Směr smrt

(TV film)
  • Kanada Last Exit (více)

Obě v kritickém stavu v nemocnici. Zatímco bojují o život, policie vyšetřuje, jak ke srážce došlo. Šlo o náhodu nebo se ženy srazily záměrně? Co předcházelo krvavé kolizi a co se stane, pokud některá z nich svůj boj o život prohraje? Tajemný a napínavý thriller od režiséra krvavé komedie Moje sestra Vlkodlak a hororu Tma Johna Fawcetta. (oficiální text distributora)

Smashed

Super film. Myslím super myšlenka, asi každej, kdo má papíry by se měl zamyslet, co s ním dělá napětí, stres... Zpracovaní filmu už ale tak dobrý bohužel nebylo, skoro celou dobu jsem se nudila a těch pár dobrejch scén už to prostě nemohlo zachránit... ()

kajza80

Film mě ze začátku moc nebavil. Bylo ale zajímavé sledovat, jak se někomu může stát v jeden den tolik smůly a neštěstí. V podstatě ani nevím, která z nich byla hlavní, takže jsem ani neměla bližší vztah k nějaké hlavní postavě. Řekla bych, že asi ta s tím červeným autem, ale ta mě štvala už od začátku. ()

eva.sa

Jeden smolný den a volant v ruce... Dneska asi do auta nesednu. Ani špatný, ani výborný. Průměrný koukatelný drama. ()

aDancer

Řekla bych, že když se divák musí během filmu dívat na hodiny, aby zjistil, kolik času ještě zbývá do konce, tak bude něco špatně. ()

typa

- Každý den vyrazí na světové silnice stovky milionů automobilů... Denně se od nás očekává, že se čím dál rychleji dostaneme tam, kde máme být. - Tenhle film není thriller. Jde o drama. Jde o sondu do uspěchaného života. Kdy lidé občas ztrácejí nervy. A věci pak naberou nebezpečný směr. ()