Neodolatelný

• Austrálie Irresistible (více)

Sophie Hartley (Susan Sarandon) je přesvědčena, že ji někdo sleduje. Největší podezření má na manželovu (Sam Neill) spolupracovnici, krásnou Maru (Emily Blunt). Čím déle to trvá, tím více si myslí, že Mara chce její děti, jejího mažela a to nejvzácnější, její život. Ale Sophii nikdo nevěří. Jsou její stavy paranoické? Nebo je Sophie v síti, ze které není úniku. Sophie se musí sama rozhodnout. Jen ona může odhalit pravdu, ta je však strašnější než její nejhorší sen. (oficiální text distributora)

gogo76

Dobre obsadený thriller s ostrieľanou dvojicou S. Sarandon a S. Neil, ale aj s vtedy ešte nie veľmi známou, no dnes už iste hviezdou Emily Blunt. Naťahovanie diváka o to, kto je tá zlá, funguje dobre a v polovici filmu divák naozaj nemá tušenie kam sa film bude uberať a to je asi najsilnejšou stránkou filmu. Pravda a tajomstvo nakoniec ostane niekde uprostred a aj keď filmu nakoniec dávam tri hviezdy, čas pri ňom strávený nepokladám za premárnený. V istých momentoch som uvažoval o vyššom hodnotení. 60%. ()

Falko

Priemerny thriller, ktory na mna posobil prilis televizne. Susan Sarandon je vynikajuca herecka a taktiez aj Sam Neill, ktori film zachranili aspon na priemer, ale mohol byt lepsi, keby si reziserka dala trochu viac zalezat na scenari a pridala trosku viac na pilu. Pocas celeho filmu som premyslal, odkial mi je znama Emily Blunt v podani Mary. Potom som si spomenul, ze prave ona hrala kolegynu, ktora zaucala Anne Hathaway vo filme DIABOL NOSI PRADU (2006)... 31.08.2008 _______ Susan Sarandon - (Sophie) +++ Sam Neill - (Craig) +++ Emily Blunt - (Mara) +++ Charles ´Bud´ Tingwell - (Sam) +++ Hudba: David Hirschfelder +++ Producenti: Tatiana Kennedy, David Parker +++ ()

adam9

Jak jinak začít než slovem Wow! Nízké hodnocení mi jaksi nejde k sobě s tou kvalitou, kterou vidím alespoň já lajk :P Emily Blunt je svůdná, překrásná, skvělá...Sam Neil alias pro mě vždy kardinál Wolsey si dozajista odehrál svoje, no Susan Sarandon, která mi nikdy nepřirostla k srdci, zde podala špičkový výkon stejně jako Emily. Připočtěme k tomu fakt, že se jedná o žánr perfektně šitý na míru mé oblíbenosti + zajímavý konec (alespoň pro mě) a nemohu jinak, než dát maximum. ()

TO

Celkem správné psycho, plné lekaček, kterých se sice leká jen hlavní hrdinka a nikoliv divák, ale i tak mi tento průměrný čistokrevný thriller přišel docela dobrý. Ze začátku byl pro mě i dost nepředvídatelný, vzhledem k tomu, že jsem si o něm nikde nic nepřečetl a ani zajímavě nastavený konec rozhodně nic nekazí. Velkým kladem je samozřejmě Susan Sarandon, která nedokáže zahrát špatně a také Emily Blunt, která mi je čím dál sympatičtější. Mně se to líbilo. Na psí uši, na kočičí svědomí (jak ve filmu s oblibou říkají). ()

Fiftis

Film okrem nepremysleného scenára, ktorému sa nedarí udržiavať napätie až do samotného konca, ponúka predovšetkým odpudivý výkon Susan Sarandonovej v hlavnej úlohe, ale zaujímavú hereckú príležitosť poskytuje Emily Blunt, v úlohe krásnej Mary. Austrálska režisérka a scenáristka Ann Turnerová na seba upozornila už svojím prvým celovečerným filmom Celia (1988), temným príbehom deväťročného dievčatka, prenasledovaného hrôzostrašnými predstavami. Už po tej snímke nám malo byť jasné, že sa režisérkou nemala nikdy stať. Psychologické thrillery, tie ja rád, vyžívajú si v tom, keď nevieme, či sa hrdinom príbehu veci naozaj dejú, alebo sú len výplodom ich paranoidných myslí. Toto je ale na míle vzdialené kvalitnému trilleru. Aj dej a príbeh sú dosť okukané. Na snímku som sa pozrel len kvôli obľúbenej Emily Blunt. ()

• Susan Sarandon presvedčila Emily Blunt, aby sa zúčastnila na konkurze k filmu po tom, čo ju videla hrať v snímke Moje leto lásky (2004). (Fabrinka)