Při demolici starého vězení dojde k děsivému objevu. Hluboko v podzemí pod západním blokem cel jsou skryty prostory, kam nikdo sto let nevkročil. Jsou zde nalezeny kosterní pozůstatky několika brutálně zavražděných dětí. V okamžiku, kdy na místo přijíždějí specialisté z kriminálky, objevuje se ještě děsivější skutečnost. V podzemí čekalo na své propuštění sedm démonů, každý ztělesňující jeden ze smrtelných hříchů. (oficiální text distributora)

vm81 odpad!

Marně přemýšlím, jestli jsem někdy viděla horší horor. Příšery u mě vyvolávaly salvy smíchu, stejně jako jejich oběti, které se chovali naprosto nelogicky, např. policajt, který pokorně čeká, než se k němu příšera dobelhá – to, že má kvér za pasem, na to asi zapomněl… A co uděláte, najdete-li ve svém karavanu příšeru a nejdou vám otevřít dveře? No samozřejmě jdete řvát k zavřenému oknu (nač se ho snažit rozbít, že?!) a otočíte se k příšeře zády. Když už se ti inteligenti nechají chytit a mučit, aniž by to démony stálo sebemenší námahu, nemuseli by u toho tak řvát (pan scénárista asi nepochopil, že to není strašidelné, ale otravné). No a největší peckou filmu je dojemná chvilka maníka od kriminálky s nejvyšším ďáblem, který mu zachrání život a vzdá mu hold. Připadá mi neuvěřitelné, že tohle natočili v roce 2006…Oprava: že tohle mohli vůbec natočit!!! ()

Zdenichka odpad!

Tenhle film je prostě chyba... je to děsný... Amatérský a neprofesionální pokus o pěkně trapný horor, no ani se to tak nazvat nedá... Ani název se k tomu vůbec nehodí.... prostě hrůůůůzaaa ()

kecka007 odpad!

nevím jestli je moje hodnocení oprávněné,protože já ten film ani nedokázala dokoukat do konce. Takovouhle blbost (a to se dost krotím,abych nenapsala něco horšího) jsem dlouho neviděla co to má jako bejt !? škoda že není ještě něco horšího než odpad.. ()

kosak

Neskutečně ubohá video blbost.Mizerný obraz ,hodně špatný zvuk a trapné herecké výkony některých protagonistů. Dávám jeden bod za malé roličky hororových ikon. Škoda peněz i v takto levné DVD edici. ()