International

• USA The International (více)

Agent interpolu Louise Salinger a zástupkyně státního návladního Eleanor Whitmanová bojují proti chobotnici v podobě mocné světové banky IBBC, jejíž chapadla sahají do policie, politiky, soudnictví i všech možných světových válečných konfliktů. Každý, kdo se proti bance postaví, buď zmizí, nebo zemře. Svědky, kteří by zastavili chystaný obří obchod se zbraněmi, vyšetřovatelé ztratí ihned, jak je najdou. Pátrání po podezřelých finančních tocích je zavede do Berlína, Istanbulu a Milána. Salinger zjistí, že si banka najala minimálně dvakrát za sebou stejného vraha, aby ji zbavil nepohodlných lidí. Vyšetřovatelé jsou nájemnému vrahovi na stopě, ten se tak pro svého zaměstnavatele stává nebezpečný a je nutné se ho okamžitě zbavit. Urputné vyšetřování se postupně mění v boj o holý život. (TV Nova)

gotham

Velké zklamání. Špionážní akční thriller v hlavní roli s Owenem a Watts, to byla sázka na jistotu, která však nevyšla. Je to průměrná podívaná, na kterou po pár dnech zapomenete. Až zbytečně moc spletitý příběh, žádné vygradování, žádná atmosféra, špatně vykreslené postavy, bez pointy a i ten Clive Owen nic moc nepředvedl. Prostě přinejlepším průměr, a co se týká scénáře, tak ani to ne. 50% ()

route60

Tom Tykwer nám předložil chytré špionážní akční drama a jen dokázal že má talent na rozdávaní, chvíle napětí přesně střídaná se skvělou akcí v ulicích New Yorku a agent alias Clive Owen nemá chybu. ()

megajalec

Krimi s vydareným paranoidným námetom, ale to podanie...Zo začiatku to vyzerá fajn, napínavé, ale veľa sa kecá, čo by nebol až taký problém, ale také odborné veci, že som sa strácal. Následkom toho mi bolo postupom času jedno, ako sa to skončí. ()

Vito_LePour

Celkově se na to dobře kouká, je to napínavé, má to hlavu a patu. Poslední pasáž ale není úplně uspokojivá a je značně anticlimactic, film vlastně graduje úplně jinde, než na konci. Za ten konec rozumím tomu obecně slabému hodnocení. Velkým plusem je výborné audio a herecké výkony, zvláště Owena. ()

Sefik

Cliff Owen rules! Tato role mu sedla jako prdel na hrnec! Děj je politicko finančně zamotaný s trošku předvídatelným koncem, ale nevadí... Výborně běží, divák si blaží, jak se agent snaží... :-) ()

Buraking

Kvalitně natočený snímek s výborným hudebním doprovodem a skvělou kamerou. Nelíbilo se mi, že to bylo přílíš páté přes deváté a nějak jsem místy nechápal, jak a proč se vlastně určité scény odehrály. ()

esmoke

Tento film má vážně hezké lokace, hodne špatnou hudbu (až na momenty), a trochu kostrbatý scénář, nic co bych potřeboval ještě vidět. ()

sebuLba

Nuda, nuda a ještě jednou nuda. Clive Owen nespí, nejí a občas nekoho pošle někam...Film jede podle 100x viděné šablony, jak se jeden pustil proti ilegalnim hrátkám jedné firmy ( v tomhle případe banky ). Ukecaný je to víc než dost a krom jedné přestřelky v muzeu nás nic co by stálo za zmínku nečeká. Docela oříšek tyhle dvě hodiny dokoukat. ()

veverysiak

Obstojný potenciál po takmer všetkých stránkach, ale bohužiaľ premárnený, scenár skĺzol do klišé až nelogických nezmyselností, ani výrazný Clive to nedokázal zvrátiť, aj keď bez neho by to dopadlo citeľne horšie, takže 60%. ()

david666

Takovou přestřelku jako se odehrála v muzeu jsem už dlouho neviděl. To byla jízda. Bohužel je to asi jediné, na co si po delší době (ještě kromě pro N.WATTS ne zas tak typických dlouhých a rovných vlasů) budu pamatovat. Přitom film se slibně rozjížděl a mohl přinést řadu šokujících pravd. Takto zůstali tvůrci na půl cesty. ()

gu-staff

Na první pohled výborný, na druhej pohled - na Tykwera průměr. Halt když si nás nějakej režisér namlsá, tak potom má dost práce s tím, aby laťku udržel. Ale i tak jsem se bavil. A pana Owena mám od Sin City tak nějak rád... ()

`barocco

Zaujimavy thriller ktory ma uchvatil vycackanou kamerou, precizne vybranymi exteriermy ale hlavne spadom deja. Az som bol prekvapeny tak nizkym hodnotenim. Ale proti gustu ziaden disputat sa hovori. Mne vsak tento snimok na nedelny vecer celkom sadol... ()

Ellway

Možná trochu neadekvátní hodnocení, jelikož jsem to neviděla celé, ale těch několik minut mi vážně stačilo. Na můj vkus tam bylo až moc keců, z kterých mi šla hlava kolem... ()

brasek

Clive Owen a nemeckí filmári akčných filmov dávali tušiť, že pôjde o jednorázovú záležitosť. Slabučký film, ktorý možno nemá ani čím zaujať. ()

Patr1k

Napriek nízkemu hodnoteniu som sa rozhodol si film pozrieť a nakoniec som nebol sklamaný, ďalší klasický konšpiračno-vyvražďovací relax na nudný upršaný večer, herecké výkony nič moc (až na Owen-a a ukričaného talianskeho kapitána), scenár postrádal prepracovanejšiu históriu postáv prípadne viac flashbackov, akcie a napätia bolo dosť (prestrelka bola umne natočená), no najlepší bol aj tak koniec (rozuzlenie počas záverečných titulkov podmazané skvelou hudbou). ()

bonovox

Málo prekvapivé a celkovo predvídateľná dráma. Owen je ako vždy skvelý, škoda len, že Naomi nedostala väčší priestor. ()

Tom Hardy vyměnil Tarzana za Splinter Cell

Tom Hardy vyměnil Tarzana za Splinter Cell

16.11.2012

Ještě minulý týden jsme o Hardym psali jako o jednom z kandidátů na roli jódlujícího pána džungle v novém filmu potterovského Davida Yatese. Už to není pravda, roli nakonec dostal urostlý Viking z… (více)