Daphne Wilderová je matkou, jejíž láska nezná hranic. Vychovala tři fantastické dcery – nemotornou, roztomilou Milly, poklidnou psycholožku Maggie a sexy, neuctivou Mae – tak, aby z nich byly ženy, které touží mít každá matka. Jediný problém je… že ony toho mají plné zuby. (oficiální text distributora)

turbou

Jednu hvezdicku za Lauren Graham a Piper Perabo. Jinak co se filmu tyce jasny odpad...Vtipnost - nula, romaticnost - skoro nula, a Diane Keaton???? To je tak za minus 10!!! Podtzeno secteno...kdyz uz sedite v kine, kouknte na ukazky a bezte pryc (popripade mejte sebou spolecnost, na kterou se budete divat misto filmu)!!! Jinak se unudite k smrti... ()

waska

Jen kvůli tý strašný matce musím jít dolů. Vážně mi lezla na nervy a bohužel to nevyvážily ani 3 sympatické sestry. ()

Ceberus

Hysterická matka, dcera, která neví, co chce, ale s chutí si zaječí na ostatní, podvedený chlápek, který se připlazí zpátky na maminčino písknutí... Ach jo, a to se lidi diví, proč nemám v oblibě romantické komedie. ()

josieaddms odpad!

Čistý odpad. Diane Keaton je má oblíbená herečka, ale přes to v tomto snímku skutečně NE. Mandy Moore je tuctová stejně jako film. Trapné scény, žádná ironie nebo originalita. Opravdu hodně nezajímavé, ani v ty dny kdy má člověk chuť na nějakou tu jednodušší romantiku, tak tady nepochodí. Spíš se naštve nebo rozesmutní nad ubohostí některých filmů. Hrozně otřepané a nezáživné. ()

Allan

Uječený ženský film, ve kterém tečou proudem moudra o těžkostech rodinných vztahů a ve kterém neustále někomu pípá mobil nebo mluví telefonní záznamník. Stupidní i jako kulisa pro sobotní podvečerní žehlení. ()

Sophia

ideální film, který si pustíte k usínání, po dvaceti minutách to zalomíte a po dvou hodinách jen zaklapnete již hybernující notebook s tím, že film už dokoukávat ani nechcete... ()

bono22vox

Milostná zápletka předvídatelná, potěšili ale výstupy dámské sestavy, především gagy na téma prudérní matka versus cynický svět plný sexu. ()

KdG

Další z řady trapnejch americkejch filmů. Je to nudné, ukecané a chvílema vysloveně trapné (když třeba všechny zpívaly). Diane Keaton nehrála špatne ale viděl jsem ji v jiných filmech v lepší formě. Největší kost je asi Lauren Graham a pak Mandy Moore, ale herecky to byl průměr. Chlapi ve filmu jsou nevýrazní a nestojej za řeč. (dost se mě i pletli). ()

Šňůra

Hrát potrhle matky okolo šedesátky se Diane Keaton zřejmě zalíbilo a divákům zřejmě taky, i když charakterní role ji podle mého sluší mnohem více. Od romantické komedie se však příliš velké umění ani sdělená poselství neočekávají, mají jen příjemně pobavit a odreagovat. Tohle se téhle oddechovce, alespoň v mém případě, splnit povedlo. ()

matynka

Diane Keaton sice vypadá dobře na to, kolik jí je, nemusela by to ovšem tak okatě a přehnaně zdůrazňovat. Kdyby bylo ve filmu o dvě třetiny méně ječení a vřískání, vůbec by mu to neublížilo. Děj je sice místy hodně předvídatelný, na romantickou komedii je ale vtipný, a navíc celkem svižně natočený a zahraný. Ale žádná sláva... člověk se pobaví, občas má chuť přepnout nebo film úplně vypnout, jak mu to věčné štěbetání leze na nervy, ale nakonec se dodívá, aby se ujistil, že film dopadne opravdu tak, jak čekal, a jde s klidem spát. A další den netuší, na co se včera díval. ()

danielK

Já se nehorázně bavil - Mandy Moore je krásná a předvádí dobrý výkon, Diane Keaton pobaví, Lauren Graham sic na malém prostoru, tak má asi nejlepší roli od Gilmorek. A ten retrívr válí. Je to předvídatelné, ale vtipné a pobaví! HODNOTÍM 68% ()

Nijura

Nevím jestli to přišlo jen mně, ale Keaton příšerně přehrávala. A ta její role matky mi byla tak strašně nesympatická. No prostě mi tam vadila. Na oplátku Mandy Moore a Lauren Graham už byli lepší. Ale jinak bych to hodnotila jako čistej průměr. ()

DadysGirl

Kdo nemá takovou rodinu, nepohopí... Diane Keaton je báječná a dcey jí k tomu skvěle sekundují... Příjemný film na odpoledne nebo večer - tedy - pokud jste žena... :) ()

Judy24

Přehnané, šíleně přehnané v tolika směrech, že se tomu jen těžko věří. Ten film má na romantickou komedii docela zajímavou zápletku a v základu hezké herecké obsazení (Gabriel Macht + Mandy Moore, ale i Lauren Graham a Stephen Collins), kterému škodí akorát přehrávající Diane Keaton. Jenomže se snaží být tak třeskutě vtipný, až je to většinou jenom trapné - pořád se tam likvidují dorty; scény se třemi sestrami a jejich matkou nejsou zábavné, jak jsem se těšila (sama mám dvě sestry), ale teatrální; je tam úplně navíc postava klienta Lauren Graham, která je taky až moc zoufalá; malý Lionel je příšerné, uřvané děcko, které tam neukazuje jedinou kouzelnou stránku a když už tam tvůrci mají hezkou hlavní dvojici (Macht + Moore), tak jí nevěnují skoro žádný čas. Ten film by mohl mít nějaké klady romantické komedie, ale spolehlivě je zabíjí vším tím okolo. Ještě štěstí, že je tam Gabriel Macht se svým úžasným hlasem. ()