Manžel na objednávku (2008) (TV film)

Tento film mi připomína podřadné venezuelské telenovely a ani jsem to nedokoukala do konce. ( Vážně není o co stát... )

Znovu 17 (2009)

Tento film je moc hezký k zamyšlení nad tím, co je pro nás opravdu důležité a jestli je správné naše činy házet na ostatní a abychom si uvědomili, že nejsou důležité otázky typu: " udělal jsem to správně?", " Mohlo to být jinak?", ale spíš otázky typu: " Můžu to změnit?" a jak věci uvést na pravou míru.

Paranormal Activity (2007)

Čekala jsem od toho víc.... Je to jiný typ filmu než se všichni domnívají, klamavá propagace :).

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Další skvělé pokračování o válce mezi upíry a lykany. Tento díl je o tom jak upíři otročili lykany a jak se proti tomu vzbouřili. Nachází se zde i románek mezi Luciem a Viktorovo dcerou Soňou, pak i její smrt. a končí to začátkem underworld 1 :) . Je tu spoustu krveprolití a prostě super :)

Sleepwalkers (1992)

Jeden z nepovedených pokusů o horor, spíš než strašidelné a děsivé to bylo vtipné! Jo a skvělé čičinky, ty byly stejně nejlepší :D . Takže všichni chovejte kočky a mějte je rádi! :D

112 (2006) (pořad)

Mám radost, že je takový pořad jako tento. Tady může každý vidět, že policisté nejsou jen obyčejní bastardi, ale že je jich fakt potřeba. A kolik hrdinů tady mezi sebou máme :).

Pan Včelka (2007)

Hezká pohádka o přátelství mezi Včelkou a mladou slečnou :)

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Skvělé, roztomilé pokračování Madagaskar 1. No ale pořád nemůžu zapomenout na žraloka v sopce :D:D

Naruto (2002) (seriál)

Zbožňuju tenhle seriál!! Nejlepší je ověem v japonštině s titulky, český dabing je dost mizerný. Naruto mě dokáže rozplakat i rozesmát :). Je to místy i drsný a krvavý, nechápu jak to může být pro děti, ale v téhle době mě nic už asi nepřekvapí... 100%!!