl to krásny pohled něco tak zvrátené a nechutné sledovat. Ale, musím uznať že staršia verzia toho má víc do seba, tu mi bylo líto psů.

V síti 18+ (2020)

Konečně někdo napsal dokument o homokládach a jak se da na netu ihned dostat na stranky a četovať s uchylama po celej republice. Tohle je fakt šílení ale těžký téma pro každou mladou generaci, proto by se tenhle dokument měl pouštět i ve školách povinně. Dokumentu by jsem jenom vytkla že ukázali jenom pár setkání.

Krvavý diamant (2006)

První polka je zdrcující pohled na Sierra Leonu, kde jsou povstalci, deti jsou otroci který celej deň zbírají diamanty v jeskyni která co chvíli se může zřítit, decka tam máj AK-áčka a střílejí jako v GTA i vlastní rodiče, sestry, příbuzný. DeCaprio jsi ve filmu zahrál bezva lstivého fešáka celkem slušně, akurát škoda toho konce, tam jsem buddhožel vyronila kapičku slziček. Prostředí zde bylo zdrcujíci, ale je to místo které bych chtěla co nejméně navštíviť.

Od soumraku do úsvitu (1996)

První polovina mě zajímala jakožto jsem zvědavá příšerka která kouká na film s nadšením a odhaduje kdo zemře v jakém pořadí. Film od samotného Tarantina ve kterem dokonce hraje Tarantino je celkem zajímavá podívaná, když se to po soumraku cele rozjede a všade bude lítat krev a masky jsou jak po fakt skurvenej plastike šíleným plastikovým chirurgom. Tenhle film kd Tarantina je podle mě takový gíč.. Páč nesnáším upíři, z toho důvodu nedávám plný počet.

Hall (2020)

Co tohle mělo bejt za sračku. Hotel ve kterem se zmenili humaniody na zombie který si škubaj vlasy a jenom dychčí jak kdyby kouřili ptaky.. Ehm.. Cigary 24/7. Větší ptákovinu o zombie jsem snáď ještě neviděla.

Spirála (2019)

Nic moc filmek o Gayech ale koukat se na to dalo. Chudák černoch ten si zažil hotové peklo medzi bielochama a divným kultem jako plus mu za mlada ještě zmlatili přítele náky zmrdi z bejsbalovýma pálkama co by regulérne nasralo i mě a strasilo by mě to ještě par pekelnych let, jenomže to by jsi pak museli začít i se mnou a to by bylo pro ne kurva to posledný co by kdy udělali. Ten pošahanej woodoo cult byl docela hustej, hlavne když tí ich dceři sežral ten jeji pošuk kozy i vnitřnosti. Jakožto, Fujky. Akce**, Humor>Nic, Násilí**, Efekty***, Pribeh***.

VALL-I (2008)

Pri filmu resp. animovanéj "pohádky" jsem se bavila, bylo to dojemný ale že by jsem u toho samotnym dojmem brečela se říct neda. Jinak mě to hodně bavilo.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Šílená rodina Hewittových si jen tak ujíždí na zabíjení a masakruje každého živého humanioda, než byli jatky. Jo, ma to celkem tempo, za mě musím říct že me tenhle Masakr bavil. Kdybych mohla, ráda se připojím k Thomasovi ve vyvraždený zopár stovek humanoidů.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Nikdy jsem nebyla na čtení knížek tak jsem dala šanci filmům a za mě spokojenost jak ma sakra na fanynku být. Nejvíc se mi libil profesoř proti černé mágii Severus Snape, ten byl po většinu dílů také záhadou, na kterou jsem se těšila až jí prasknu! Hlavně jsem na filmech odbivovala Magické zvířata jako Draky, Klofana, Fénixe, Baziliška, a podobně.. Tihle filmy na mě udělali dojem, jelikož jsem pořád mala prcina co ma rada ty čáry máry s hůlkou. Zde můžem vidět první film který odštartoval kouzelnickou sérií dokonale. Mladý kouzelník Harry, jehož dvanácté narozeniny byli jeho vstupem do Bradavické školy mladých kouzelníků, jehož ředitelem byl nejmocnější kouzelník, Albus Dumbledore. Zde se Harry učil jak správně zacházet z hůlkou, létat na koštěti a být nějmladším stíhačem v celé histórií Fanfrpálů na koštěti Nimbus 2000. Vše co zde bylo se mi moocně líbilo a nemám nějmenší problém s Harry Pottrem.

#Žiju (2020)

Tohleto nemělo chybu, cápek drtí pc hry, když mu zombie žerou sousedi, ja bych je mlatila hlava nehlava až by střeva lítali a zbytky co snědli. (samozřejmě, by jsem si našla i něco čím bych ty stvůri srovnala se zemí protože jsem s půlky cvok ale to je detail, žejo?) Jo, jsem psycho gril, ma někdo problém?! Ať napíše ^^.. Jinak se na to celkem koukat dalo *-*