Dvě znepřátelené smečky vlkodlaků zápasí o malého chlapce, jehož život je osudově spjat s jejich budoucností. Jedni jej chtějí zabít, druzí zachránit. Bitva na život a na smrt začíná v akčním hororu, plném napětí a dokonalých triků! (oficiální text distributora)

JASON_X

Už po pár minutách je zkušenému divákovi jasné, že něco je špatně a že to něco bude špatně celý film. Takže už brzy po začátku otrávené koukání po časomíře a nadávání si typu "co já debil jsem si to zase pustil". A jakmile se na scéně objeví otravný vlkodlačí spratek, je to definitivní konec všem nadějím. Skinwalkers svým slabomyslným obsahem, banálními dialogy, nezajímavými herci a nevábným "televizním" zpracováním připomíná všechny ty Tvajlajty a podobné sajrajty (tedy popravdě Twilight ani moc neznám, ale šel mi dobře do rýmu se sajrajtem). Z celého třeskutě blbého a nezábavného filmu je asi nejlepší obrázek na jeho papírovém DVD obalu. Řeknu to jasně, krátce, výstižně, spisovně a přísně kinematografickologicky - je to prostě nuda k posrání a sračka na entou. A zakončím to jako obvykle - jedna hvězda za to, že jsem viděl ještě mnohem větší sračky, třeba Kolju. ()

topr harley

Průměrný snímek , kterému jsem dal za 3 jenom kvůli tomu, že filmů o vlkodlacích je v poslední době strašně málo.Ve filmu není ani špetka originálnosti film nijak nepřekvapí ale taky nijak zvlášť nezklame. Je to klasické zpracování. Pár honiček, pár lekaček a trocha toho zabíjení ( které není nejak zvlášť vydařené). Masky vlkodlaků jsou spíše podprůměrné. Film na jedno zkouknutí, nic víc. ()

Mortemiss

Dech mi to nevyrazilo, obyčejný akční horor s partou texaských chlupáčů, kteří rádi maso a holky. Souboj vegetariánů s masojedlíky, kteří se mezi sebou perou a perou a perou a perou..... dokud nenarazí na malého kučíka, který je dokáže roznést na kopytech. Ale pozor!!!! Tady veškerá legrace končííí!! Kučík je synem velkého gaye texasských masojedlíků a přesto jej chtějí sníst za to, že je napůl vegetarián. No humus!!!!! Taká nespravedlnost, ale ono to nakonec dopadne dobře, tatínkova bokovka dopadne jako síto s pár dírama navíc a táta se ne/uzdraví. ()

Marek1991 odpad!

Zatiaľ som tých hororov nevidel až tak veľa, ale väčšina z nich bola riadne amatérska. Ako horor s vlkodlačou témou to nevyšlo a bolo to skôr podivné. Neviem, či tam bolo niečo, čo sa mi páčilo, ale myslím, že asi nič. Veľmi sa mi k tomu nechce vyjadrovať, lebo takýchto filmov sa dá vyrobiť veľa a ak je to odfláknuté, len s cieľom zarobiť tak to nestojí skoro ani za komentár. Pri takýchto veciach to nazývam: "Zabitý horor!" ()

Ruut

jsem vůl a kajuje se za to, aneb z mé šcfd pošty: Nazdar! Neznám Tě, a Ty neznáš mne, ale chtěla bych Tě na něco upozornit. Psal jsi v komentáři pod filmem Vlci (2006), že se Ti tam líbila Rhona Mitra. Taky jsi psal, že chodila v tom filmu v bikinách a motorkářském ohozu, jenže to nebyla ona. Rhona hrála tu Timothyho mámu. Tuhle vlkodlačí motorkářku hrála Natassia Malthe. Ne že bych chtěla poučovat, ale udělej si jasno v tom, která sexy kočka se Ti tam líbila! :-) ------------- původní koment: Rhona Mitra - Rhona Mitra je sexy dračice - Rhona Mitra se celý film producíruje před kamerou v sexy bikinách a motorkářské bundě - Rhona Mitra je fakt kus. Jo a taky pitomý scénář, zbytečně dlouhá představovačka a vysvětlování a neobratné akční scény. A taky zjištění že měsíc po prvních podívání jsem si chtěl tento film pustit znova, protože jsem si vůbec nepamatoval že bych na něj už koukal ... ()

• Natáčení probíhalo v kanadském Ontariu. (Terva)
  • Jedná se o první snímek, který vznikl ve spolupráci společností Lions Gate Entertainment a Constantin Films. (Terva)

Underworld of the Dead?

Underworld of the Dead?

12.04.2007

Dopřejte neschopnému, ale zato nadšenému tvůrci ždibec úspěchu a zavalí vás tunami dalších pozlacených výkalů. Určitě je znáte velí jim Paul W.S. Anderson. Dalším do party je Courtney Solomon, který… (více)