V roce 2009 jsme objevili na planetě vzdálené 20 milionů světelných let život. Poslali jsme jim mírový pozdrav a oni nás navštívili. Během dvou hodin zahynulo 90 procent populace...
Po několika stoletích jejich nadvlády se hrstka statečných děvčat vyzbrojených plazmovými zbraněmi pouští do osvobozování Země. (novyto)

web-dat

Na to se dá koukat jen v Pátek večer když je člověk totálně zničený z práce a nechce se mu hýbat, a vychutnává si ty 2 dny, volna které ho čekají. Ten film je taková bláznivost, že člověk to nemůže ani vypnout, rovnou by tu TV rozbil. Výkon herců je tak trapný, že jsem začal uvažovat že se pustím do vlastního filmu. Dávám 1 hvězdu za snahu o efekty, a za to jak excelentě uměl rejža najít takové exoty do hlavní role. ()

LukeSharp odpad!

No do prdele já jsem nadšen. Konečně jsem našel odpoved' na otázku '' Jaký je nejhorší film co jsi kdy viděl?'' To je ono. Suveréně to nej nej nejdebilnější co mohl filmový svět vytvořit. Triky jsou asi tou nejhorší ukázkou amatérismu,kde i nejlevnější počítačová hra má lepší filmečky než toto. Herecké výkony by hravě zvládnul uhrát můj pes a scénář vyplodila mysl šestiletého dítěte jinak si nedokážu představit,který dospělý člověk by tohle považoval za scénář. Zjevná narážka na budoucí legalizaci homosexuality by se dala, že je tady 80% vojáčků složeno z žen se taky dá zvládnout ( aby se náhodou feministky neposraly),ale ty dialogy to bylo něco opravdu skvostného!!! Natočte někdo na domácí kameru pokračování,protože všechno musí být lepší než toto. 0,5% ()

Pochtli

Proboha, co to zase mělo bejt:oD Očividně se sešlo pár fandů do scifi a řeklo si, že natočej film.. Přestřelky dosti pochybný a zcela nepřehledný, střih a scénář určitě někdo "stvořil" po celonočním flámu, rubající se ženský s úsměvem na rtech (aspoň někdo se tu bavil) a hláška "základno, jsme pod palbou" ačkoliv robůtek, po kterém tak zuřivě stříleli teprv skládal nožky a lauf k boji:o) ()

Dave_ff odpad!

No, film jsem zatím neviděl, ale u traileru jsem se dlouho tak nezasmál (i když zde se nejedná o pozitivní fakt)... ()

djbarrel odpad!

Nejdřív jsem chtěl dát jednu hvězdu za námět, který není úplně zlý. Nicméně vzhledem k tomu, že scénář vymýšlel asi nějaký puberťák a stejný člověk asi dělal triky, tak se uchýlím k Odpadu! Těžko se vysvětluje, že většina vojáků jsou ženský a vévodí tomu dokonce dvě lesby. Triky jsou vytvářené asi na PC Pentium II , protože to se opravdu jen tak nevidí. Tohle nemusel být nutně propadák - stačily lepší animace, lepší herci, lepší dialogy - ne, nemohl to být dobrý film. Bohužel je to jen sračka. Ale doporučuju jí vidět, potom si každý bude vážit lepších filmů víc. 5 % ()

EggO odpad!

Vystrely transmorpheru zneli jak kdyby si nekdo usral :D Roboti vypadaji jak kdybych je maloval v malovani. Ale jedno muzu rict...Jakoze kdybych hulil, coz nehulim tak bych z toho mel vanoce jeste hodne dlouho. Bylo to nezapomenutelnych 86 minut a jestli by nekdo chtel at se na to kouknu znova, tak to radsi zkocim z okna, mostu nebo se rovnou obesim.. vrrrrrr ()

hanazu odpad!

Celou dobu se mi do mysli vkrádala otázka. Co je na tom nej? Triky, herci, režisér? Myslím, že kamera to u mě vyhrála. Z toho věčnýho kývání se mi sice udělalo blbě, ale záběry, kdy se tam pokoušel vměstnat dvě hlavy současně, byly z celýho filmu asi nejnapínavější. Pak dal kameramanovi někdo stativ nebo valium a mě začaly více fascinovat dialogy. Pak začaly být holky přítulný, ale někdo to střihnul a pak už mě to jenom hodně nebavilo. ()

samoss odpad!

Je to hodně velká blbost, bída a urtpení pro diváky. Tohle snad nemohlo nikoho z téhle planety napadnout. Vsadím se, že ten film přišel z planety Transmorphers :) ()

klapqua

V podstate nevidím rozdiel od origošu...no dobre, efekty, grafika etc...jasné... ale inak ako hovorím, rovnaká srákora ako origoš, možno ešte väčšia... Btw., neviem sa zbaviť dojmu, že v strižni omylom vyhodili všetky porno scénky a Stoya s Jesse Jane tak majú o "film na konte menej... ()

entronov odpad!

Achjo. Naprostá ztráta času, nemám slov, herci asi prohráli nějakou sázku, když vlezli do tohohle. [ - 0% - ] ()

Dalajlada odpad!

tak tahle špína překonala i moje nejdivočejší sny...něco tak otřesnýho opravdu jen tak neuvidíte.varuju všechny,že na tohle se nedá dívat!celkově to vůbec nedává smysl...z těch animací mi začali krvácet oči.rána pěstí zní jako zabouchnutí ledničky,akční scény vlastně ani nejsou,protože to co tu vzniklo se za ně nedá považovat:kreslené výstřely mě málem shodily z pohovky.věčné pjůů pjůů při střelbě mě totálně odrovnalo.hudba vůbec k filmu neladí a ty dialogy!!!a herecký výkony!!!ani pěkný roštěnky tu bídu nezachrání.jsou opravdu filmy,který by vzniknout neměly ()