Power Rangers: Film (1995)

Asi tady budú mít nějvyšší hodnocení a to se ani nemusím chlubit, ale předce jen. Já Power Rangers žrala jako malá (věkově i fyzicky, krpatá jsem pořád), tak když jsem viděla že se schyľuje k souboji, tak sem si nervózně kousala nechty na rukách, nohách a nervóžně jsem pučila, mačkala svího plyšáka, a doufala, že zvíťazí ti zlý.. I když se tak nikdy nestalo, a já jsem byla nasratá protože to dopadlo jinak, alespoň jsem se bavila a nemusela moc přemýslet co, kdo, proč a jak.. prostě jsem u týhle mé dětské pohádce jednoduše vypla a užívala si to.

Vetřelec ³ (1992)

Kéžbych mala film soudit zda hľadiska vizuálneho, tak bych tomu dala určite dvě hvězdy neboli jednu, protože vidět zas DigiVetřelce tak sem se málem válela smíchy po posteli. Co je na tomhe pozitívní je jen to že se to odehráva ve věznici, kde jsou vězni co slintali jak psy v kleci kdyby videli Ripleyovou kdybu kroužila jak sup kolem. Vězenské prostředí na mě působilo, celkem dobře, alespoň něco jiného než vesmírna loď, tady bylo megažůžo vidět katakomby a doly v ktorých vězni chystali plán. A tady byla Ripleyová nejschopnější a nejnormalnější.

Vetřelci (1986)

Pán Cameron opět dokázal zázrak! Ripleyová opět musel zavítať na zemi kterou už jednou navštívila, a na které žijí Vetřelci. Po Grafické stránce se to jěště dalo, nebyl vizuál tak přehnaně strašný jako ve Vetřelci trojke i Vetřelec nebyl tak přehnaně strašný jako ve Vetřelci trojke. Dokonce tady byl lepší, než ve třojce. Alespoň a to díky buddhovi, grafikům nenapadlo tady dát DigiVetřelce, to chráň PánBůh abych tomu pak nedala jenom dvě hvězdy, neboli dokonce jednu. Ripleyová byla vůči androidům chladná, to dá rozum když se jí v jedničce chtěl jeden android snažiť zabít, hlavně když se dozvěděla, že jeden je medzi posádkou. I když na Ripleyové bylo vždy malinko vidět nedůveru v Bishopa, když se někde objavil. Posádku Alien zvládl velice dobře zlikvidovať, a to jsem toužebně doufala, že některý zemřou, jo jsem mrška která některé postavy ve filmech někdy nemusí. Filmu nemám co vytknout.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Meryl je kůůůl svině, která dá co-to vyžrát novej recepční Andy a to během 24 hodín. Protože Miranda není jen tak někdo, je to módní návrhářka a kritička, která své emócie mění během sekundy na sekundu. Ve světě Nuujóórskej módy kde nepovedený účes může zabít celou vaši kariéru, je časopis Runway vysněným Olympem těch, který se jen trochu zajímají o svůj vzhled a neschovavají se za vyťahanej svetr. Já se móde rozumím jak hovně, ale i Já dokážu na sebe vzít kůůl vohoz, a dokážu druhým taky vyrážet dech.

Transformers (2007)

Já tohle vidět v kině tak jsem z toho celá pryč! Tahle fantasmagorie v podaní Autobotů je úžasná, síce tahle jednička je nějcoooolovější, I když tam mohli obsadiť docela jinou herečku než M.Fox, tá hrát neumí, a takovéhle akčnáky jí prostě nejdou, ať chce jak chce. Skrátka ne. Optim Prime říkal, že lidem neubližují, a však v závěřečné bytvě můžem krásně vidět, že když spolu bojují Autoboti, proti Deseprikonům ve městě, tak padají kusy skla, a budovy se říti od základů a sem si jistá, že nejednoho člověka pochovali pod asfalt. I když na to se důraz při bitvě moc neprokazoval. I tak za mě kůůůl!!

Nepřítel státu (1998)

Hodně zajímavý film, kde se to týče špionáže, FBI, a Boba (W.Smitha), kterého sledují protože mu jeden týpek z jednoho případu strčil do kapsy "hru" s disketu na které byli nahrané ne jen kachničnky ale také i něco jiného, a to něco jiného chtějí všichni. Musím říct že hodně zajímavej Thriller se zajímavou zápletkou a mnohem zajímavějším rozuzlením. Dnes je už technika mnohem dál, a na mnohem větší úrovni než dnes, no zbohem. I když špiclovat někoho koho mám už dlhouho v zubech, by nebylo špatný.

Terminátor (1984)

První Terminátor je už klasika, kterou by měl vidět každý filmový fanatik, ve které hrá Arnie, svou zápornou roli témeř dokonale. Až tak dokonale, že jsem byla ve střehu a napětí když jsem ho viděla v akcií pokaždé když vytáhl bouchačku a začal kropit lidi kolem sebe jen aby se dostal ke splnění ůkolu - Sarah Connorové. I když mi bylo hrozně líto Kyla, kterej byl sympaťák a tak nějak sem s ním už i celej film vydržela skouknout jen pro to, ať jse přesvědčím kolikrát natrhne prdel Švajcovi.

Jigsaw (2017)

Opět můžu jen zmínit že JigSaw znova nesklamalo, I když pasce jsou už mírnější což mi kapku vadilo. Znovuzrození Johna bylo tak skvělé, že jsem byla celá bez sebe, I když jeho hlas v páskách, reproduktorech, nahrávkách nasvědčoval že Jigsaw jen tak nezmizne ze hry ven. Záverečných pár minút bylo celkem brutus. Jsem zvędavá, jestli se dočkáme pokračovaní, když pár vecí je pořád otevřených a jsem zvědavá jak, se brutální série ukončí. Já jsem byla zas spokojená.

Ratatouille (2007)

Bylo mi pokaždé líto předhazovat krysu pro Hada jako krmení, i když jsem se s ní maznákovala jěště půl hodiny před tým než jsem jí dala jako sváču svýmu hadoušovi. Někdy si tam prostě jen tak žili v harmónií i 2 dní, dokut hadouš nedostal hlad. Tady Rami, nebyl potravou pro hada, ale sám byl vyloženě vynalézavý co se týče kuchtění a kuchařskýmu umění. Tohle se Pixaru rozhodně povedlo, rozhodně.

Zábavný park (2009)

Když Bellu nežerou upíři a vlkodlaci tak jí žerú já v tomhle filmu, konečnĕ normálnej film, kde se na ní dá koukat bez pitle na zvratky. Zábavný park je tým filmem který se nehrá na teen zvrhlou komédii pro náctiletých, ale je to celkom i fajn rodinná komédie, která není až tak trapná při který by ste se nějraději propadli pod zem.