V letadle Boeing 747 trasy z Los Angeles do Paříže, bláznivý vědec CIA dr. Lucas Thorp pašuje tělo, které je nakaženo geneticky zmutovaným virem. Během turbulence dojde k vypuštění hrůzného virusu ven. Paluba letadla je atakována skupinkou nebezpečných zombií. Ti následně obsadí letadlo plné ustrašených cestujících. (LIVINGDEAD)

curunir

Na začiatku ma to dosť odradzovalo od toho, aby som to dopozeral, ale príchodom zombíkov sa to postupne zlepšilo na slušnú porciu zábavy s množstvom komických situlácií. Najviac ma rozhodne pobavil ázijský zombík na sedadle z lietadla, ktorý narazí v závere do stíhačky. V podstate šperk svojho žánru! ()

TomX2

Podpriemerný nenáročný horor, ktorý nijak neohúri ani nenadchne, no nemôžeme ho zaradiť medzi tie špatné. Hoci nám prvá polovica nič neprinesie a film by si obišiel aj bez nej, keď sa na scénu dostaví akcia sa film otočí o tristošesťdesiat stupňov a pozornosť diváka si budú môcť zaslúžiť nápadité momenty a masky. Avšak ani to film číslami neposúva nejak vysoko nahor, keďže Plane Dead postráda akúsi logiku, príbeh či dokonca náznak atmosféry. ()

LIVINGDEAD

V letadle Boeing 747 trasy z Los Angeles do Paříže, bláznivý vědec CIA dr. Lucas Thorp pašuje tělo, které je nakaženo geneticky zmutovaným virem. Během turbulence dojde k vypuštění hrůzného virusu ven. Paluba letadla je atakována skupinkou nebezpečných zombií. Ti následně obsadí letadlo plné ustrašených cestujících. ++++++++++++++ Film se mi líbil, masky zombíků byly skvělé. Efekty taky ušly. Prostě a jasně : "dalo se na to dívat"! ()

juta

Ušlo to. Netradiční prostředí. Zombie v letadle, kde je málo prostoru a nikdo nemůže utéct. Docela tu dlouho trvalo, než se přešlo na nějakoku akci, takže začátek malinko nudný. Od propuknutí paniky začíná být film zajimavý. Golfová hůl určitě plus. Škoda, že na většinu zombíků byla použita pouze pistole, kde stačila rána do přirození a vzorek byl mrtvý. Trocha komediálních prvků tu taky byla, nevím jestli tak měly vyznít, některé určitě jo. Jsou lepší, i horší filmy se zombíky. ()

Astaroth12

Hneď prvé čo som si všimol, debilne sa chovajúce postavy a aj z ich primitívnymi dialógmi. Aby si dvaja honci hádzali loptu v lietadle a keď im ju letuška zobrala, tak sa ešte čudovali prečo? A takýchto debilných scén je tu neúrekom ako napr. tá streľba v lietadle no to nedávalo vôbec zmysel. A príbeh bol teda celkom mimo-Šialený vedec aj z komplicmi prevážajú mŕtvu ženu jedného z nich a bola nakazená zombie vírusom a v tom lietadle sa preberie a dostane sa z nádoby, kde bola zatvorená a začne zabíjať. Tak originalitou tento film nedisponuje a tvorcovia tohto filmu asi nemysleli, keď stvorili taký nanič projekt . Všetko od príbehu, deja, spracovania a chovania postáv bolo veľmi amatérsky natočené. Ani herci sa nepredviedli v najlepšom svetle a to sa ešte troska prehanam. Aspoň, že masky zombie boli dosť dobré. Triky boli slabučké, lebo to lietadlo čo letelo v búrke, bola jasná zmenšenina, tak to sa im vážne nepodarilo. Tá tvrdšia muzíčka, mi troška spríjemnila ináč debilný film. Zombie zostrelila stíhačku tak to som ešte teda nevidel. Za akciu a niekedy aj napätie dávam dve hviezdy a to som trocha nadhodnotil. ()

• Počas diskusie v Pentagone sa vraví o novom kmeni vírusu malárie. Ale tu spôsobuje parazit Plasmodium, čiže nie je to žiadne vírusové ochorenie, ale parazitické. (beso74)