Grindhouse: Thanksgiving

všechny plakáty
Celý film

Fiktivní trailer, který nám nabízí pohled do městečka, kde začne zuřivě vraždit neviné lidi "fantom", který se neštítí ničeho. A ještě ke všemu si vybere svátek všech správných Američanů - Den díkuvzdání. Eli Roth natočil trailer, který poběží v kinech mezi dvěma filmy Grindhouse. (MareT.)

Celý film

Hawkeye666

Rozhodně nejvtipnější a nejnápaditější ze všech Grindhouse trailerů!!! Viděl jsem na Youtube v mizerné kvalitě a ... Pustil jsem si to 6x a doteď se při vzpomínce válím smíchy. Ten nápad z trampolínou a hlavně ta úžasně romantická líbací scéna s useknutou hlavičkou dokazují, že Eli není zas tak beznadějný případ, jak sem si po zhlédnutí hostelu myslel - anebo platí: čím horší režisér, tím lepší trailer. Pak je velká škoda, že Uwe Bolla k natáčení nepozvali. ()

Hrobař

Trailer skvělej, ten je za 5 a diskuze o tom, co z toho vznikne je mimo. Hodnotíme trailer, samotnej film budem hodnotit příští rok. A já se těším. PS: oproti traileru na Machete je tento o dost míň "rozjetej" ....což ovšem má taky něco do sebe a je to snad i nostalgičtější (jaký jiný trailery než statický ?!) ()

-Bomba-

Skvělý a asi i nejlepší trailer z projektu Grindhouse. Jako krátké video to funguje výtečně ale celovečerní film by z toho být nemohl, řekl bych, že většina černého humoru by se vytratila a celkově by to potom vyznělo nudně. To ale nic nemění na tom, že je to skvělá ukázka skloubení brutality a černého humoru. ()

blondboss

Tento fiktívny krátkometrážny trailerový snímok obsahuje viac akcie a krvi ako priemerný hororový slasher natočený priamo do kina. Eli Roth opäť raz ukázal svoju skazenosť v dobrom slova zmysle a kebyže sa dostaneme k reálnemu snímku z tohto traileru, zrejme by to malo slušnú divácku odozvu. Na pobavenie z dlhej chvíľky je to super vec. 75 % ()

movie

Eli Roth by měl svůj kraťas (fiktivní trailer ke Grindhouse) rozhodně realizovat v celovečerním formátu, byla by to ohromná legrace. Přísáhám že kdyby tohle byl trailer ke skutečnému filmu z 80. let (vypadá to božsky), nechal bych si zlámat ruce abych to mohl vidět. Takhle je to jen takový mokrý sen za který nedám víc než tři hvězdičky. ()

• Horror byl natočen v Kladně během filmování snímku Hostel II (2007). (Red John)