V 17. století, když Maďarsko válčí s Turky, obyvatelé jedné malé vesnice v Karpatech čelí zlu hraběnky Elizabeth Bathoryové, obviněné z toho, že se koupe v krvi panen. Hrabě Thurzo uvězní hraběnku v klášterní věži. Příběh pokračuje v současnosti. Keith píše knihu o hraběnce Bathoryové a cestuje přes Maďarsko se svými přáteli do míst, kde hraběnka žila. Když zkouší nalézt onen klášter, potkává nádhernou a svůdnou Elizabeth, která je provádí po okolí kláštera. Keith a Elizabeth se do sebe zamilují. Poté mají dopravní nehodu, díky níž dojde k velkému šokujícímu odhalení. (videofil)

Kratoc odpad!

Lambert jede! Jede, ale směrem do nejhlubších pekel filmařiny. Co tohle zase bylo? WTF? Na to je škoda i komentáře. ()

ujec odpad!

Hudba - Gábor Presser - člen známej maďarskej rockovej kapely - Locomotiv GT. Žáner filmu treba doplniť o komédiu - viď súboje Lamberta s návštevníkmi hradu. Zaujímavý krajoobraz Maďarska v pozadí Alpy. ()

Bozvav odpad!

Nevadila mi ani tak laciná "céčková" vyzáž filmu, mizerní herci a jejich katastrofální neherecké výkony, mizerný scénář, podprůměrná hudba a jiné. To vše bych ustála v pohodě, ale ty DIALOGY to bylo něco, co nešlo prostě překousnout. Ten kdo je psal byl buď úplný magor, nebo vyšinutý sadista, co doufal že při jejich sledování většina diváků pojde strašnou smrtí. Takže se táži proboha proč takhle, vždyť stačilo málo a dalo by se to koukat, aniž by se jeden pozvracel. Také nelze nevyzdvihnout fatální výpadek mozku Lamberta, že se k něčemu takovému propůjčil a ještě to tak zmastil. 10% dám jedině Irence Hoffmanové za to, že je tak pěkná a v celé té hrůze tak hezoučky nablble vypadala. ()

MickeyStuma

Upírský snímek odehrávající se někde v Maďarsku, kde byl použit i příběh o Alžbětě Báthory. Po jejích stopách se vydali tři Američané, aby poodhalili její tajemství, ale jak už to v takových příbězích bývá, ocitnou se ve smrtelném nebezpečí. A je to tu zase. Námět, s jakým jsme se setkali už mnohokrát. Levný videofilm neslibuje nic převratného. Krvavých scén se tvůrci vyvarovali a po strašidelných, či děsivých scénách si divák může jen nechat zdát. Po dějové dramatické stránce to však ale není zase až tak hrozné. Vadili mi ale romantické motivy, které vytvářeli rušivý dojem a vyprávění příběhu tak ztrácelo svůj rytmus. Je to takový horůrek pro nenáročné. Ostatní budou jistojistě zklamáni. ()

helraiser odpad!

Pane jo tak to byla zrůdnost mamutích rozměrů. Už po příšerném středověkem úvodu jsem čekal průser, ale říkal jsem si, že to už horší snad být ani nemůže. Chyba lávky. Může a taky, že je. Ruce pryč tady\ jde o zdravý rozum. ()

vox_populi odpad!

tak toto je riadne skazená čabajka - až sa čudujem Nemcom, že sa angažovali v takomto paškvile...iredenta z toho smrdí na sto honov a historické nezmysly na tisíc - pri scénach zo súčasnosti je Čachtický hrad (bátoryovský, nachádzajúci sa na Slovensku) a jeho okolie vykreslený ako maďarská enkláva s maďarsky hovoriacimi obyvateľmi...o filme ako takom je škoda každého slova, maďarská kinematografia mala ostať pri pri kreslenom seriáli Miazgovci a Linde na Babette a nepúšťať sa do niečoho, na čo evidentne nemá - odnesie si to potom nevinný divák ()

Chaospunx odpad!

Tak ODPAD je jen velmi slabé slovo! To bylo Dantovo Peklo!!! Horor momentálně neznamená žánr, ale celkovou koncepci (jak to nazvat) "filmu"???!!! Toto DVD = tácek pod pivo!!! ()

DonSimeone odpad!

Katastrofa, tragédia, odpad !! Historické a zemepisné nezmysly je možné pri tomto žánri tolerovať a netreba na nich bazírovať. Veď v Jakubiskovom podaní ich bolo ešte viac ;) Ale scenáristickú a hereckú tragiku nie je možné tolerovať ani v prípade že, tak ako ja, čakáte jednoznačné béčko. Skutočne škoda času....najhanebnejšie na tom je to, že film sa ešte ako-tak dá pozerať dovtedy, kým sa neukáže Ch. Lambert, potom to je to už jedna príšernosť. ()